Spelers Standard wachten nog steeds op duidelijkheid

door
Spelers Standard wachten nog steeds op duidelijkheid

Het zijn woelige tijden voor Standard. De Rouches zijn als enige eersteklasser nog niet zeker van hun proflicentie voor volgend seizoen, want de Licentiecommissie eist meer duidelijkheid omtrent de overname door het Amerikaanse 777 Partners. Zo moeten zij duidelijkheid verschaffen over waar hun centen vandaan komen en moet er ook een kapitaalsverhoging van minstens 15 miljoen euro komen.


Daarnaast is er ook binnen de club nog heel wat onduidelijkheid over wat de overname op sportief vlak zal betekenen. Er wordt aangenomen dat de spelerskern grondig op de schop genomen zal worden na een rampseizoen, dat in het allerbeste geval op de twaalfde plaats afgesloten zal worden. Heel wat spelers zullen wellicht mogen vertrekken en wellicht zullen de Amerikanen nieuwe spelers uit hun netwerk aanbrengen.

Alleen weet niemand dat ook zeker. "We hebben nog niemand gezien", vertelt verdediger Noë Dussenne in La Dernière Heure. "Zij moeten ons leren kennen en wij hen. Ik denk dat we deze week rond de tafel zullen zitten. Ik kan niet wachten om hun project te leren kennen. We moeten aan een nieuwe cyclus beginnen. Ik ben benieuwd wat ze ons zullen voorstellen. Persoonlijk wil ik graag een belangrijke speler in dat nieuwe project worden, maar er zullen er nog nodig zijn om de ploeg te omringen."

UPS EN DOWNS
Voor Dussenne was het voorbije seizoen er ook één met hoogtes en laagtes. De 29-jarige verdediger maakte geen deel uit van de plannen van Mbaye Leye en bracht de eerste twee maanden van het seizoen door in de tribune, maar werd door Luka Elsner weer opgevist. Hij kwam zo uiteindelijk nog negentien keer in actie en droeg zelfs enkele keren de aanvoerdersband.

LEES OOK: Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Moet Standard hem aan boord houden?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

62
62
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

174
174
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

222
222
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

176
176
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

194
194
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

35
35
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

80
80
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws