Cercle Brugge geeft nu al ambitie voor volgend seizoen prijs

258 stemmen
Cercle Brugge geeft nu al ambitie voor volgend seizoen prijs

De helft van de eersteklassers zette vorige week al een punt achter het seizoen, want voor negen teams staat er na het einde van de reguliere competitie geen voetbal meer op het programma. Onder hen ook Cercle Brugge, dat enkele weken voor het einde sneuvelde in de strijd om de top acht maar wel nog scherprechter was in de strijd om Play-Off I.


De Vereniging sloot het seizoen uiteindelijk af op een tiende plaats met 45 punten en dat is best wel een sterke prestatie. Tot november kampeerden de Bruggelingen immers in de kelder van het klassement en leek degradatie een reële dreiging. Nadat Yves Vanderhaeghe vervangen werd door Dominik Thalhammer zette Cercle echter een bijzonder sterke reeks in, waardoor het zich nog even in de strijd om de play-offs kon mengen.

Dat zorgt ervoor dat Cercle de lat voor volgend seizoen hoog wil leggen. "We willen het merk Cercle sterker maken. We blijven een ‘persistant green challenger’, een groene uitdager. Wat staat voor onze kleur en waarmee we gaan voor een plaats in de top acht. Daar willen we ons volgend seizoen op focussen. En aanhoudend staat tevens voor onze manier van spelen, met veel overgave en pressing", verklaart CEO Ben Lambrecht immers in Krant van West-Vlaanderen.

TRANSFERWERK
Als het die ambitie waar wil maken, zal Cercle wel zijn sterkhouders aan boord moeten houden. Evident wordt dat niet, want voor spelers als Leonardo Lopes en Franck Kanouté zou er al interesse zijn. Daarnaast moet Cercle ook nog de aankoopopties van Rabbi Matondo en Senna Miangue zien te lichten en te voorkomen dat jongens als Dino Hotic en Vitinho hun laatste contractjaar ingaan.

LEES OOK: 'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Is de top acht haalbaar voor Cercle?

Meest recent

Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

12
12
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

13
13
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

22
22
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

128
128
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

62
62
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

41
41
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

129
129
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

134
134
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

32
32
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

319
319
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

170
170
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

238
238
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

149
149
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

148
148
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

442
442
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

340
340
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

144
144
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

104
104
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

35
35

Meer sportnieuws