'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

door
'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

Club Brugge haalde in de vorige zomermercato heel wat nieuwe namen naar Jan Breydel, maar een groot deel van deze aanwinsten viel uiteindelijk door de mand. Tijdens de komende transferperiode zullen Vincent Mannaert en co dan ook dan ook één en ander moeten corrigeren. Zo staat onder meer een extra linksback op het verlanglijstje.


Blauw-Zwart ging vorige zomer al op zoek naar een doublure voor Eduard Sobol, zeker omdat Fede Ricca niet langer aan de vereisten voldeed. Zo belandde men bij Faitout Maouassa. De Fransman werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Stade Rennes. Maar Maouassa kon zich nooit echt doorzetten op Jan Breydel. In de eerste seizoenshelft viel hij meermaals door de mand, de laatste maanden maakt hij zelfs amper nog minuten. En dus moet Club op zoek naar een ander alternatief.

Daarvoor zouden de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Bjorn Meijer. Maar de 19-jarige Nederlander heeft wel een behoorlijk prijskaartje aan zich handen. Volgens De Telegraaf vraagt FC Groningen liefst 7 miljoen euro voor zijn jonge sterkhouder. Het dubbel van wat Blauw-Zwart oorspronkelijk zou geboden hebben. Niet onlogisch dus dat Mannaert en co ook andere pistes onderzoeken. Zo melden lokale bronnen dat Club een oogje heeft laten vallen op Nicolas Fernandez Mercau.

TARGET IN ARGENTINIË
Deze 22-jarige Argentijn speelt momenteel in eigen land bij San Lorenzo, waar hij aan het uitgroeien is tot een vaste sterkhouder. Hij is in principe in staat om ook een volledige flank voor zijn rekening te nemen, wat van hem een interessant profiel maakt voor Blauw-Zwart. Bovendien gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in. Club kan dus mogelijk een zaakje doen, al lijkt er van een concreet bod vooralsnog geen sprake. Wel zou Fernandez van dichtbij gevolgd worden door de regerende kampioen.

LEES OOK: 'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Club moet sowieso een extra linksback halen in de zomer ...

Meest recent

Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

12
12
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

21
21
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

24
24
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

9
9
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

266
266
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

186
186
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

284
284
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

76
76
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

483
483
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

770
770
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

228
228
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

514
514
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

272
272
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

216
216
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

105
105
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

82
82
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

53
53
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

233
233
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

35
35
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

185
185
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

238
238
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

49
49
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

137
137
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

225
225

Meer sportnieuws