'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

door
'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League om nog enkele rekeningen te vereffenen. Dat Chelsea FC zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde was niet eens zo gek gezien zijn prestaties bij Internazionale. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling.


Lukaku had moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia deed zijn situatie geen goed. De laatste weken wordt onze landgenoot zelfs amper nog gebruikt. En wanneer hij toch minuten mag maken, wordt de spits zelden in stelling gebracht door zijn teammaats. Onze landgenoot zou de situatie nog willen keren, maar mogelijk krijgt hij in de zomer een alternatieve oplossing aangereikt. Zo meldt Calciomercato dat Internazionale er nog steeds wat voor voelt om Lukaku terug te halen naar het Stadio Giuseppe Meazza.

De Italiaanse titelverdediger ving het vertrek van onze landgenoot, die al vaker aangaf dat hij ervan droomt op termijn terug te keren naar Milaan, verrassend goed op met de komst van Edin Dzeko. Maar de Bosniër vierde onlangs alweer zijn 36ste verjaardag, het is dus maar de vraag hoe lang hij het fysiek nog kan trekken op het hoogste niveau. En Inter wil komend seizoen weer op meerdere fronten meestrijden terwijl de kalender sowieso al propvol zit wegens het winter-WK. Het valt dus te betwijfelen of Dzeko deze snelle opeenvolging van matchen zal aankunnen.

LEENBEURT
Daarnaast dreigt Inter met Lautaro Martinez, die op heel wat verlanglijstjes staat, nog een andere spits kwijt te spelen. Niet onlogisch dus dat de club opnieuw aan haar voormalige kampioenenmaker denkt. Men zou wel een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie, prefereren. Maar het dossier is op dit moment erg gecompliceerd. Zo mag Chelsea momenteel amper transacties doen wegens de sancties die werden opgelegd aan eigenaar Roman Abramovich. De club zou Inter bovendien nog een aanzienlijk bedrag verschuldigd zijn van Lukaku's transfer, naar verluidt zelfs zo'n 70 miljoen euro. Mogelijk kan het wat dat betreft dus op een akkoordje worden gegooid. Al is dat voorlopig nog niet aan de orde.

LEES OOK: Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Lukaku is volgend seizoen weg bij Chelsea ...

Meest recent

Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

56
56
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

60
60
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

106
106
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

124
124
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

154
154
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

301
301
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

349
349
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

227
227
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

185
185
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

88
88
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

206
206
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

66
66
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

54
54
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

178
178
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

50
50
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

146
146
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

357
357
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

513
513
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

105
105
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

237
237
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

114
114
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

508
508
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

172
172
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

71
71

Meer sportnieuws