'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

323
'Elsner op weg naar uitgang, opvallende vervanger in de running?'

Is Luka Elsner aan zijn laatste weken als Standard-coach bezig? Het is een vraag die heel wat fans van de Rouches zich op dit moment stellen. Ondanks het gebrek aan kwaliteit van de Luikse topclub, blijkt ook de aanpak van Elsner steeds meer tegenstanders te kennen. Het zou dan ook geen verrassing zijn als het Standard-bestuur binnenkort beslist om afscheid te nemen van de Sloveen. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time, lieten de analisten van dienst dan ook blijken dat de positie van Elsner bij Standard stilaan onhoudbaar is. De Sloveen is er volgens hen nooit in geslaagd om het spelpeil van Standard naar een hoger niveau te tillen. Daarnaast is de komst van het nieuwe bestuur ook meteen een unieke kans om met een propere lei aan het nieuwe seizoen te beginnen. De analisten beslisten dan ook unaniem dat het beter is om zo snel mogelijk afscheid te nemen van Elsner. 

Als opvolger van Elsner, werd een opvallende naam naar voor geschoven. Zo zou Alexander Blessin wel eens dé ideale vervanger kunnen zijn voor de Sloveen. Blessin is sinds enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Genoa, maar maakt daar voorlopig allesbehalve een goede indruk. Zo wenkt op dit moment zelfs een degradatie naar de Serie B voor de traditieclub. 

Weinig ervaring, top met KVO

Alexander Blessin was bij KV Oostende pas toe aan zijn eerste ervaring als trainer van een eerste elftal. Voorheen deed de Duitser wel ervaring op bij de jeugdelftallen van RB Leipzig, maar een kans bij de hoofdmacht kreeg hij er nooit. Bij KVO groeide Blessin in twee seizoenen dan weer uit tot een soort van 'wondertrainer'. Zo loodste hij de West-Vlamingen met een relatief beperkte kern steeds naar knappe resultaten, en pakte hij de scalp van tal van Belgische topclubs. 

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Zou Blessin de ideale man zijn voor Standard?

Meest recent

Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

15
15
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

102
102
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

43
43
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

33
33
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

244
244
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

20
20
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

378
378
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

40
40
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

629
629
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

60
60
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

24
24
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

527
527
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

209
209
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1026
1026
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

160
160
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

98
98
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

320
320
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

252
252
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

301
301
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

66
66

Meer sportnieuws