'Nieuwe coach Lommel: 3 bekende namen in beeld'

door
'Nieuwe coach Lommel: 3 bekende namen in beeld'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit er inmiddels op en komend week valt ook het doek over het seizoen in 1B. Op enkele onderlinge positiewissels na, staat daar dan evenwel niets meer op het spel. De meeste clubs kunnen dan ook al beginnen met de voorbereiding op volgend seizoen.


Dat is ook bij Lommel SK het geval. Voor het huidige seizoen werd er heel wat verwacht van de Limburgse schakel uit het City Group-imperium, maar die verwachtingen konden niet bepaald ingelost worden. Lommel speelde geen enkele rol in het titeldebat en kan in het slechtste geval nog op de voorlaatste plaats in de eindstand belanden. Van stabiliteit binnen het sportieve beleid was dan weer weinig sprake. Zo moest de club meermaals van trainer wisselen doorheen het seizoen.

En ook naar volgend seizoen toe heerst er onduidelijkheid over wie de T1 zal zijn aan de Gestelsedijk. Wel staat vast dat het een Belg zal worden. En volgens sterkhouder Robin Henkens doen drie bekende namen de ronde. "Ex-coaches Stijn Vreven en Peter Maes denken sommige mensen die betrokken zijn bij de club. Ook de naam van Bob Peeters viel meerdere keren. Misschien zal hij volgend seizoen hier de touwtjes in handen nemen", vertelt de middenvelder in gesprek met Het Laatste Nieuws.

ONDUIDELIJKHEID ROND PEETERS
Die eerste twee kennen de club alvast door en door, bovendien zijn ze momenteel ook vrij op te pikken. In het geval van Peeters heerst er nog wat onduidelijkheid over zijn toekomst. De oud-spits is dit seizoen aan de slag bij de Nederlandse tweedeklasser TOP Oss. Daar loopt zijn contract komende zomer echter af. Of Peeters er zal verlengen, hangt in grote mate af van wie er de nieuwe technisch directeur zal worden.

LEES OOK: CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

Welke coach zou u verkiezen voor Lommel?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

40
40
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

193
193
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

124
124
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

345
345
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

96
96
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

475
475
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

280
280
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

794
794
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

855
855
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

636
636
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

372
372
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

409
409

Meer sportnieuws