Storm trekt pijnlijke conclusie over Rode Duivels

192 stemmen
Storm trekt pijnlijke conclusie over Rode Duivels

Doordat Roberto Martinez ervoor koos om vorige week geen spelers met meer dan 50 caps bij de selectie van de Rode Duivels te halen, kwamen er heel wat plaatsjes vrij bij de nationale ploeg. Uiteindelijk verraste de bondscoach echter amper en haalde hij met Siebe Van der Heyden slechts één echte nieuwkomer bij de kern. Een aantal andere jongens vielen niet uit de boot.


Zo zat bijvoorbeeld Nikola Storm ook bij de voorselectie. De 27-jarige flankaanvaller is bij KV Mechelen opnieuw aan een uitstekend seizoen bezig. In 33 wedstrijden raakte hij dit seizoen al aan zestien doelpunten en zeven assists en weinig tot geen Belgische aanvallers kunnen dergelijke statistieken voorleggen. Desondanks gaf Martinez de voorkeur aan meer gevestigde waarden.

"Natuurlijk was dat een teleurstelling", is Storm eerlijk in Het Laatste Nieuws. "In de preselectie zitten, was al een eer. Maar uiteraard wilde ik er ook effectief bij zijn. Als ik de komende weken nog een paar keer scoor en nog enkele assists geef, dan heb ik er een uitzonderlijk seizoen opzitten. Dit was voor mij dé kans om een selectie bij de Rode Duivels af te dwingen. Dat is dan toch niet gelukt. Ik ben realistisch: het zal moeilijk zijn om er ooit nog bij te geraken, zeker omdat de grote vedetten er vanaf de volgende keer weer bij zijn."

VOLLE STERKTE
In juni staan er wedstrijden in de Nations League op het programma en dan zullen aanvallers als Dries Mertens, Eden Hazard en Yannick Carrasco terugkeren in de selectie. Voor Storm wordt het dus zeer moeilijk om nog eens een selectie af te dwingen, zeker omdat hij op zijn 27ste niet meer de man van de toekomst is. Dan lijkt Martinez liever jonge talenten als Charles De Ketelaere of Yari Verschaeren kansen te geven.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

🚀

Had hij bij de selectie moeten zitten?

Meest recent

'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

4
4
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

12
12
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

93
93
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

10
10
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

198
198
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

37
37
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

148
148
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

517
517
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

220
220
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

355
355
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

520
520
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

265
265
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

333
333
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

20
20
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

145
145
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

57
57
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

79
79
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

140
140
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

58
58
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

93
93
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

72
72
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

395
395
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1290
1290
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

417
417

Meer sportnieuws