'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

door
'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

Is Luka Elsner aan zijn laatste weken als Standard-coach bezig? Het is een vraag die heel wat fans van de Rouches zich op dit moment stellen. Ondanks het gebrek aan kwaliteit van de Luikse topclub, blijkt ook de aanpak van Elsner steeds meer tegenstanders te kennen. Het zou dan ook geen verrassing zijn als het Standard-bestuur binnenkort beslist om afscheid te nemen van de Sloveen. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time, lieten de analisten van dienst dan ook blijken dat de positie van Elsner bij Standard stilaan onhoudbaar is. De Sloveen is er volgens hen nooit in geslaagd om het spelpeil van Standard naar een hoger niveau te tillen. Daarnaast is de komst van het nieuwe bestuur ook meteen een unieke kans om met een propere lei aan het nieuwe seizoen te beginnen. De analisten beslisten dan ook unaniem dat het beter is om zo snel mogelijk afscheid te nemen van Elsner. 

Als opvolger van Elsner, werd een opvallende naam naar voor geschoven. Zo zou Alexander Blessin wel eens dé ideale vervanger kunnen zijn voor de Sloveen. Blessin is sinds enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Genoa, maar maakt daar voorlopig allesbehalve een goede indruk. Zo wenkt op dit moment zelfs een degradatie naar de Serie B voor de traditieclub. 

Weinig ervaring, top met KVO

Alexander Blessin was bij KV Oostende pas toe aan zijn eerste ervaring als trainer van een eerste elftal. Voorheen deed de Duitser wel ervaring op bij de jeugdelftallen van RB Leipzig, maar een kans bij de hoofdmacht kreeg hij er nooit. Bij KVO groeide Blessin in twee seizoenen dan weer uit tot een soort van 'wondertrainer'. Zo loodste hij de West-Vlamingen met een relatief beperkte kern steeds naar knappe resultaten, en pakte hij de scalp van tal van Belgische topclubs. 

LEES OOK: Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

Zou Blessin de ideale man zijn voor Standard?

Meest recent

KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

5
5
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

10
10
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

26
26
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

87
87
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

58
58
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

197
197
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

179
179
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

266
266
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

392
392
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

133
133
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

94
94
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

551
551
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

297
297
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

290
290
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

181
181
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

291
291
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

426
426
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

75
75
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

140
140
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

67
67
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

262
262
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

221
221
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

73
73
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99

Meer sportnieuws