'Drietal naar uitgang bij Club Brugge'

954 stemmen
'Drietal naar uitgang bij Club Brugge'

Terwijl Alfred Schreuder en zijn manschappen zich opmaken voor een spannende titelstrijd, is het bestuur van Club Brugge ongetwijfeld ook al bezig met de komende transferperiode. Het belooft immers weer een drukke zomermercato te worden. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde mag de nodige beweging verwacht worden.


Het eerste concrete doelwit lijkt alvast bekend. Zo geraakte maandag vanuit Nederland bekend dat Club een concreet bod heeft neergelegd voor Bjorn Meijer. Deze 19-jarige Nederlander brak dit seizoen helemaal door bij FC Groningen, hij zou voor extra concurrentie op de linksback-positie moeten gaan zorgen. Blauw-Zwart zou volgens VI een bod van 3.5 miljoen euro hebben gedaan, maar dat bleek vooralsnog te weinig. De verwachting is evenwel dat er snel een nieuw bod zal volgen.

Indien Meijer naar Club zou verhuizen, is de kans echter reëel dat hij er de enige Nederlander zal worden. De voorbije jaren speelden nochtans heel wat noorderburen in blauwe-zwarte loondienst en nu lopen er nog steeds drie rond. Maar volgens De Telegraaf is de kans groot dat zij komende zomer vertrekken. Van Bas Dost is dat zelfs al quasi zeker. Zijn aflopende contract wordt behoudens last-minute wending niet verlengd.

NIEUWE STAP LANG
Daarnaast is er ook Noa Lang. De runner-up van de Gouden Schoen heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij zich klaar voelt voor de stap hogerop. Voorlopig lijkt er nog niets concreet te spelen, maar verschillende buitenlandse clubs tonen wel interesse. En tot slot sluit De Telegraaf een vertrek van Ruud Vormer evenmin uit. De middenvelder is geen vaste waarde meer en zit dit seizoen steeds vaker op de bank. De vraag is hij zich wil blijven schikken in deze rol. Onze redactie kon eerder al melden dat Zulte Waregem wel wat voelt voor zijn komst.

LEES OOK: Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Club kan Vormer beter proberen houden ...

Meest recent

"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

44
44
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

46
46
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

14
14
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

79
79
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

427
427
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

87
87
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

281
281
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

421
421
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

303
303
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

215
215
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

190
190
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

55
55
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

70
70
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

249
249
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

56
56
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

262
262
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

99
99
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

423
423
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

411
411
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

181
181
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

238
238
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

422
422
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

59
59
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

213
213
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

131
131

Meer sportnieuws