'Nieuwe coach Lommel: 3 bekende namen in beeld'

door
'Nieuwe coach Lommel: 3 bekende namen in beeld'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit er inmiddels op en komend week valt ook het doek over het seizoen in 1B. Op enkele onderlinge positiewissels na, staat daar dan evenwel niets meer op het spel. De meeste clubs kunnen dan ook al beginnen met de voorbereiding op volgend seizoen.


Dat is ook bij Lommel SK het geval. Voor het huidige seizoen werd er heel wat verwacht van de Limburgse schakel uit het City Group-imperium, maar die verwachtingen konden niet bepaald ingelost worden. Lommel speelde geen enkele rol in het titeldebat en kan in het slechtste geval nog op de voorlaatste plaats in de eindstand belanden. Van stabiliteit binnen het sportieve beleid was dan weer weinig sprake. Zo moest de club meermaals van trainer wisselen doorheen het seizoen.

En ook naar volgend seizoen toe heerst er onduidelijkheid over wie de T1 zal zijn aan de Gestelsedijk. Wel staat vast dat het een Belg zal worden. En volgens sterkhouder Robin Henkens doen drie bekende namen de ronde. "Ex-coaches Stijn Vreven en Peter Maes denken sommige mensen die betrokken zijn bij de club. Ook de naam van Bob Peeters viel meerdere keren. Misschien zal hij volgend seizoen hier de touwtjes in handen nemen", vertelt de middenvelder in gesprek met Het Laatste Nieuws.

ONDUIDELIJKHEID ROND PEETERS
Die eerste twee kennen de club alvast door en door, bovendien zijn ze momenteel ook vrij op te pikken. In het geval van Peeters heerst er nog wat onduidelijkheid over zijn toekomst. De oud-spits is dit seizoen aan de slag bij de Nederlandse tweedeklasser TOP Oss. Daar loopt zijn contract komende zomer echter af. Of Peeters er zal verlengen, hangt in grote mate af van wie er de nieuwe technisch directeur zal worden.

Welke coach zou u verkiezen voor Lommel?

Meest recent

'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

39
39
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

20
20
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

285
285
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

330
330
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

113
113
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

279
279
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

190
190
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

166
166
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

69
69
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

78
78
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

44
44
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

206
206
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

33
33
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

166
166
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

222
222
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

125
125
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

121
121
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

78
78
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

157
157
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

335
335
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

323
323
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

216
216
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

576
576

Meer sportnieuws