'Club Brugge heeft nieuwe spits in vizier'

door
'Club Brugge heeft nieuwe spits in vizier'

Terwijl Alfred Schreuder en zijn manschappen zich opmaken voor een spannende titelstrijd, is het bestuur van Club Brugge ongetwijfeld ook al bezig met de komende transferperiode. Het belooft immers weer een drukke zomermercato te worden. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde mag de nodige beweging verwacht worden.


Het eerste concrete doelwit lijkt alvast bekend. Zo geraakte deze week bekend dat Club een concreet bod heeft neergelegd voor de 19-jarige linksback Bjorn Meijer. Maar zijn huidige werkgever FC Groningen wil voorlopig niet echt meewerken aan een transfer. Ondertussen volgt Blauw-Zwart echter ook verschillende andere pistes, want de Bruggelingen hebben ook nood aan versterking elders op het veld. Een nieuwe spits is bijvoorbeeld meer dan welgekomen.

Het contract van Bas Dost is namelijk aflopend en de kans is klein dat het tot een verlenging zal komen. Daarnaast werd nog geen beslissing genomen over de aankoopoptie op Sargis Adamyan. En ook een toptransfer van Charles De Ketelaere lijkt niet uitgesloten. De Bruggelingen speuren momenteel dus naar interessante alternatieven. Daarvoor zouden ze nu ook in Griekenland zijn aanbeland.

GEVOLGD DOOR SCOUTS
Zo melden Griekse media als Sportdog en Paopantou dat Club Brugge een oogje heeft laten vallen op Fotis Ioannidis. Deze 22-jarige spits komt momenteel uit voor Panathinaikos, waar hij steeds vaker als een basiskracht wordt uitgespeeld. Daarnaast maakte hij ook deel uit van de nationale U23-selectie van zijn land. Club zou hem zelfs zijn gaan scouten tijdens de beloften-interland tegen Portugal. Ook verdediger Giannis Christopoulos van Asteras Tripolis zou tijdens die match gevolgd zijn door de Bruggelingen. Van een concreet bod op beide spelers is evenwel nog geen sprake.

LEES OOK: Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Een nieuwe spits wordt voor Club dé prioriteit van komende zomer ...

Meest recent

'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

4
4
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

11
11
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

79
79
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

64
64
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

263
263
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

21
21
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

178
178
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

103
103
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

53
53
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

109
109
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

235
235
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

184
184
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

22
22
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

61
61
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

120
120
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

463
463
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

95
95
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

698
698
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

696
696
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

116
116
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

462
462
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

139
139
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

161
161
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

79
79

Meer sportnieuws