Ancelotti reageert na relletje met Kroos

door
Ancelotti reageert na relletje met Kroos

Real Madrid heeft zich afgelopen dinsdag op spectaculaire wijze geplaatst voor de halve finales van de Champions League. Zo vocht de Koninklijke vanuit een schijnbaar verslagen positie helemaal terug. Maar sterkhouder Toni Kroos was niet helemaal tevreden met de gang van zaken.


De Madrilenen hadden in de heenmatch tegen Chelsea een bonus van 1-3 bij mekaar gespeeld, maar leken tijdens de return helemaal in mekaar te zakken. De Blues kwamen verdiend op 0-2 en zagen niet veel later nog een tegendoelpunt afgekeurd worden. Coach Carlo Ancelotti besloot op dat moment dan ook om in te grijpen. Zo haalde hij onder meer een bleke Toni Kroos naar de kant.

Maar de Duitse middenvelder was duidelijk niet opgezet met die wissel. Zo maakte hij heel wat misbaar en weigerde hij zijn trainer aan te kijken bij het afgaan van het veld. Enkele minuten na zijn aftocht slikte Real bovendien de 0-3. Vervolgens werd echter de ommekeer ingezet en kon de Koninklijke zich na verlengingen alsnog kwalificeren.

GEEN PROBLEMEN
De wissels van Ancelotti wierpen uiteindelijk dus hun vruchten af. Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag werd de Italiaan wel nog eens gepolst naar het relletje met Kroos. "Zijn gebaar stoorde me niet. Hij was boos op de trainer, maar het was niets persoonlijk. Ook naast de sport vind ik hem een persoon van een hoog niveau. Ik hoef dan ook niet met hem te spreken of hem achter een uitleg vragen, na de match was alles weer voorbij", aldus Ancelotti.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Real moet volgend seizoen doorgaan met Ancelotti ...

Meest recent

PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

5
5
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

7
7
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

247
247
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

178
178
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

16
16
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

259
259
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

22
22
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

140
140
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

179
179
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

23
23
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

50
50
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

22
22
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

391
391
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

162
162
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

195
195
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

68
68
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

233
233
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

119
119
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

102
102
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

373
373
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

510
510
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

306
306

Meer sportnieuws