Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

door
Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

Club Brugge zal van zijn vrije weekend gretig gebruik maken om de Champions' Play-Offs tot in de laatste puntjes voor te bereiden. Blauw-Zwart wil er dan ook alles aan doen om zijn landstitel met succes te verdedigen. Voor een aantal spelers wordt dat zelfs hun laatste kans op een grote prijs in Brugse loondienst.


Komende zomer zal Club immers afscheid nemen van verschillende namen. Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten, ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit. En jongens die geen rol spelen in de sportieve plannen zoals pakweg Faitout Maouassa en Owen Otasowie, mogen allicht beschikken. Daarnaast is Bas Dost eveneens op weg naar de uitgang. De Nederlandse spits beschikt over een aflopend contract en eerder geraakte al bekend dat er vooralsnog geen intenties zijn om te verlengen.

De weldra 33-jarige aanvaller zal dus transfervrij op zoek moeten naar een nieuwe club. En mogelijk maakt hij de cirkel wel rond. Zo wordt al een tijdje gespeculeerd over een terugkeer naar FC Emmen, waar hij destijds zijn eerste stapjes bij de profs zette. De club uit Drenthe is in ieder geval al zeker van promotie naar de Eredivisie. En Ronald Lubbers, voorzitter van Emmen, staat alvast open voor een terugkeer van Dost.

NIET ONMOGELIJK
Maar in gesprek met RTV Drenthe benadrukt Lubbers dat er momenteel nog niets concreet speelt. "Hij heeft natuurlijk meer belangstelling, dat is logisch. Het is eigenlijk veel te prematuur om daar überhaupt iets over te zeggen", stelt Lubbers. "Hoe wij zijn als club, dat zou hem wel passen. Maar hij kan misschien ook naar een club die 5 à 6 keer groter is. Dat het onmogelijk is kan je op dit moment niet zeggen. Maar je kan ook niet zeggen dat het mogelijk is. Het is te prematuur."

LEES OOK: Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

Club kan Dost beter nog een jaartje houden ...

Meest recent

Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

5
5
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

64
64
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

59
59
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

93
93
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

219
219
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

22
22
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

90
90
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

76
76
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

108
108
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

439
439
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

229
229
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

141
141
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

277
277
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

362
362
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

114
114
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

337
337
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

71
71
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

209
209
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

466
466
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

168
168
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

305
305
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

148
148
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

222
222
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

115
115
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

1409
1409

Meer sportnieuws