'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

267 stemmen
'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

Club Brugge haalde in de vorige zomermercato heel wat nieuwe namen naar Jan Breydel, maar een groot deel van deze aanwinsten viel uiteindelijk door de mand. Tijdens de komende transferperiode zullen Vincent Mannaert en co dan ook dan ook één en ander moeten corrigeren. Zo staat onder meer een extra linksback op het verlanglijstje.


Blauw-Zwart ging vorige zomer al op zoek naar een doublure voor Eduard Sobol, zeker omdat Fede Ricca niet langer aan de vereisten voldeed. Zo belandde men bij Faitout Maouassa. De Fransman werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Stade Rennes. Maar Maouassa kon zich nooit echt doorzetten op Jan Breydel. In de eerste seizoenshelft viel hij meermaals door de mand, de laatste maanden maakt hij zelfs amper nog minuten. En dus moet Club op zoek naar een ander alternatief.

Daarvoor zouden de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Bjorn Meijer. Maar de 19-jarige Nederlander heeft wel een behoorlijk prijskaartje aan zich handen. Volgens De Telegraaf vraagt FC Groningen liefst 7 miljoen euro voor zijn jonge sterkhouder. Het dubbel van wat Blauw-Zwart oorspronkelijk zou geboden hebben. Niet onlogisch dus dat Mannaert en co ook andere pistes onderzoeken. Zo melden lokale bronnen dat Club een oogje heeft laten vallen op Nicolas Fernandez Mercau.

TARGET IN ARGENTINIË
Deze 22-jarige Argentijn speelt momenteel in eigen land bij San Lorenzo, waar hij aan het uitgroeien is tot een vaste sterkhouder. Hij is in principe in staat om ook een volledige flank voor zijn rekening te nemen, wat van hem een interessant profiel maakt voor Blauw-Zwart. Bovendien gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in. Club kan dus mogelijk een zaakje doen, al lijkt er van een concreet bod vooralsnog geen sprake. Wel zou Fernandez van dichtbij gevolgd worden door de regerende kampioen.

LEES OOK: CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Club moet sowieso een extra linksback halen in de zomer ...

Meest recent

CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

15
15
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

15
15
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

48
48
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

104
104
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

32
32
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

114
114
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

286
286
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

198
198
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

497
497
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

125
125
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

106
106
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

103
103
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

379
379
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

678
678
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

95
95
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

270
270
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

438
438
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

300
300
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

169
169
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

353
353
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

183
183
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

492
492
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

114
114
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

375
375

Meer sportnieuws