'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

door
'Club Brugge heeft volgend transfertarget al in vizier'

Club Brugge haalde in de vorige zomermercato heel wat nieuwe namen naar Jan Breydel, maar een groot deel van deze aanwinsten viel uiteindelijk door de mand. Tijdens de komende transferperiode zullen Vincent Mannaert en co dan ook dan ook één en ander moeten corrigeren. Zo staat onder meer een extra linksback op het verlanglijstje.


Blauw-Zwart ging vorige zomer al op zoek naar een doublure voor Eduard Sobol, zeker omdat Fede Ricca niet langer aan de vereisten voldeed. Zo belandde men bij Faitout Maouassa. De Fransman werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Stade Rennes. Maar Maouassa kon zich nooit echt doorzetten op Jan Breydel. In de eerste seizoenshelft viel hij meermaals door de mand, de laatste maanden maakt hij zelfs amper nog minuten. En dus moet Club op zoek naar een ander alternatief.

Daarvoor zouden de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op Bjorn Meijer. Maar de 19-jarige Nederlander heeft wel een behoorlijk prijskaartje aan zich handen. Volgens De Telegraaf vraagt FC Groningen liefst 7 miljoen euro voor zijn jonge sterkhouder. Het dubbel van wat Blauw-Zwart oorspronkelijk zou geboden hebben. Niet onlogisch dus dat Mannaert en co ook andere pistes onderzoeken. Zo melden lokale bronnen dat Club een oogje heeft laten vallen op Nicolas Fernandez Mercau.

TARGET IN ARGENTINIË
Deze 22-jarige Argentijn speelt momenteel in eigen land bij San Lorenzo, waar hij aan het uitgroeien is tot een vaste sterkhouder. Hij is in principe in staat om ook een volledige flank voor zijn rekening te nemen, wat van hem een interessant profiel maakt voor Blauw-Zwart. Bovendien gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in. Club kan dus mogelijk een zaakje doen, al lijkt er van een concreet bod vooralsnog geen sprake. Wel zou Fernandez van dichtbij gevolgd worden door de regerende kampioen.

LEES OOK: Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Club moet sowieso een extra linksback halen in de zomer ...

Meest recent

Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

23
23
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

9
9
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

157
157
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

22
22
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

38
38
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

197
197
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

150
150
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

77
77
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

201
201
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

61
61
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

62
62
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

101
101
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

91
91
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

50
50
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

56
56
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

39
39
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

57
57
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

247
247
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

193
193
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

144
144
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

265
265
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

91
91
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

65
65

Meer sportnieuws