'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

door
'Huurdeal moet Lukaku droomtransfer opleveren'

Romelu Lukaku keerde afgelopen zomer terug naar de Premier League om nog enkele rekeningen te vereffenen. Dat Chelsea FC zo'n 115 miljoen euro voor hem neertelde was niet eens zo gek gezien zijn prestaties bij Internazionale. Maar voorlopig is zijn comeback op Stamford Bridge een grote teleurstelling.


Lukaku had moeite om zijn draai te vinden in het systeem van coach Thomas Tuchel en zijn veelbesproken nieuwjaarsinterview met Sky Italia deed zijn situatie geen goed. De laatste weken wordt onze landgenoot zelfs amper nog gebruikt. En wanneer hij toch minuten mag maken, wordt de spits zelden in stelling gebracht door zijn teammaats. Onze landgenoot zou de situatie nog willen keren, maar mogelijk krijgt hij in de zomer een alternatieve oplossing aangereikt. Zo meldt Calciomercato dat Internazionale er nog steeds wat voor voelt om Lukaku terug te halen naar het Stadio Giuseppe Meazza.

De Italiaanse titelverdediger ving het vertrek van onze landgenoot, die al vaker aangaf dat hij ervan droomt op termijn terug te keren naar Milaan, verrassend goed op met de komst van Edin Dzeko. Maar de Bosniër vierde onlangs alweer zijn 36ste verjaardag, het is dus maar de vraag hoe lang hij het fysiek nog kan trekken op het hoogste niveau. En Inter wil komend seizoen weer op meerdere fronten meestrijden terwijl de kalender sowieso al propvol zit wegens het winter-WK. Het valt dus te betwijfelen of Dzeko deze snelle opeenvolging van matchen zal aankunnen.

LEENBEURT
Daarnaast dreigt Inter met Lautaro Martinez, die op heel wat verlanglijstjes staat, nog een andere spits kwijt te spelen. Niet onlogisch dus dat de club opnieuw aan haar voormalige kampioenenmaker denkt. Men zou wel een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie, prefereren. Maar het dossier is op dit moment erg gecompliceerd. Zo mag Chelsea momenteel amper transacties doen wegens de sancties die werden opgelegd aan eigenaar Roman Abramovich. De club zou Inter bovendien nog een aanzienlijk bedrag verschuldigd zijn van Lukaku's transfer, naar verluidt zelfs zo'n 70 miljoen euro. Mogelijk kan het wat dat betreft dus op een akkoordje worden gegooid. Al is dat voorlopig nog niet aan de orde.

LEES OOK: Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

Lukaku is volgend seizoen weg bij Chelsea ...

Meest recent

Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

12
12
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

3
3
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

1
1
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

27
27
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

159
159
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

114
114
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

615
615
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

113
113
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

160
160
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

331
331
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

581
581
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

393
393
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

560
560
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

504
504
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

263
263
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1276
1276
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

370
370
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

393
393
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

155
155
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

325
325
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

202
202
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

861
861

Meer sportnieuws