Ancelotti reageert na relletje met Kroos

141 stemmen
Ancelotti reageert na relletje met Kroos

Real Madrid heeft zich afgelopen dinsdag op spectaculaire wijze geplaatst voor de halve finales van de Champions League. Zo vocht de Koninklijke vanuit een schijnbaar verslagen positie helemaal terug. Maar sterkhouder Toni Kroos was niet helemaal tevreden met de gang van zaken.


De Madrilenen hadden in de heenmatch tegen Chelsea een bonus van 1-3 bij mekaar gespeeld, maar leken tijdens de return helemaal in mekaar te zakken. De Blues kwamen verdiend op 0-2 en zagen niet veel later nog een tegendoelpunt afgekeurd worden. Coach Carlo Ancelotti besloot op dat moment dan ook om in te grijpen. Zo haalde hij onder meer een bleke Toni Kroos naar de kant.

Maar de Duitse middenvelder was duidelijk niet opgezet met die wissel. Zo maakte hij heel wat misbaar en weigerde hij zijn trainer aan te kijken bij het afgaan van het veld. Enkele minuten na zijn aftocht slikte Real bovendien de 0-3. Vervolgens werd echter de ommekeer ingezet en kon de Koninklijke zich na verlengingen alsnog kwalificeren.

GEEN PROBLEMEN
De wissels van Ancelotti wierpen uiteindelijk dus hun vruchten af. Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag werd de Italiaan wel nog eens gepolst naar het relletje met Kroos. "Zijn gebaar stoorde me niet. Hij was boos op de trainer, maar het was niets persoonlijk. Ook naast de sport vind ik hem een persoon van een hoog niveau. Ik hoef dan ook niet met hem te spreken of hem achter een uitleg vragen, na de match was alles weer voorbij", aldus Ancelotti.

LEES OOK: 'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real moet volgend seizoen doorgaan met Ancelotti ...

Meest recent

'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

1
1
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

75
75
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

25
25
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

34
34
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

71
71
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

61
61
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

27
27
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

49
49
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

264
264
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

47
47
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

159
159
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

214
214
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

60
60
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

151
151
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

249
249
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

171
171
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

125
125
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

369
369
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

228
228
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

217
217
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

261
261
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

408
408
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

266
266
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179

Meer sportnieuws