Telefoontje met Kompany? Belhocine reageert

door
Telefoontje met Kompany? Belhocine reageert

Aanstaande zondag wordt tijdens de slotspeeldag van de reguliere beslist welke club met het laatste ticket voor de Champions' Play-Offs aan de haal gaat. RSC Anderlecht en AA Gent zijn alvast de twee overgebleven kandidaten. En KV Kortrijk is één van de scherprechters in dit duel.


Paars-Wit beschikt momenteel over de beste papieren. Na de slipper van de Buffalo's op Cercle Brugge (2-2), klommen de Brusselaars naar een voorlopige vierde plaats. Indien Vincent Kompany en zijn manschappen zondag dus winnen op het veld van KV Kortrijk, zijn zij sowieso verzekerd van hun ticket voor de belangrijkste nacompetitie. Voor KVK-coach Karim Belhocine wordt het sowieso een bijzonder duel. Hij heeft namelijk een verleden bij zowel Anderlecht als Gent, bovendien werkte hij samen met Kompany én Hein Vanhaezebrouck.

Op zijn persbabbel werd Belhocine dan ook gevraagd of hij inmiddels contact hadden met beide trainers. "Neen hoor. Ze zullen werk genoeg hebben met hun eigen voorbereiding", reageerde hij op de clubwebstek van de Kerels. "Trouwens, één keer mijn elftal op de mat staat, hangt het van hen af wat het resultaat wordt. Zij moeten zich zondag overtreffen om een goede beurt te maken. Als wij na onze ongelukkige periode nog iets kunnen doen voor onze supporters, dan is het een sterke prestatie neerzetten tegen Anderlecht."

GEEN VOORKEUR
Belhocine mikt zelf dus gewoon op de zege. Toch werd hij gepolst aan welke collega hij het laatste ticket voor Play-Off I het meeste gunt. "Ik ken beiden heel goed en kom met alle twee heel goed overeen. Ik mag zeggen dat ik beide coaches en beide clubs sterk apprecieer. Maar wij zijn er niet om op de 34ste speeldag de een of de ander plezier te doen. Wij willen winnen. De twee clubs moesten maar eerder hun onderlinge strijd hebben uitgevochten."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

Wie verdient het ticket volgens u het meest?

Meest recent

In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

8
8
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

84
84
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

195
195
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

65
65
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

161
161
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

65
65
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

437
437
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

175
175
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

345
345
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

62
62
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

169
169
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

92
92
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

195
195
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

60
60
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

44
44
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

196
196
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

70
70
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

61
61
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

162
162
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

176
176
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

55
55
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

335
335
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

243
243
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

325
325

Meer sportnieuws