'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

door
'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

Is Luka Elsner aan zijn laatste weken als Standard-coach bezig? Het is een vraag die heel wat fans van de Rouches zich op dit moment stellen. Ondanks het gebrek aan kwaliteit van de Luikse topclub, blijkt ook de aanpak van Elsner steeds meer tegenstanders te kennen. Het zou dan ook geen verrassing zijn als het Standard-bestuur binnenkort beslist om afscheid te nemen van de Sloveen. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time, lieten de analisten van dienst dan ook blijken dat de positie van Elsner bij Standard stilaan onhoudbaar is. De Sloveen is er volgens hen nooit in geslaagd om het spelpeil van Standard naar een hoger niveau te tillen. Daarnaast is de komst van het nieuwe bestuur ook meteen een unieke kans om met een propere lei aan het nieuwe seizoen te beginnen. De analisten beslisten dan ook unaniem dat het beter is om zo snel mogelijk afscheid te nemen van Elsner. 

Als opvolger van Elsner, werd een opvallende naam naar voor geschoven. Zo zou Alexander Blessin wel eens dé ideale vervanger kunnen zijn voor de Sloveen. Blessin is sinds enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Genoa, maar maakt daar voorlopig allesbehalve een goede indruk. Zo wenkt op dit moment zelfs een degradatie naar de Serie B voor de traditieclub. 

Weinig ervaring, top met KVO

Alexander Blessin was bij KV Oostende pas toe aan zijn eerste ervaring als trainer van een eerste elftal. Voorheen deed de Duitser wel ervaring op bij de jeugdelftallen van RB Leipzig, maar een kans bij de hoofdmacht kreeg hij er nooit. Bij KVO groeide Blessin in twee seizoenen dan weer uit tot een soort van 'wondertrainer'. Zo loodste hij de West-Vlamingen met een relatief beperkte kern steeds naar knappe resultaten, en pakte hij de scalp van tal van Belgische topclubs. 

LEES OOK: Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Zou Blessin de ideale man zijn voor Standard?

Meest recent

Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

30
30
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

23
23
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

43
43
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

20
20
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

171
171
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

32
32
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

200
200
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

116
116
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

279
279
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

57
57
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

309
309
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

340
340
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

354
354
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

145
145
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

404
404
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

155
155
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

376
376
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

346
346
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

72
72
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

552
552
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

118
118
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

973
973
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

586
586
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

655
655
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

775
775

Meer sportnieuws