'Drietal naar uitgang bij Club Brugge'

door
'Drietal naar uitgang bij Club Brugge'

Terwijl Alfred Schreuder en zijn manschappen zich opmaken voor een spannende titelstrijd, is het bestuur van Club Brugge ongetwijfeld ook al bezig met de komende transferperiode. Het belooft immers weer een drukke zomermercato te worden. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde mag de nodige beweging verwacht worden.


Het eerste concrete doelwit lijkt alvast bekend. Zo geraakte maandag vanuit Nederland bekend dat Club een concreet bod heeft neergelegd voor Bjorn Meijer. Deze 19-jarige Nederlander brak dit seizoen helemaal door bij FC Groningen, hij zou voor extra concurrentie op de linksback-positie moeten gaan zorgen. Blauw-Zwart zou volgens VI een bod van 3.5 miljoen euro hebben gedaan, maar dat bleek vooralsnog te weinig. De verwachting is evenwel dat er snel een nieuw bod zal volgen.

Indien Meijer naar Club zou verhuizen, is de kans echter reëel dat hij er de enige Nederlander zal worden. De voorbije jaren speelden nochtans heel wat noorderburen in blauwe-zwarte loondienst en nu lopen er nog steeds drie rond. Maar volgens De Telegraaf is de kans groot dat zij komende zomer vertrekken. Van Bas Dost is dat zelfs al quasi zeker. Zijn aflopende contract wordt behoudens last-minute wending niet verlengd.

NIEUWE STAP LANG
Daarnaast is er ook Noa Lang. De runner-up van de Gouden Schoen heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij zich klaar voelt voor de stap hogerop. Voorlopig lijkt er nog niets concreet te spelen, maar verschillende buitenlandse clubs tonen wel interesse. En tot slot sluit De Telegraaf een vertrek van Ruud Vormer evenmin uit. De middenvelder is geen vaste waarde meer en zit dit seizoen steeds vaker op de bank. De vraag is hij zich wil blijven schikken in deze rol. Onze redactie kon eerder al melden dat Zulte Waregem wel wat voelt voor zijn komst.

LEES OOK: Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

Club kan Vormer beter proberen houden ...

Meest recent

KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

31
31
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

34
34
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

14
14
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

21
21
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

88
88
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

83
83
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

106
106
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

160
160
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

65
65
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

271
271
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

141
141
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

459
459
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1127
1127
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

155
155
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

156
156
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

279
279
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

59
59
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

572
572
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

121
121
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

396
396
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

621
621
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

370
370

Meer sportnieuws