Carcela komt met afscheidsboodschap voor Standard

door
Carcela komt met afscheidsboodschap voor Standard

Standard is er zondagnamiddag niet in geslaagd om Union iets in de weg te leggen. Voor de Rouches stond er niets meer op het spel en ze gingen met 1-3 onderuit tegen de leider. Luka Elsner pakt uit met enkele verrassingen in zijn basiself, waaronder een basisplaats voor Mehdi Carcela. Voor de ervaren Marokkaan waren het wellicht zijn laatste minuten op Sclessin.


Het contract van de 32-jarige flankaanvaller loopt eind juni af en er kwamen geen signalen dat Standard dat nog wil gaan verlengen. Carcela is immers één van de grootverdieners op Sclessin, maar kon zijn hoge loon de voorbije seizoenen niet meer met prestaties rechtvaardigen en zat dit seizoen vooral aan de bank of tribune gekluisterd.

Na afloop van de wedstrijd bedankte Carcela het Standard-publiek voor de mooie jaren, maar hij betuigde ook spijt. "Ik heb spijt van deze laatste seizoenen, want niets liep nog zoals ik het had gewild. Niet op het veld en niet naast het veld. Dat is jammer, maar soms loopt het leven zo", tekende Sudpresse op. "Ik heb geen zin om te zeggen dat ik verdiende om meer te spelen of dat ik een andere rol had gewild. Mijn status is veranderd, men heeft mij oud gemaakt terwijl ik in het hoofd jong blijf."

NEGEN JAAR
Wanneer Carcela straks afzwaait bij Standard, zal hij de club in totaal maar liefst 9,5 jaar lang gediend hebben. Hij brak vanuit de jeugd in 2008 door in de A-kern en zou tot 2011 blijven. Daarna keerde hij nog eens terug tussen 2013 en 2015, om begin 2018 nog een derde passage te maken. Tussendoor was Carcela ook nog actief bij Anzhi, Benfica, Granada en Olympiakos.


LEES OOK: Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

Moet Standard zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

178
178
Neuer gooit alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

77
77
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

306
306
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

74
74
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

324
324
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

64
64
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

482
482
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

279
279
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

226
226
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

141
141
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

364
364
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

279
279
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

481
481
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

42
42
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

397
397
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

179
179
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

228
228
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

410
410
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

513
513
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

287
287
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

157
157
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

81
81
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

66
66
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

145
145
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

425
425

Meer sportnieuws