'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

door
'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

Club Brugge haalde in de vorige zomermercato heel wat nieuwe namen naar Jan Breydel, maar een groot deel van deze aanwinsten viel uiteindelijk door de mand. Tijdens de komende transferperiode zullen Vincent Mannaert en co dan ook dan ook één en ander moeten corrigeren. Zo staat onder meer een extra linksback op het verlanglijstje.


Blauw-Zwart ging vorige zomer al op zoek naar een doublure voor Eduard Sobol, zeker omdat Fede Ricca niet langer aan de vereisten voldeed. Zo belandde men bij Faitout Maouassa. De Fransman werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Stade Rennes. Maar Maouassa kon zich nooit echt doorzetten op Jan Breydel. In de eerste seizoenshelft viel hij meermaals door de mand, de laatste maanden maakt hij zelfs amper nog minuten. En dus moet Club op zoek naar een ander alternatief.

Daarvoor zouden de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Bjorn Meijer. Maar de 19-jarige Nederlander heeft wel een behoorlijk prijskaartje aan zich handen. Volgens De Telegraaf vraagt FC Groningen liefst 7 miljoen euro voor zijn jonge sterkhouder. Het dubbel van wat Blauw-Zwart oorspronkelijk zou geboden hebben. Niet onlogisch dus dat Mannaert en co ook andere pistes onderzoeken. Zo melden lokale bronnen dat Club een oogje heeft laten vallen op Nicolas Fernandez Mercau.

TARGET IN ARGENTINIË
Deze 22-jarige Argentijn speelt momenteel in eigen land bij San Lorenzo, waar hij aan het uitgroeien is tot een vaste sterkhouder. Hij is in principe in staat om ook een volledige flank voor zijn rekening te nemen, wat van hem een interessant profiel maakt voor Blauw-Zwart. Bovendien gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in. Club kan dus mogelijk een zaakje doen, al lijkt er van een concreet bod vooralsnog geen sprake. Wel zou Fernandez van dichtbij gevolgd worden door de regerende kampioen.

LEES OOK: Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club moet sowieso een extra linksback halen in de zomer ...

Meest recent

Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

34
34
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

14
14
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

30
30
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

19
19
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

88
88
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

120
120
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

90
90
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

98
98
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

48
48
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

33
33
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

90
90
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

142
142
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

145
145
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

44
44
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

290
290
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

102
102
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

112
112
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

176
176
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

80
80
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

405
405
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

176
176
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

517
517
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

132
132

Meer sportnieuws