'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

door
'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

Is Luka Elsner aan zijn laatste weken als Standard-coach bezig? Het is een vraag die heel wat fans van de Rouches zich op dit moment stellen. Ondanks het gebrek aan kwaliteit van de Luikse topclub, blijkt ook de aanpak van Elsner steeds meer tegenstanders te kennen. Het zou dan ook geen verrassing zijn als het Standard-bestuur binnenkort beslist om afscheid te nemen van de Sloveen. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time, lieten de analisten van dienst dan ook blijken dat de positie van Elsner bij Standard stilaan onhoudbaar is. De Sloveen is er volgens hen nooit in geslaagd om het spelpeil van Standard naar een hoger niveau te tillen. Daarnaast is de komst van het nieuwe bestuur ook meteen een unieke kans om met een propere lei aan het nieuwe seizoen te beginnen. De analisten beslisten dan ook unaniem dat het beter is om zo snel mogelijk afscheid te nemen van Elsner. 

Als opvolger van Elsner, werd een opvallende naam naar voor geschoven. Zo zou Alexander Blessin wel eens dé ideale vervanger kunnen zijn voor de Sloveen. Blessin is sinds enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Genoa, maar maakt daar voorlopig allesbehalve een goede indruk. Zo wenkt op dit moment zelfs een degradatie naar de Serie B voor de traditieclub. 

Weinig ervaring, top met KVO

Alexander Blessin was bij KV Oostende pas toe aan zijn eerste ervaring als trainer van een eerste elftal. Voorheen deed de Duitser wel ervaring op bij de jeugdelftallen van RB Leipzig, maar een kans bij de hoofdmacht kreeg hij er nooit. Bij KVO groeide Blessin in twee seizoenen dan weer uit tot een soort van 'wondertrainer'. Zo loodste hij de West-Vlamingen met een relatief beperkte kern steeds naar knappe resultaten, en pakte hij de scalp van tal van Belgische topclubs. 

LEES OOK: Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Zou Blessin de ideale man zijn voor Standard?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

135
135
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

212
212
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

107
107
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

99
99
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

267
267
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

60
60
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

472
472
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

146
146
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

295
295
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

502
502
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

185
185
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

104
104
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

153
153
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

417
417
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

196
196
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

760
760
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

369
369
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

651
651

Meer sportnieuws