'Bayern pakt uit met spectaculaire transfercoup'

door
'Bayern pakt uit met spectaculaire transfercoup'

Bayern München verloor de laatste weken wat van haar pluimen in de Bundesliga, maar blijft desondanks ruim op kop staan. En in de Champions League blijven de kansen op de halve finale gaaf ondanks een nipte nederlaag in de heenmatch tegen Villarreal. Toch zou Der Rekordmeister alweer aan versterking denken.


Zo doen de voorbije weken steeds meer geruchten de ronde over een mogelijk vertrek van Robert Lewandowski. In dat geval zal Bayern een nieuwe spits moeten aantrekken. En mogelijk moet de club ook op zoek naar een opvolger voor Serge Gnabry. Daarnaast mikte de club op een meer aanvallende optie als rechtsback en blijft men niet blind voor opportuniteiten op het middenveld. Volgens de laatste berichten zou de Duits grootmacht inmiddels op het punt staan een eerste keer toe te slaan.

Bayern lijkt namelijk goed op weg om zowel Noussair Mazraoui als Ryan Gravenberch weg te plukken bij Ajax. Die eerste loopt na dit seizoen uit zijn contract in Amsterdam, de Marokkaanse rechtsback is momenteel dan ook grof wild aan de Europese top. Hetzelfde kan gezegd worden over Gravenberch. De Nederlandse middenvelder is nog altijd maar 19 en geldt als één van de grootste Europese talenten op zijn positie. Hij ligt wel nog tot medio 2023 onder contract.

DEALS BIJNA ROND
Volgens transferkenner Fabrizio Romano vond donderdag een onderhoud vast tussen een delegatie van Bayern en Mino Raiola, de makelaar van beide Ajacieden. De twee deals zouden in de goede richting opgaan, een akkoord wordt snel verwacht. La Gazzetta dello Sport beweert zelfs dat de overgang van Mazraoui al zo goed als rond is. Eerder maakte BILD al gewag van een principe-akkoord met Gravenberch. Ook met Ajax zou een overeenkomst in de maak zijn over die laatste.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Bayern wint dit seizoen de CL ...

Meest recent

Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

2
2
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

14
14
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

61
61
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

148
148
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

72
72
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

45
45
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

40
40
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

42
42
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

101
101
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

115
115
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

332
332
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

62
62
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

25
25
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

118
118
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

131
131
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

67
67
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

729
729
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

242
242
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

124
124
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

439
439
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

204
204
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

386
386
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

225
225
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

342
342
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

101
101

Meer sportnieuws