'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

door
'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League om nog enkele rekeningen te vereffenen. Dat Chelsea FC zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde was niet eens zo gek gezien zijn prestaties bij Internazionale. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling.


Lukaku had moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia deed zijn situatie geen goed. De laatste weken wordt onze landgenoot zelfs amper nog gebruikt. En wanneer hij toch minuten mag maken, wordt de spits zelden in stelling gebracht door zijn teammaats. Onze landgenoot zou de situatie nog willen keren, maar mogelijk krijgt hij in de zomer een alternatieve oplossing aangereikt. Zo meldt Calciomercato dat Internazionale er nog steeds wat voor voelt om Lukaku terug te halen naar het Stadio Giuseppe Meazza.

De Italiaanse titelverdediger ving het vertrek van onze landgenoot, die al vaker aangaf dat hij ervan droomt op termijn terug te keren naar Milaan, verrassend goed op met de komst van Edin Dzeko. Maar de Bosniër vierde onlangs alweer zijn 36ste verjaardag, het is dus maar de vraag hoe lang hij het fysiek nog kan trekken op het hoogste niveau. En Inter wil komend seizoen weer op meerdere fronten meestrijden terwijl de kalender sowieso al propvol zit wegens het winter-WK. Het valt dus te betwijfelen of Dzeko deze snelle opeenvolging van matchen zal aankunnen.

LEENBEURT
Daarnaast dreigt Inter met Lautaro Martinez, die op heel wat verlanglijstjes staat, nog een andere spits kwijt te spelen. Niet onlogisch dus dat de club opnieuw aan haar voormalige kampioenenmaker denkt. Men zou wel een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie, prefereren. Maar het dossier is op dit moment erg gecompliceerd. Zo mag Chelsea momenteel amper transacties doen wegens de sancties die werden opgelegd aan eigenaar Roman Abramovich. De club zou Inter bovendien nog een aanzienlijk bedrag verschuldigd zijn van Lukaku's transfer, naar verluidt zelfs zo'n 70 miljoen euro. Mogelijk kan het wat dat betreft dus op een akkoordje worden gegooid. Al is dat voorlopig nog niet aan de orde.

LEES OOK: Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

Lukaku is volgend seizoen weg bij Chelsea ...

Meest recent

'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

18
18
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

64
64
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

28
28
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

61
61
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

279
279
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

56
56
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

26
26
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

177
177
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

35
35
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

144
144
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

157
157
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

157
157
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

177
177
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

385
385
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

246
246
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

356
356
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

245
245
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

243
243
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

187
187
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

153
153
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

377
377
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

209
209
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

189
189
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

408
408

Meer sportnieuws