Adamyan laat zich uit over Club-toekomst

496 stemmen
Adamyan laat zich uit over Club-toekomst

Club Brugge is bezig aan een sterke eindsprint in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondagavond kunnen de Bruggelingen tegen KV Mechelen alweer hun achtste competitiezege op rij pakken. Knappe prestaties dus van Blauw-Zwart en dat heeft niet in het minst te maken met de winterse kwaliteitsinjectie.


Na een ietwat stroeve start van de tweede seizoenshelft, is Blauw-Zwart de laatste weken dus helemaal onder stoom geraakt. Zo dateert de laatste competitienederlaag alweer van in begin februari tegen AA Gent. En daar hebben de winterse nieuwkomers een groot aandeel in. De statistieken van Andreas Skov Olsen zijn bijvoorbeeld indrukwekkend: 4 goals en 6 assist in 8 JPL-duels. Tajon Buchanan en Denis Odoi zijn eveneens uitgegroeid tot vaste basiskrachten.

En ook Sargis Adamyan wordt steeds belangrijker. De Armeense spits kreeg zaterdag de voorkeur op onder meer Noa Lang. Hij bedankte voor het vertrouwen met 5 doelpunten in 8 competitiewedstrijden. Bovendien werkt hij bijzonder hard in functie van de ploeg, iets wat op Jan Breydel erg geapprecieerd wordt. De vraag is echter of Adamyan volgend seizoen nog steeds te bewonderen zal zijn op Jan Breydel. Hij wordt momenteel van TSG Hoffenheim gehuurd, maar Club heeft een aankoopoptie van zo'n 3 miljoen euro.

OPEN VOOR ALLES
Voorlopig is niet duidelijk of Blauw-Zwart daar ook gebruik van wil/zal maken. Maar de spits zelf sluit alvast niets uit. "Ik sta open voor alles", stelt hij in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws. "Op mijn leeftijd maak ik me er niet zo druk over, ik ben geen achttien meer. De Bundesliga is ook een 'geile' competitie, dat zeg ik eerlijk. Mijn grote doel nu is de titel met Brugge, daarna zien we wat het beste voor mij is."

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club moet proberen om Adamyan langer te houden ...

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

33
33
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

199
199
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

37
37
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

181
181
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

289
289
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

275
275
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

319
319
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

215
215
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

187
187
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

390
390
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

275
275
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

260
260
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

280
280
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

60
60
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

182
182
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

194
194
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

169
169
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

312
312
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

483
483
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

398
398
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

383
383
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

59
59
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

179
179

Meer sportnieuws