Telefoontje met Kompany? Belhocine reageert

door
Telefoontje met Kompany? Belhocine reageert

Aanstaande zondag wordt tijdens de slotspeeldag van de reguliere beslist welke club met het laatste ticket voor de Champions' Play-Offs aan de haal gaat. RSC Anderlecht en AA Gent zijn alvast de twee overgebleven kandidaten. En KV Kortrijk is één van de scherprechters in dit duel.


Paars-Wit beschikt momenteel over de beste papieren. Na de slipper van de Buffalo's op Cercle Brugge (2-2), klommen de Brusselaars naar een voorlopige vierde plaats. Indien Vincent Kompany en zijn manschappen zondag dus winnen op het veld van KV Kortrijk, zijn zij sowieso verzekerd van hun ticket voor de belangrijkste nacompetitie. Voor KVK-coach Karim Belhocine wordt het sowieso een bijzonder duel. Hij heeft namelijk een verleden bij zowel Anderlecht als Gent, bovendien werkte hij samen met Kompany én Hein Vanhaezebrouck.

Op zijn persbabbel werd Belhocine dan ook gevraagd of hij inmiddels contact hadden met beide trainers. "Neen hoor. Ze zullen werk genoeg hebben met hun eigen voorbereiding", reageerde hij op de clubwebstek van de Kerels. "Trouwens, één keer mijn elftal op de mat staat, hangt het van hen af wat het resultaat wordt. Zij moeten zich zondag overtreffen om een goede beurt te maken. Als wij na onze ongelukkige periode nog iets kunnen doen voor onze supporters, dan is het een sterke prestatie neerzetten tegen Anderlecht."

GEEN VOORKEUR
Belhocine mikt zelf dus gewoon op de zege. Toch werd hij gepolst aan welke collega hij het laatste ticket voor Play-Off I het meeste gunt. "Ik ken beiden heel goed en kom met alle twee heel goed overeen. Ik mag zeggen dat ik beide coaches en beide clubs sterk apprecieer. Maar wij zijn er niet om op de 34ste speeldag de een of de ander plezier te doen. Wij willen winnen. De twee clubs moesten maar eerder hun onderlinge strijd hebben uitgevochten."

LEES OOK: KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

Wie verdient het ticket volgens u het meest?

Meest recent

Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

11
11
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

135
135
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

89
89
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

70
70
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

258
258
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

394
394
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

24
24
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

268
268
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

102
102
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1065
1065
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

34
34
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

97
97
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

169
169
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

32
32
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

169
169
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

130
130
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

243
243
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

199
199
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

76
76
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

28
28
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

299
299
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

369
369
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

31
31
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

391
391
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

48
48

Meer sportnieuws