Dortmund kondigt transfer Haaland aan

621 stemmen
Dortmund kondigt transfer Haaland aan

Borussia Dortmund had zich zo’n twee weken geleden terug in de Duitse titelstrijd geknokt, maar leed op de laatste speeldag voorde interlandbreak jammerlijk puntenverlies op het veld van FC Köln. De kans dat Erling Haaland straks vertrekt met een landstitel op zijn conto, lijkt dan ook niet bijster groot te zijn, gezien de achterstand van zes punten op Bayern.


Want vertrekken, dat zal de Noorse superster met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid doen. Real Madrid, Manchester City en FC Barcelona lijken op dit moment over de beste papieren te beschikken om hem in te lijven, al zijn er uiteraard nog Europese topclubs waar de Noor terecht zou kunnen.

Uit berichten van de voorbije dagen zou een transfer één van deze dagen zelfs al beklonken moeten worden. Dat is op dit moment nog niet het geval, maar kondigen ze bij Dortmund tussen de lijnen door wel alvast aan dat Haaland wel degelijk zal vertrekken. "We weten momenteel niets specifieks over de voorkeur van de speler zelf. En ook is er niemand die ons officieel benaderd heeft", zei algemeen directeur Hans-Joachim Watzke immers aan BILD. "Maar als Manchester City plots komt, kunnen we daar niet financieel mee wedijveren", legt hij zich neer bij een vertrek.

GEEN ZORGEN
Het mag dus duidelijk zijn dat Dortmund zich al heeft neergelegd bij de situatie, maar erg veel zorgen maken ze zich daar niet over. Met dank aan ervaringen uit het verleden. "We hebben het al vaker gezien. We verloren Robert Lewandowski in 2014 en Pierre-Emerick Aubameyang in 2018. Maar we leidden altijd een nieuwe ster op. Als Haaland vertrekt, vinden we een nieuw toptalent. En dat nieuwe talent zullen we dan ontwikkelen tot een grote ster”, is Watzke vol vertrouwen.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen
75

Een ramp voor Dortmund?

Meest recent

Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

12
12
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

34
34
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

56
56
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

134
134
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

121
121
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

318
318
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

161
161
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

75
75
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

398
398
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

223
223
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

241
241
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

90
90
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

169
169
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

329
329
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

179
179
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

191
191
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

229
229
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

847
847
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

177
177
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

694
694
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

627
627
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

399
399
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

282
282

Meer sportnieuws