Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

door
Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

Club Brugge zal van zijn vrije weekend gretig gebruik maken om de Champions' Play-Offs tot in de laatste puntjes voor te bereiden. Blauw-Zwart wil er dan ook alles aan doen om zijn landstitel met succes te verdedigen. Voor een aantal spelers wordt dat zelfs hun laatste kans op een grote prijs in Brugse loondienst.


Komende zomer zal Club immers afscheid nemen van verschillende namen. Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten, ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit. En jongens die geen rol spelen in de sportieve plannen zoals pakweg Faitout Maouassa en Owen Otasowie, mogen allicht beschikken. Daarnaast is Bas Dost eveneens op weg naar de uitgang. De Nederlandse spits beschikt over een aflopend contract en eerder geraakte al bekend dat er vooralsnog geen intenties zijn om te verlengen.

De weldra 33-jarige aanvaller zal dus transfervrij op zoek moeten naar een nieuwe club. En mogelijk maakt hij de cirkel wel rond. Zo wordt al een tijdje gespeculeerd over een terugkeer naar FC Emmen, waar hij destijds zijn eerste stapjes bij de profs zette. De club uit Drenthe is in ieder geval al zeker van promotie naar de Eredivisie. En Ronald Lubbers, voorzitter van Emmen, staat alvast open voor een terugkeer van Dost.

NIET ONMOGELIJK
Maar in gesprek met RTV Drenthe benadrukt Lubbers dat er momenteel nog niets concreet speelt. "Hij heeft natuurlijk meer belangstelling, dat is logisch. Het is eigenlijk veel te prematuur om daar überhaupt iets over te zeggen", stelt Lubbers. "Hoe wij zijn als club, dat zou hem wel passen. Maar hij kan misschien ook naar een club die 5 à 6 keer groter is. Dat het onmogelijk is kan je op dit moment niet zeggen. Maar je kan ook niet zeggen dat het mogelijk is. Het is te prematuur."

LEES OOK: Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club kan Dost beter nog een jaartje houden ...

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

0
0
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

22
22
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

18
18
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

61
61
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

185
185
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

160
160
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

179
179
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

17
17
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

421
421
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

339
339
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

243
243
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

372
372
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

94
94
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

78
78
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

50
50
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

152
152
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

52
52
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

95
95
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

72
72
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

80
80
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

112
112
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

247
247
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

47
47
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

319
319

Meer sportnieuws