In de Premier League heeft Manchester United maar op het nippertje een nieuwe blamage vermeden. Rode lantaarn Norwich wist op Old Trafford een achterstand van twee doelpunten nog ongedaan te maken, maar een hattrick van Cristiano Ronaldo trok de drie punten alsnog over de streep. Elders heeft Arsenal alweer een slechte zaak gedaan in de strijd om de top vier.
Man Utd kreeg met Norwich op papier een makkelijke taak en leek ook op weg naar een vlotte zege. Al na zeven minuten profiteerde Ronaldo van slap verdedigen en iets voorbij het halfuur kopte hij zijn 20ste doelpunt van het seizoen tegen de touwen. Maar Norwich bleek nog niet dood. Het kreeg een boost toen Dowell vlak voor rust hen weer in de match bracht en na enkele minuten in de tweede helft maakte Pukki zowaar gelijk.
De frustratie nam toe bij United en een nieuwe ontgoocheling leek in de maak, maar een kwartier voor tijd deed Ronaldo iets wat hem maar zelden lukt: scoren op vrijschop. Voor de eerste keer sinds 2020 zag hij zijn poging tegen de netten verdwijnen, al zag doelman Tim Krul er ook niet al te best uit daarbij. Het was genoeg om de zege over de streep te trekken.
ARSENAL
Arsenal kon een uitstekende zaak doen in de strijd om de top vier nadat Trossard eerder op de dag Tottenham een nederlaag aangesmeerd had, maar beet zelf ook in het zand. De Gunners, met Albert Sambi Lokonga in de basis, gingen pijnlijk onderuit in Southampton, dat vorige week nog een 0-6 om de oren gekregen had van Chelsea. Bednarek zorgde kort voor rust voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Het was al de derde nederlaag op rij voor Arsenal, dat zo op de vijfde plaats blijft hangen.
🚨 BREAKING: @Cristiano scoort voor het eerst sinds 2020 nog eens op vrije trap! 🎨😱 pic.twitter.com/vVmbTC411J
— Play Sports (@playsports) April 16, 2022
LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’
Jannick Lanckriet