Storm trekt pijnlijke conclusie over Rode Duivels

192 stemmen
Storm trekt pijnlijke conclusie over Rode Duivels

Doordat Roberto Martinez ervoor koos om vorige week geen spelers met meer dan 50 caps bij de selectie van de Rode Duivels te halen, kwamen er heel wat plaatsjes vrij bij de nationale ploeg. Uiteindelijk verraste de bondscoach echter amper en haalde hij met Siebe Van der Heyden slechts één echte nieuwkomer bij de kern. Een aantal andere jongens vielen niet uit de boot.


Zo zat bijvoorbeeld Nikola Storm ook bij de voorselectie. De 27-jarige flankaanvaller is bij KV Mechelen opnieuw aan een uitstekend seizoen bezig. In 33 wedstrijden raakte hij dit seizoen al aan zestien doelpunten en zeven assists en weinig tot geen Belgische aanvallers kunnen dergelijke statistieken voorleggen. Desondanks gaf Martinez de voorkeur aan meer gevestigde waarden.

"Natuurlijk was dat een teleurstelling", is Storm eerlijk in Het Laatste Nieuws. "In de preselectie zitten, was al een eer. Maar uiteraard wilde ik er ook effectief bij zijn. Als ik de komende weken nog een paar keer scoor en nog enkele assists geef, dan heb ik er een uitzonderlijk seizoen opzitten. Dit was voor mij dé kans om een selectie bij de Rode Duivels af te dwingen. Dat is dan toch niet gelukt. Ik ben realistisch: het zal moeilijk zijn om er ooit nog bij te geraken, zeker omdat de grote vedetten er vanaf de volgende keer weer bij zijn."

VOLLE STERKTE
In juni staan er wedstrijden in de Nations League op het programma en dan zullen aanvallers als Dries Mertens, Eden Hazard en Yannick Carrasco terugkeren in de selectie. Voor Storm wordt het dus zeer moeilijk om nog eens een selectie af te dwingen, zeker omdat hij op zijn 27ste niet meer de man van de toekomst is. Dan lijkt Martinez liever jonge talenten als Charles De Ketelaere of Yari Verschaeren kansen te geven.

LEES OOK: 'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Had hij bij de selectie moeten zitten?

Meest recent

Europese held bij Anderlecht: kranten geven 9 op 10

Even dreigde het opnieuw helemaal mis te lopen, maar RSC Anderlecht mag dan toch een voorronde ...

149
149
UEL/UECL: Anderlecht kent opponent, wisselend succes Nederland

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tweede voorronde van de Europa en Conference League ...

290
290
Roef flikt het wéér: AA Gent stoot door na strafschoppen

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Conference League. Tegen ...

117
117
'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

426
426
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

183
183
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

98
98
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

112
112
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

288
288
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

244
244
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

210
210
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1630
1630
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

100
100
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

473
473
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

850
850
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

145
145
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

497
497
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

16
16
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

492
492
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

282
282
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

111
111
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

252
252
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

439
439
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

150
150
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

88
88
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

212
212

Meer sportnieuws