Cercle Brugge geeft nu al ambitie voor volgend seizoen prijs

door
Cercle Brugge geeft nu al ambitie voor volgend seizoen prijs

De helft van de eersteklassers zette vorige week al een punt achter het seizoen, want voor negen teams staat er na het einde van de reguliere competitie geen voetbal meer op het programma. Onder hen ook Cercle Brugge, dat enkele weken voor het einde sneuvelde in de strijd om de top acht maar wel nog scherprechter was in de strijd om Play-Off I.


De Vereniging sloot het seizoen uiteindelijk af op een tiende plaats met 45 punten en dat is best wel een sterke prestatie. Tot november kampeerden de Bruggelingen immers in de kelder van het klassement en leek degradatie een reële dreiging. Nadat Yves Vanderhaeghe vervangen werd door Dominik Thalhammer zette Cercle echter een bijzonder sterke reeks in, waardoor het zich nog even in de strijd om de play-offs kon mengen.

Dat zorgt ervoor dat Cercle de lat voor volgend seizoen hoog wil leggen. "We willen het merk Cercle sterker maken. We blijven een ‘persistant green challenger’, een groene uitdager. Wat staat voor onze kleur en waarmee we gaan voor een plaats in de top acht. Daar willen we ons volgend seizoen op focussen. En aanhoudend staat tevens voor onze manier van spelen, met veel overgave en pressing", verklaart CEO Ben Lambrecht immers in Krant van West-Vlaanderen.

TRANSFERWERK
Als het die ambitie waar wil maken, zal Cercle wel zijn sterkhouders aan boord moeten houden. Evident wordt dat niet, want voor spelers als Leonardo Lopes en Franck Kanouté zou er al interesse zijn. Daarnaast moet Cercle ook nog de aankoopopties van Rabbi Matondo en Senna Miangue zien te lichten en te voorkomen dat jongens als Dino Hotic en Vitinho hun laatste contractjaar ingaan.

LEES OOK: Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

Is de top acht haalbaar voor Cercle?

Meest recent

Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

40
40
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

82
82
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

66
66
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

340
340
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

196
196
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

119
119
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

105
105
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

154
154
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

55
55
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

551
551
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

47
47
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

65
65
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

88
88
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

378
378
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

100
100
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

160
160
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

339
339
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

349
349
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

264
264
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

118
118
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

204
204
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

113
113

Meer sportnieuws