Anderlecht gewaarschuwd: "Hij wordt gevaar nummer één"

door
Anderlecht gewaarschuwd:

RSC Anderlecht vierde afgelopen zondag groot feest nadat de recordkampioen zich kon verzekeren van een plekje in de Champions' Play-Offs. Maar inmiddels is de knop alweer omgedraaid in het Brusselse kamp. Aanstaande maandag staat immers al de bekerfinale op het programma.


Paars-Wit snakt alvast naar zijn eerste grote prijs sinds 2017, maar zal de zege op de Heizel allerminst cadeau krijgen. Tegenstander AA Gent wil immers revanche nemen voor de verloren strijd om de top 4. Bovendien mikken de Buffalo's zelf ook op het Europese ticket, zodat ze de nacompetitie zonder enige vorm van druk kunnen aanvatten. En in in de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck lopen enkele uitstekende spelers rond.

Guillaume Gillet, die succesvol was bij beide clubs, werd bij La Dernière Heure bijvoorbeeld gevraagd om een elftal samen te stellen met de beste spelers van zowel Gent als Anderlecht. En de ex-Rode Duivel twijfelde niet om Tarik Tissoudali een plekje te geven in zijn ploeg. "Voor Anderlecht zal Tissoudali het gevaar nummer één worden", klonk het duidelijk bij Gillet.

STERK MIDDENVELD
Voorts is hij ook onder de indruk van het Gentse middenveld. Vadis Odjidja is bijvoorbeeld 'incontournable' in zijn fictieve ploeg. Al is het voorlopig nog niet duidelijk of de aanvoerder tijdig fit zal geraken. Daarnaast kan ook Sven Kums hem bekoren. Die haalt de laatste weken weer een hoog niveau en is volgens Gillet een ideale regulator op het middenveld. Anderlecht zal zijn handen dus meer dan vol hebben met de Buffalos.

De ideale elf volgens Gillet:
Van Crombrugge; Castro Montes, Ngadeu, Hoedt, Gomez; Kums, Ashimeru, Vadis; Tissoudali, Zirkzee, Verschaeren

LEES OOK: Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Welke club heeft op papier de sterkste selectie?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

69
69
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

27
27
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

50
50
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

46
46
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

80
80
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

223
223
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

179
179
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

305
305
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

367
367
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

160
160
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

148
148
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

119
119
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

295
295
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

956
956
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

395
395
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

295
295
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

800
800
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

226
226
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

745
745
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

500
500
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1071
1071

Meer sportnieuws