Dortmund kondigt transfer Haaland aan

door
Dortmund kondigt transfer Haaland aan

Borussia Dortmund had zich zo’n twee weken geleden terug in de Duitse titelstrijd geknokt, maar leed op de laatste speeldag voorde interlandbreak jammerlijk puntenverlies op het veld van FC Köln. De kans dat Erling Haaland straks vertrekt met een landstitel op zijn conto, lijkt dan ook niet bijster groot te zijn, gezien de achterstand van zes punten op Bayern.


Want vertrekken, dat zal de Noorse superster met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid doen. Real Madrid, Manchester City en FC Barcelona lijken op dit moment over de beste papieren te beschikken om hem in te lijven, al zijn er uiteraard nog Europese topclubs waar de Noor terecht zou kunnen.

Uit berichten van de voorbije dagen zou een transfer één van deze dagen zelfs al beklonken moeten worden. Dat is op dit moment nog niet het geval, maar kondigen ze bij Dortmund tussen de lijnen door wel alvast aan dat Haaland wel degelijk zal vertrekken. "We weten momenteel niets specifieks over de voorkeur van de speler zelf. En ook is er niemand die ons officieel benaderd heeft", zei algemeen directeur Hans-Joachim Watzke immers aan BILD. "Maar als Manchester City plots komt, kunnen we daar niet financieel mee wedijveren", legt hij zich neer bij een vertrek.

GEEN ZORGEN
Het mag dus duidelijk zijn dat Dortmund zich al heeft neergelegd bij de situatie, maar erg veel zorgen maken ze zich daar niet over. Met dank aan ervaringen uit het verleden. "We hebben het al vaker gezien. We verloren Robert Lewandowski in 2014 en Pierre-Emerick Aubameyang in 2018. Maar we leidden altijd een nieuwe ster op. Als Haaland vertrekt, vinden we een nieuw toptalent. En dat nieuwe talent zullen we dan ontwikkelen tot een grote ster”, is Watzke vol vertrouwen.

LEES OOK: Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

🚀

Een ramp voor Dortmund?

Meest recent

Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

16
16
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

25
25
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

30
30
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

68
68
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

205
205
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

136
136
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

198
198
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

81
81
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

155
155
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

234
234
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

486
486
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

208
208
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

174
174
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

100
100
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

372
372
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

288
288
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

277
277
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

417
417
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1252
1252
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

100
100
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

456
456
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176

Meer sportnieuws