'Real Madrid heeft derde Rode Duivel in vizier'

door
'Real Madrid heeft derde Rode Duivel in vizier'

Verschillende Rode Duivels lijken komende zomer van club te gaan veranderen. Ook bij Youri Tielemans is de kans groot dat hij andere oorden opzoekt. Na dit seizoen gaat de middenvelder immers het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester City en als hij niet verlengt, zullen de Foxes moeten meewerken aan een transfer om een transfervij vertrek te voorkomen.


Volgens The Telegraph, doorgaans toch een behoorlijk betrouwbaar medium, mag Tielemans dan ook vertrekken voor een wel erg beperkt bedrag. Zo zouden de Foxes slechts 25 miljoen pond, een slordige 30 miljoen euro, verlangen voor hun sterkhouder. Die lage som zou vooral te maken met het het feit dat hij zijn laatste contractjaar ingaat. Al hoopt Leicester nog steeds dat hij zijn contract alsnog verlengt.

Die kans is evenwel klein en ondertussen kan de middenvelder rekenen op een pak interesse, niet in het minst vanuit de Premier League-top. Arsenal FC zou zijn situatie van dichtbij volgen, maar volgens Engelse bronnen is vooral Manchester United momenteel concreet. Bij CBS meldt men dan weer dat Liverpool FC géén optie meer is. De Reds toonden een tijdje interesse, maar die belangstelling is inmiddels flink bekoeld.

REAL WENKT
Het is evenwel niet uitgesloten dat Tielemans elders in Europa aan de slag gaat. Volgens Calciomercato zou ook Real Madrid belangstelling tonen. De werkgever van Thibaut Courtois en Eden Hazard wil zijn middenveld stilaan verjongen en zou daarbij dus ook aan Tielemans denken. Al is die piste allesbehalve concreet en lijkt het op dit moment weinig waarschijnlijk dat het jeugdproduct van Anderlecht in de Spaanse hoofdstad aan de slag gaat.

LEES OOK: De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Tielemans kan de absolute top van Europa aan ...

Meest recent

Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

2
2
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

0
0
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

24
24
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

74
74
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

49
49
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

44
44
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

257
257
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

136
136
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

240
240
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

419
419
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

237
237
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

174
174
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

146
146
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

220
220
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

662
662
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

78
78
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

114
114
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

428
428
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

111
111

Meer sportnieuws