'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

303
'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League om nog enkele rekeningen te vereffenen. Dat Chelsea FC zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde was niet eens zo gek gezien zijn prestaties bij Internazionale. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling.


Lukaku had moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia deed zijn situatie geen goed. De laatste weken wordt onze landgenoot zelfs amper nog gebruikt. En wanneer hij toch minuten mag maken, wordt de spits zelden in stelling gebracht door zijn teammaats. Onze landgenoot zou de situatie nog willen keren, maar mogelijk krijgt hij in de zomer een alternatieve oplossing aangereikt. Zo meldt Calciomercato dat Internazionale er nog steeds wat voor voelt om Lukaku terug te halen naar het Stadio Giuseppe Meazza.

De Italiaanse titelverdediger ving het vertrek van onze landgenoot, die al vaker aangaf dat hij ervan droomt op termijn terug te keren naar Milaan, verrassend goed op met de komst van Edin Dzeko. Maar de Bosniër vierde onlangs alweer zijn 36ste verjaardag, het is dus maar de vraag hoe lang hij het fysiek nog kan trekken op het hoogste niveau. En Inter wil komend seizoen weer op meerdere fronten meestrijden terwijl de kalender sowieso al propvol zit wegens het winter-WK. Het valt dus te betwijfelen of Dzeko deze snelle opeenvolging van matchen zal aankunnen.

LEENBEURT
Daarnaast dreigt Inter met Lautaro Martinez, die op heel wat verlanglijstjes staat, nog een andere spits kwijt te spelen. Niet onlogisch dus dat de club opnieuw aan haar voormalige kampioenenmaker denkt. Men zou wel een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie, prefereren. Maar het dossier is op dit moment erg gecompliceerd. Zo mag Chelsea momenteel amper transacties doen wegens de sancties die werden opgelegd aan eigenaar Roman Abramovich. De club zou Inter bovendien nog een aanzienlijk bedrag verschuldigd zijn van Lukaku's transfer, naar verluidt zelfs zo'n 70 miljoen euro. Mogelijk kan het wat dat betreft dus op een akkoordje worden gegooid. Al is dat voorlopig nog niet aan de orde.

LEES OOK: Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

Lukaku is volgend seizoen weg bij Chelsea ...

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

25
25
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

188
188
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

68
68
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

25
25
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

94
94
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

27
27
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

133
133
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

369
369
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

47
47
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

386
386
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

169
169
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

187
187
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

532
532
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

158
158
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

168
168
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

742
742
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

188
188
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

110
110
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

152
152
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

356
356
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws