'Club Brugge heeft nieuwe spits in vizier'

door
'Club Brugge heeft nieuwe spits in vizier'

Terwijl Alfred Schreuder en zijn manschappen zich opmaken voor een spannende titelstrijd, is het bestuur van Club Brugge ongetwijfeld ook al bezig met de komende transferperiode. Het belooft immers weer een drukke zomermercato te worden. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde mag de nodige beweging verwacht worden.


Het eerste concrete doelwit lijkt alvast bekend. Zo geraakte deze week bekend dat Club een concreet bod heeft neergelegd voor de 19-jarige linksback Bjorn Meijer. Maar zijn huidige werkgever FC Groningen wil voorlopig niet echt meewerken aan een transfer. Ondertussen volgt Blauw-Zwart echter ook verschillende andere pistes, want de Bruggelingen hebben ook nood aan versterking elders op het veld. Een nieuwe spits is bijvoorbeeld meer dan welgekomen.

Het contract van Bas Dost is namelijk aflopend en de kans is klein dat het tot een verlenging zal komen. Daarnaast werd nog geen beslissing genomen over de aankoopoptie op Sargis Adamyan. En ook een toptransfer van Charles De Ketelaere lijkt niet uitgesloten. De Bruggelingen speuren momenteel dus naar interessante alternatieven. Daarvoor zouden ze nu ook in Griekenland zijn aanbeland.

GEVOLGD DOOR SCOUTS
Zo melden Griekse media als Sportdog en Paopantou dat Club Brugge een oogje heeft laten vallen op Fotis Ioannidis. Deze 22-jarige spits komt momenteel uit voor Panathinaikos, waar hij steeds vaker als een basiskracht wordt uitgespeeld. Daarnaast maakte hij ook deel uit van de nationale U23-selectie van zijn land. Club zou hem zelfs zijn gaan scouten tijdens de beloften-interland tegen Portugal. Ook verdediger Giannis Christopoulos van Asteras Tripolis zou tijdens die match gevolgd zijn door de Bruggelingen. Van een concreet bod op beide spelers is evenwel nog geen sprake.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Een nieuwe spits wordt voor Club dé prioriteit van komende zomer ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

10
10
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

26
26
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

102
102
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

27
27
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

74
74
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

30
30
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

33
33
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

120
120
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

65
65
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

238
238
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

61
61
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

67
67
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

81
81
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

70
70
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

104
104
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

465
465
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

34
34
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

80
80
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

250
250
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

43
43
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

66
66
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

304
304
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

58
58

Meer sportnieuws