'Belgische topclubs lonken naar smaakmaker Cercle'

214 stemmen
'Belgische topclubs lonken naar smaakmaker Cercle'

Cercle Brugge beleefde een bijzonder seizoen. Het leek lange tijd op degradatie af te stevenen, maar na het vervangen van Yves Vanderhaeghe door Dominik Thalhammer zette de Vereniging een straffe reeks neer. Daardoor haalden ze zelfs nog ei zo na de play-offs, maar uiteindelijk grijpen ze daar toch net naast. Daardoor kan er nu al volop werk gemaakt worden van volgend seizoen.


De kans lijkt wel klein dat Cercle dan nog op Leonardo Lopes zal kunnen rekenen. "Hij staat in de belangstelling van een pak ploegen, grote in België en ook in het buitenland. Het wordt moeilijk om Leo te houden", onthult technisch directeur Carlos Aviña immers in Krant van West-Vlaanderen. "Hij ontpopte zich tot een van de sterkhouders. Mocht hij uiteindelijk toch vertrekken, halen we sowieso iemand met hetzelfde talent en capaciteiten in huis."

Cercle plukte de 23-jarige Portugees in 2020 voor 2 miljoen euro weg bij Hull City en zal wellicht zoveel mogelijk winst willen maken. Het zit ook in een goede onderhandelingspositie, want Lopes ligt nog vast tot 2024. Vorige zomer zou Anderlecht al interesse getoond hebben en misschien kunnen ze opnieuw aan hem denken als Josh Cullen zou vertrekken.

VEEL WERK
Verder staat er nog heel wat op til bij Cercle. Aviña laat immers weten dat ze ook bezig zijn met het lichten van de aankoopopties van Matondo en Miangue, al zijn er nog wat twijfels over de blessuregevoeligheid van die laatste. Daarnaast hopen ze ook de contracten van Hotic en Vitinho open te breken. Aan uitgaande zijde moeten Velkovski, Corryn en Ganvoula weg, terwijl er ook nog belangstelling is voor Kanouté. Cercle wees al een bod op de middenvelder af.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Zou hij een aanwinst zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

5
5
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

31
31
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

30
30
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

70
70
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

235
235
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

265
265
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

83
83
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

133
133
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

80
80
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

436
436
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

191
191
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

51
51
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

150
150
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

68
68
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

79
79
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

193
193
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

92
92
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

204
204
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

403
403
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

349
349
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

279
279
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

119
119
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

369
369
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

95
95

Meer sportnieuws