Gent krijgt dubbele boost vlak voor bekerfinale

door
Gent krijgt dubbele boost vlak voor bekerfinale

Aanstaande maandag staat de bekerfinale tussen AA Gent en RSC Anderlecht op het programma. Het belooft een spannend duel te worden tussen twee ploegen met aanvallende intenties, die ook nog eens aan mekaar gewaagd zijn. Al hebben beide coaches wel de nodige kopzorgen in aanloop naar het duel.


Bij Anderlecht bijvoorbeeld, kruist Vincent Kompany de vingers voor drie spelers. Zowel achter Sergio Gomez als achter Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru staat nog een vraagteken. Zondagvoormiddag tekenden zij wel op post voor een lichte training, maar uitsluitsel werd over hun rentree werd nog niet gegeven. Sowieso zal men wachten tot het laatste moment om een beslissing te nemen over hun speelkansen.

Bij de Buffalo's zijn er eveneens twee zorgenkinderen: Joseph Okumu en Vadis Odjidja. Het duo moest met een blessure verstek geven voor de laatste match van de reguliere competitie tegen OH Leuven. Maar bij Het Nieuwsblad stelde men vast dat ook het Gent-tweetal kon deelnemen aan de training van zondagvoormiddag.

AFZONDERING
De Buffalo's maakten hun definitieve wedstrijdselectie nog niet bekend. Toch is de kans behoorlijk groot dat Odjidja en Okumu deel gaan uitmaken van die spelersgroep. Of ze ook voldoende hersteld zijn voor een basisplek is het afwachten geblazen. In ieder geval vertrekken Hein Vanhaezebrouck en zijn manschappen in de namiddag op afzondering om de hand te leggen aan de laatste voorbereidingen.

LEES OOK: Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

Indien Gent slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

46
46
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

231
231
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

153
153
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

239
239
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

133
133
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

108
108
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

66
66
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

232
232
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

249
249
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

47
47
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

421
421
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

292
292
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

519
519
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

46
46
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

455
455
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

493
493
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

153
153
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

368
368
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

264
264
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

333
333
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

514
514
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

550
550

Meer sportnieuws