Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

606
Dost weg bij Club: verrassende transfer lonkt

Club Brugge zal van zijn vrije weekend gretig gebruik maken om de Champions' Play-Offs tot in de laatste puntjes voor te bereiden. Blauw-Zwart wil er dan ook alles aan doen om zijn landstitel met succes te verdedigen. Voor een aantal spelers wordt dat zelfs hun laatste kans op een grote prijs in Brugse loondienst.


Komende zomer zal Club immers afscheid nemen van verschillende namen. Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten, ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit. En jongens die geen rol spelen in de sportieve plannen zoals pakweg Faitout Maouassa en Owen Otasowie, mogen allicht beschikken. Daarnaast is Bas Dost eveneens op weg naar de uitgang. De Nederlandse spits beschikt over een aflopend contract en eerder geraakte al bekend dat er vooralsnog geen intenties zijn om te verlengen.

De weldra 33-jarige aanvaller zal dus transfervrij op zoek moeten naar een nieuwe club. En mogelijk maakt hij de cirkel wel rond. Zo wordt al een tijdje gespeculeerd over een terugkeer naar FC Emmen, waar hij destijds zijn eerste stapjes bij de profs zette. De club uit Drenthe is in ieder geval al zeker van promotie naar de Eredivisie. En Ronald Lubbers, voorzitter van Emmen, staat alvast open voor een terugkeer van Dost.

NIET ONMOGELIJK
Maar in gesprek met RTV Drenthe benadrukt Lubbers dat er momenteel nog niets concreet speelt. "Hij heeft natuurlijk meer belangstelling, dat is logisch. Het is eigenlijk veel te prematuur om daar überhaupt iets over te zeggen", stelt Lubbers. "Hoe wij zijn als club, dat zou hem wel passen. Maar hij kan misschien ook naar een club die 5 à 6 keer groter is. Dat het onmogelijk is kan je op dit moment niet zeggen. Maar je kan ook niet zeggen dat het mogelijk is. Het is te prematuur."

LEES OOK: Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

Club kan Dost beter nog een jaartje houden ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

17
17
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

23
23
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

301
301
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

107
107
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

111
111
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

129
129
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

45
45
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

131
131
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

151
151
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

72
72
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

22
22
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

95
95
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

247
247
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

175
175
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

398
398
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

333
333
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

133
133
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

145
145
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

245
245
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

218
218
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

288
288
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

240
240
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws