Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

606 stemmen
Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

Club Brugge zal van zijn vrije weekend gretig gebruik maken om de Champions' Play-Offs tot in de laatste puntjes voor te bereiden. Blauw-Zwart wil er dan ook alles aan doen om zijn landstitel met succes te verdedigen. Voor een aantal spelers wordt dat zelfs hun laatste kans op een grote prijs in Brugse loondienst.


Komende zomer zal Club immers afscheid nemen van verschillende namen. Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten, ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit. En jongens die geen rol spelen in de sportieve plannen zoals pakweg Faitout Maouassa en Owen Otasowie, mogen allicht beschikken. Daarnaast is Bas Dost eveneens op weg naar de uitgang. De Nederlandse spits beschikt over een aflopend contract en eerder geraakte al bekend dat er vooralsnog geen intenties zijn om te verlengen.

De weldra 33-jarige aanvaller zal dus transfervrij op zoek moeten naar een nieuwe club. En mogelijk maakt hij de cirkel wel rond. Zo wordt al een tijdje gespeculeerd over een terugkeer naar FC Emmen, waar hij destijds zijn eerste stapjes bij de profs zette. De club uit Drenthe is in ieder geval al zeker van promotie naar de Eredivisie. En Ronald Lubbers, voorzitter van Emmen, staat alvast open voor een terugkeer van Dost.

NIET ONMOGELIJK
Maar in gesprek met RTV Drenthe benadrukt Lubbers dat er momenteel nog niets concreet speelt. "Hij heeft natuurlijk meer belangstelling, dat is logisch. Het is eigenlijk veel te prematuur om daar überhaupt iets over te zeggen", stelt Lubbers. "Hoe wij zijn als club, dat zou hem wel passen. Maar hij kan misschien ook naar een club die 5 à 6 keer groter is. Dat het onmogelijk is kan je op dit moment niet zeggen. Maar je kan ook niet zeggen dat het mogelijk is. Het is te prematuur."

LEES OOK: 'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

Club kan Dost beter nog een jaartje houden ...

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

36
36
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

20
20
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

89
89
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

211
211
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

76
76
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

324
324
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

118
118
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

245
245
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

363
363
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

41
41
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

561
561
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

611
611
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

648
648
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

458
458
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

86
86
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

403
403
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

90
90
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

121
121
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

563
563
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

77
77
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

545
545
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

617
617
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

102
102
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

326
326
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1727
1727

Meer sportnieuws