'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

door
'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League om nog enkele rekeningen te vereffenen. Dat Chelsea FC zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde was niet eens zo gek gezien zijn prestaties bij Internazionale. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling.


Lukaku had moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia deed zijn situatie geen goed. De laatste weken wordt onze landgenoot zelfs amper nog gebruikt. En wanneer hij toch minuten mag maken, wordt de spits zelden in stelling gebracht door zijn teammaats. Onze landgenoot zou de situatie nog willen keren, maar mogelijk krijgt hij in de zomer een alternatieve oplossing aangereikt. Zo meldt Calciomercato dat Internazionale er nog steeds wat voor voelt om Lukaku terug te halen naar het Stadio Giuseppe Meazza.

De Italiaanse titelverdediger ving het vertrek van onze landgenoot, die al vaker aangaf dat hij ervan droomt op termijn terug te keren naar Milaan, verrassend goed op met de komst van Edin Dzeko. Maar de Bosniër vierde onlangs alweer zijn 36ste verjaardag, het is dus maar de vraag hoe lang hij het fysiek nog kan trekken op het hoogste niveau. En Inter wil komend seizoen weer op meerdere fronten meestrijden terwijl de kalender sowieso al propvol zit wegens het winter-WK. Het valt dus te betwijfelen of Dzeko deze snelle opeenvolging van matchen zal aankunnen.

LEENBEURT
Daarnaast dreigt Inter met Lautaro Martinez, die op heel wat verlanglijstjes staat, nog een andere spits kwijt te spelen. Niet onlogisch dus dat de club opnieuw aan haar voormalige kampioenenmaker denkt. Men zou wel een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie, prefereren. Maar het dossier is op dit moment erg gecompliceerd. Zo mag Chelsea momenteel amper transacties doen wegens de sancties die werden opgelegd aan eigenaar Roman Abramovich. De club zou Inter bovendien nog een aanzienlijk bedrag verschuldigd zijn van Lukaku's transfer, naar verluidt zelfs zo'n 70 miljoen euro. Mogelijk kan het wat dat betreft dus op een akkoordje worden gegooid. Al is dat voorlopig nog niet aan de orde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

Lukaku is volgend seizoen weg bij Chelsea ...

Meest recent

Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

20
20
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

22
22
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

16
16
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

30
30
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

103
103
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

120
120
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

94
94
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

159
159
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

39
39
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

38
38
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

145
145
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

267
267
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

77
77
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

43
43
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

174
174
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

253
253
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

199
199
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

351
351
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

607
607
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

223
223

Meer sportnieuws