Carcela komt met afscheidsboodschap voor Standard

door
Carcela komt met afscheidsboodschap voor Standard

Standard is er zondagnamiddag niet in geslaagd om Union iets in de weg te leggen. Voor de Rouches stond er niets meer op het spel en ze gingen met 1-3 onderuit tegen de leider. Luka Elsner pakt uit met enkele verrassingen in zijn basiself, waaronder een basisplaats voor Mehdi Carcela. Voor de ervaren Marokkaan waren het wellicht zijn laatste minuten op Sclessin.


Het contract van de 32-jarige flankaanvaller loopt eind juni af en er kwamen geen signalen dat Standard dat nog wil gaan verlengen. Carcela is immers één van de grootverdieners op Sclessin, maar kon zijn hoge loon de voorbije seizoenen niet meer met prestaties rechtvaardigen en zat dit seizoen vooral aan de bank of tribune gekluisterd.

Na afloop van de wedstrijd bedankte Carcela het Standard-publiek voor de mooie jaren, maar hij betuigde ook spijt. "Ik heb spijt van deze laatste seizoenen, want niets liep nog zoals ik het had gewild. Niet op het veld en niet naast het veld. Dat is jammer, maar soms loopt het leven zo", tekende Sudpresse op. "Ik heb geen zin om te zeggen dat ik verdiende om meer te spelen of dat ik een andere rol had gewild. Mijn status is veranderd, men heeft mij oud gemaakt terwijl ik in het hoofd jong blijf."

NEGEN JAAR
Wanneer Carcela straks afzwaait bij Standard, zal hij de club in totaal maar liefst 9,5 jaar lang gediend hebben. Hij brak vanuit de jeugd in 2008 door in de A-kern en zou tot 2011 blijven. Daarna keerde hij nog eens terug tussen 2013 en 2015, om begin 2018 nog een derde passage te maken. Tussendoor was Carcela ook nog actief bij Anzhi, Benfica, Granada en Olympiakos.


LEES OOK: Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Moet Standard zijn contract nog verlengen?

Meest recent

‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

153
153
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

56
56
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

17
17
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

167
167
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

119
119
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

175
175
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

177
177
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

98
98
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

318
318
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

322
322
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

183
183
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

144
144
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

498
498
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

161
161
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

107
107
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

275
275
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

208
208
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222

Meer sportnieuws