Cercle Brugge geeft nu al ambitie voor volgend seizoen prijs

258 stemmen
Cercle Brugge geeft nu al ambitie voor volgend seizoen prijs

De helft van de eersteklassers zette vorige week al een punt achter het seizoen, want voor negen teams staat er na het einde van de reguliere competitie geen voetbal meer op het programma. Onder hen ook Cercle Brugge, dat enkele weken voor het einde sneuvelde in de strijd om de top acht maar wel nog scherprechter was in de strijd om Play-Off I.


De Vereniging sloot het seizoen uiteindelijk af op een tiende plaats met 45 punten en dat is best wel een sterke prestatie. Tot november kampeerden de Bruggelingen immers in de kelder van het klassement en leek degradatie een reële dreiging. Nadat Yves Vanderhaeghe vervangen werd door Dominik Thalhammer zette Cercle echter een bijzonder sterke reeks in, waardoor het zich nog even in de strijd om de play-offs kon mengen.

Dat zorgt ervoor dat Cercle de lat voor volgend seizoen hoog wil leggen. "We willen het merk Cercle sterker maken. We blijven een ‘persistant green challenger’, een groene uitdager. Wat staat voor onze kleur en waarmee we gaan voor een plaats in de top acht. Daar willen we ons volgend seizoen op focussen. En aanhoudend staat tevens voor onze manier van spelen, met veel overgave en pressing", verklaart CEO Ben Lambrecht immers in Krant van West-Vlaanderen.

TRANSFERWERK
Als het die ambitie waar wil maken, zal Cercle wel zijn sterkhouders aan boord moeten houden. Evident wordt dat niet, want voor spelers als Leonardo Lopes en Franck Kanouté zou er al interesse zijn. Daarnaast moet Cercle ook nog de aankoopopties van Rabbi Matondo en Senna Miangue zien te lichten en te voorkomen dat jongens als Dino Hotic en Vitinho hun laatste contractjaar ingaan.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Is de top acht haalbaar voor Cercle?

Meest recent

Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

7
7
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

137
137
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

49
49
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

40
40
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

381
381
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

61
61
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

211
211
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

44
44
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

232
232
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

167
167
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

111
111
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

687
687
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

174
174
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1073
1073
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

687
687
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

459
459
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

849
849
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

850
850
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

138
138
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

499
499
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

818
818

Meer sportnieuws