Telefoontje met Kompany? Belhocine reageert

381 stemmen
Telefoontje met Kompany? Belhocine reageert

Aanstaande zondag wordt tijdens de slotspeeldag van de reguliere beslist welke club met het laatste ticket voor de Champions' Play-Offs aan de haal gaat. RSC Anderlecht en AA Gent zijn alvast de twee overgebleven kandidaten. En KV Kortrijk is één van de scherprechters in dit duel.


Paars-Wit beschikt momenteel over de beste papieren. Na de slipper van de Buffalo's op Cercle Brugge (2-2), klommen de Brusselaars naar een voorlopige vierde plaats. Indien Vincent Kompany en zijn manschappen zondag dus winnen op het veld van KV Kortrijk, zijn zij sowieso verzekerd van hun ticket voor de belangrijkste nacompetitie. Voor KVK-coach Karim Belhocine wordt het sowieso een bijzonder duel. Hij heeft namelijk een verleden bij zowel Anderlecht als Gent, bovendien werkte hij samen met Kompany én Hein Vanhaezebrouck.

Op zijn persbabbel werd Belhocine dan ook gevraagd of hij inmiddels contact hadden met beide trainers. "Neen hoor. Ze zullen werk genoeg hebben met hun eigen voorbereiding", reageerde hij op de clubwebstek van de Kerels. "Trouwens, één keer mijn elftal op de mat staat, hangt het van hen af wat het resultaat wordt. Zij moeten zich zondag overtreffen om een goede beurt te maken. Als wij na onze ongelukkige periode nog iets kunnen doen voor onze supporters, dan is het een sterke prestatie neerzetten tegen Anderlecht."

GEEN VOORKEUR
Belhocine mikt zelf dus gewoon op de zege. Toch werd hij gepolst aan welke collega hij het laatste ticket voor Play-Off I het meeste gunt. "Ik ken beiden heel goed en kom met alle twee heel goed overeen. Ik mag zeggen dat ik beide coaches en beide clubs sterk apprecieer. Maar wij zijn er niet om op de 34ste speeldag de een of de ander plezier te doen. Wij willen winnen. De twee clubs moesten maar eerder hun onderlinge strijd hebben uitgevochten."

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Wie verdient het ticket volgens u het meest?

Meest recent

'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

12
12
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

60
60
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

158
158
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

143
143
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

267
267
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

131
131
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

78
78
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

193
193
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

64
64
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

137
137
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

60
60
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

138
138
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

236
236
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

571
571
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

241
241
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

922
922
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

68
68
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

534
534
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1211
1211
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

281
281
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

212
212
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

378
378
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

98
98

Meer sportnieuws