Gent krijgt dubbele boost vlak voor bekerfinale

door
Gent krijgt dubbele boost vlak voor bekerfinale

Aanstaande maandag staat de bekerfinale tussen AA Gent en RSC Anderlecht op het programma. Het belooft een spannend duel te worden tussen twee ploegen met aanvallende intenties, die ook nog eens aan mekaar gewaagd zijn. Al hebben beide coaches wel de nodige kopzorgen in aanloop naar het duel.


Bij Anderlecht bijvoorbeeld, kruist Vincent Kompany de vingers voor drie spelers. Zowel achter Sergio Gomez als achter Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru staat nog een vraagteken. Zondagvoormiddag tekenden zij wel op post voor een lichte training, maar uitsluitsel werd over hun rentree werd nog niet gegeven. Sowieso zal men wachten tot het laatste moment om een beslissing te nemen over hun speelkansen.

Bij de Buffalo's zijn er eveneens twee zorgenkinderen: Joseph Okumu en Vadis Odjidja. Het duo moest met een blessure verstek geven voor de laatste match van de reguliere competitie tegen OH Leuven. Maar bij Het Nieuwsblad stelde men vast dat ook het Gent-tweetal kon deelnemen aan de training van zondagvoormiddag.

AFZONDERING
De Buffalo's maakten hun definitieve wedstrijdselectie nog niet bekend. Toch is de kans behoorlijk groot dat Odjidja en Okumu deel gaan uitmaken van die spelersgroep. Of ze ook voldoende hersteld zijn voor een basisplek is het afwachten geblazen. In ieder geval vertrekken Hein Vanhaezebrouck en zijn manschappen in de namiddag op afzondering om de hand te leggen aan de laatste voorbereidingen.

LEES OOK: AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Indien Gent slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

21
21
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

60
60
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

84
84
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

111
111
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

118
118
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

113
113
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

349
349
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

83
83
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

191
191
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

155
155
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

132
132
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

91
91
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

528
528
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

357
357
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

94
94
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

963
963
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

187
187
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

348
348
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

194
194
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

89
89
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

890
890

Meer sportnieuws