'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

door
'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

Club Brugge haalde in de vorige zomermercato heel wat nieuwe namen naar Jan Breydel, maar een groot deel van deze aanwinsten viel uiteindelijk door de mand. Tijdens de komende transferperiode zullen Vincent Mannaert en co dan ook dan ook één en ander moeten corrigeren. Zo staat onder meer een extra linksback op het verlanglijstje.


Blauw-Zwart ging vorige zomer al op zoek naar een doublure voor Eduard Sobol, zeker omdat Fede Ricca niet langer aan de vereisten voldeed. Zo belandde men bij Faitout Maouassa. De Fransman werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Stade Rennes. Maar Maouassa kon zich nooit echt doorzetten op Jan Breydel. In de eerste seizoenshelft viel hij meermaals door de mand, de laatste maanden maakt hij zelfs amper nog minuten. En dus moet Club op zoek naar een ander alternatief.

Daarvoor zouden de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Bjorn Meijer. Maar de 19-jarige Nederlander heeft wel een behoorlijk prijskaartje aan zich handen. Volgens De Telegraaf vraagt FC Groningen liefst 7 miljoen euro voor zijn jonge sterkhouder. Het dubbel van wat Blauw-Zwart oorspronkelijk zou geboden hebben. Niet onlogisch dus dat Mannaert en co ook andere pistes onderzoeken. Zo melden lokale bronnen dat Club een oogje heeft laten vallen op Nicolas Fernandez Mercau.

TARGET IN ARGENTINIË
Deze 22-jarige Argentijn speelt momenteel in eigen land bij San Lorenzo, waar hij aan het uitgroeien is tot een vaste sterkhouder. Hij is in principe in staat om ook een volledige flank voor zijn rekening te nemen, wat van hem een interessant profiel maakt voor Blauw-Zwart. Bovendien gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in. Club kan dus mogelijk een zaakje doen, al lijkt er van een concreet bod vooralsnog geen sprake. Wel zou Fernandez van dichtbij gevolgd worden door de regerende kampioen.

LEES OOK: Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club moet sowieso een extra linksback halen in de zomer ...

Meest recent

Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

2
2
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

74
74
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

229
229
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

61
61
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

212
212
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

282
282
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

260
260
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

240
240
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

100
100
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

44
44
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

452
452
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

659
659
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

229
229
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

280
280
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

69
69
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

125
125
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

324
324
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

349
349
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

207
207
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

201
201
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

290
290
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

387
387
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

403
403
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

133
133

Meer sportnieuws