TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

door
TU: 'KV Mechelen baalt, Hazard met opvallende move'

Zowel wel in binnen- als buitenland wordt achter de schermen al volop gewerkt aan de komende transferperiode. Gezien de situatie in Oost-Europa, kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities momenteel zelfs al van club veranderen. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Wouter Vrancken gaat KV Mechelen na het seizoen zo goed als zeker verlaten. Volgens Evert Winkelmans, goed thuis bij KV Mechelen, was Jonas De Roeck de absolute topkandidaat om Vrancken komend seizoen op te volgen bij de subtopper. Maar Westerlo verzekerde zich ondertussen van promotie naar Eerste Klasse A en deed naar verluidt grote beloftes aan De Roeck. De ploeg zal zich stevig versterken en Westerlo wil volgend jaar een goed figuur slaan in 1A. KV Mechelen lijkt daardoor op zoek te moeten gaan naar een andere kandidaat.

KV Oostende kondigde aan dat Nick Bätzner een verlengd verblijf krijgt. De Duitse middenvelder lag nog een jaar vast, maar Oostende heeft de optie in zijn contract nu al gelicht. Daarmee ligt Bätzner voortaan vast tot de zomer van 2024. De 22-jarige werd in de zomer van 2020 op voorspraak van Alexander Blessin weggeplukt bij de B-ploeg van VfB Stuttgart.

BUITENLAND

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd werd over een vertrek in de zomer van Eden Hazard. Volgens Cadena SER zijn er momenteel drie clubs in de running voor de Rode Duivel. AC Milan en Arsenal zijn opties, maar momenteel zou het verrassend genoeg Borussia Dortmund zijn dat over de beste papieren zou beschikken. In Duitsland kan Hazard ploegmaat worden van zijn broer Thorgan en dat ziet hij wellicht wel zitten. Bovendien onderhouden de twee clubs ook uitstekende banden.

FC Barcelona is op zoek naar een absolute topspits en spelers als Kylian Mbappé en Erling Haaland zijn te duur. De Catalanen duwen nu door voor Robert Lewandowski. Volgens Poolse media heeft Lewandowski met Barcelona een overeenkomst gevonden omtrent een contract van drie jaar.

Barça zal nu met Bayern een akkoord moeten vinden, maar als Lewandowski - die nog maar één jaar onder contract ligt - het spel hard speelt zal Bayern wel moeten instemmen. Manchester City, Liverpool en PSG hadden ook interesse in Lewandowski, maar het lijkt Barcelona te zijn dat aan de haal gaat met de 33-jarige spits.

Naar volgend seizoen toe lijkt Der Rekordmeister alvast zijn eerste versterkingen beet te hebben. Volgens Fabrizio Romano zijn Ryan Gravenberch (Ajax) en Bayern er inmiddels helemaal uit over een vijfjarig contract. Enkel de clubs moeten nog tot een akkoord komen, maar veel problemen worden er daar niet meer verwacht. Ajax zou nog zo’n 25 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder. Ook Noussair Mazraoui wordt ook in München een ploeggenoot, want ook hij zou al rond zijn met Bayern.

Na dit seizoen gaat Youri Tielemans het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester City en als hij niet verlengt, zullen de Foxes moeten meewerken aan een transfer om een transfervrij vertrek te voorkomen. Volgens The Telegraph mag Tielemans vertrekken voor slechts 25 miljoen pond, een slordige 30 miljoen euro. Arsenal FC zou zijn situatie van dichtbij volgen, maar volgens Engelse bronnen is vooral Manchester United momenteel concreet. Bij CBS meldt men dan weer dat Liverpool FC géén optie meer is.

Volgens Calciomercato zou ook Real Madrid belangstelling tonen voor Tielemans. De Koninklijke wil zijn middenveld stilaan verjongen. Volgens Tuttosport is ook Juventus steeds meer geïnteresseerd in onze landgenoot. De Oude Dame, altijd op jacht op koopjes, bekeek Tielemans tijdens de midweekwedstrijd tegen PSV.

LEES OOK: Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

Moet Hazard naar Dortmund gaan?

Meest recent

Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

1
1
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

11
11
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

39
39
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

307
307
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

49
49
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

231
231
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

110
110
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

79
79
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

438
438
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

127
127
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

317
317
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

182
182
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

764
764
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

421
421
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

417
417
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

243
243
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

333
333
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

456
456
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

86
86
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

112
112
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

786
786
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

167
167
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

350
350
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

412
412

Meer sportnieuws