Gent krijgt dubbele boost vlak voor bekerfinale

door
Gent krijgt dubbele boost vlak voor bekerfinale

Aanstaande maandag staat de bekerfinale tussen AA Gent en RSC Anderlecht op het programma. Het belooft een spannend duel te worden tussen twee ploegen met aanvallende intenties, die ook nog eens aan mekaar gewaagd zijn. Al hebben beide coaches wel de nodige kopzorgen in aanloop naar het duel.


Bij Anderlecht bijvoorbeeld, kruist Vincent Kompany de vingers voor drie spelers. Zowel achter Sergio Gomez als achter Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru staat nog een vraagteken. Zondagvoormiddag tekenden zij wel op post voor een lichte training, maar uitsluitsel werd over hun rentree werd nog niet gegeven. Sowieso zal men wachten tot het laatste moment om een beslissing te nemen over hun speelkansen.

Bij de Buffalo's zijn er eveneens twee zorgenkinderen: Joseph Okumu en Vadis Odjidja. Het duo moest met een blessure verstek geven voor de laatste match van de reguliere competitie tegen OH Leuven. Maar bij Het Nieuwsblad stelde men vast dat ook het Gent-tweetal kon deelnemen aan de training van zondagvoormiddag.

AFZONDERING
De Buffalo's maakten hun definitieve wedstrijdselectie nog niet bekend. Toch is de kans behoorlijk groot dat Odjidja en Okumu deel gaan uitmaken van die spelersgroep. Of ze ook voldoende hersteld zijn voor een basisplek is het afwachten geblazen. In ieder geval vertrekken Hein Vanhaezebrouck en zijn manschappen in de namiddag op afzondering om de hand te leggen aan de laatste voorbereidingen.

LEES OOK: AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Indien Gent slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

1
1
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

26
26
Rigaux haalt gram: nieuw goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

26
26
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

84
84
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

40
40
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

55
55
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

45
45
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

249
249
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

58
58
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

39
39
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

220
220
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

75
75
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

56
56
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

155
155
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

205
205
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

552
552
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

135
135
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

97
97
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

443
443
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

127
127
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

166
166
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

496
496
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

250
250

Meer sportnieuws