Storm trekt pijnlijke conclusie over Rode Duivels

door
Storm trekt pijnlijke conclusie over Rode Duivels

Doordat Roberto Martinez ervoor koos om vorige week geen spelers met meer dan 50 caps bij de selectie van de Rode Duivels te halen, kwamen er heel wat plaatsjes vrij bij de nationale ploeg. Uiteindelijk verraste de bondscoach echter amper en haalde hij met Siebe Van der Heyden slechts één echte nieuwkomer bij de kern. Een aantal andere jongens vielen niet uit de boot.


Zo zat bijvoorbeeld Nikola Storm ook bij de voorselectie. De 27-jarige flankaanvaller is bij KV Mechelen opnieuw aan een uitstekend seizoen bezig. In 33 wedstrijden raakte hij dit seizoen al aan zestien doelpunten en zeven assists en weinig tot geen Belgische aanvallers kunnen dergelijke statistieken voorleggen. Desondanks gaf Martinez de voorkeur aan meer gevestigde waarden.

"Natuurlijk was dat een teleurstelling", is Storm eerlijk in Het Laatste Nieuws. "In de preselectie zitten, was al een eer. Maar uiteraard wilde ik er ook effectief bij zijn. Als ik de komende weken nog een paar keer scoor en nog enkele assists geef, dan heb ik er een uitzonderlijk seizoen opzitten. Dit was voor mij dé kans om een selectie bij de Rode Duivels af te dwingen. Dat is dan toch niet gelukt. Ik ben realistisch: het zal moeilijk zijn om er ooit nog bij te geraken, zeker omdat de grote vedetten er vanaf de volgende keer weer bij zijn."

VOLLE STERKTE
In juni staan er wedstrijden in de Nations League op het programma en dan zullen aanvallers als Dries Mertens, Eden Hazard en Yannick Carrasco terugkeren in de selectie. Voor Storm wordt het dus zeer moeilijk om nog eens een selectie af te dwingen, zeker omdat hij op zijn 27ste niet meer de man van de toekomst is. Dan lijkt Martinez liever jonge talenten als Charles De Ketelaere of Yari Verschaeren kansen te geven.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
197

Had hij bij de selectie moeten zitten?

Meest recent

'Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club informeert'

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

0
0
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

11
11
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

56
56
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

57
57
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

174
174
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

279
279
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

124
124
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

173
173
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

221
221
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

413
413
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

262
262
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

82
82
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

730
730
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

226
226
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

256
256
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

230
230
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

106
106
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

66
66
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

552
552
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

243
243
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

105
105
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

453
453
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

594
594
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67

Meer sportnieuws