'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

door
'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

Voor Anderlecht worden het nog spannende weken. Het kan in principe geen steek meer laten vallen richting de Champions’ Play-Offs, wil het niet moeten rekenen op misstappen van Antwerp en/of AA Gent. En het behalen van die top vier is toch absolute prioriteit voor Paars-Wit.


Volgend seizoen willen de Brusselaars immers kost wat kost opnieuw Europa in, en wie weet kunnen ze zelfs de voorronde van de Champions League bereiken. Daarvoor zal het dan evenwel een sterke kern ter beschikking moeten hebben, en dus niet al te veel sterkhouders laten vertrekken. Komende zomer wordt het in dat opzicht alvast uitkijken naar wat er zal gebeuren met Sergio Gomez.

Dé seizoensrevelatie van Anderlecht staat immers al enige tijd in buitenlandse belangstelling, waar ook ex-club FC Barcelona al werd genoemd. Bij Fichajes menen ze te weten dat die interesse allesbehalve is gaan liggen, en de Catalanen Gomez op het oog hebben als vervanger van Jordi Alba. Het feit dat de linksachter zijn jeugdopleiding kende in Barcelona, spreekt alleen maar in hun voordeel.

JACKPOT?
“Je weet nooit hoe de toekomst zal verlopen, maar het zou niet erg zijn om terug te keren naar wat acht jaar lang mijn thuis was. Ze hebben me als speler en als persoon enorm geholpen en daar ben ik Barcelona erg dankbaar voor”, wierp Gomez deze week zelf nog een lijntje uit richting Spanje.

Indien Barça hem effectief wil komen wegplukken, zal het alvast wel de nodige miljoenen op tafel moeten leggen. De marktwaarde van de Spanjaard bedraagt op dit moment 9 miljoen euro, maar heeft hij in het Lotto Park ook nog een contract tot 2026. De vraagprijs van Paars-Wit zal dan ook een stuk hoger liggen, en ruiken zij alweer een nieuwe jackpot.

LEES OOK: BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Moet Anderlecht hem verkopen?

Meest recent

Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

20
20
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

18
18
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

42
42
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

39
39
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

39
39
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

162
162
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

113
113
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

106
106
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

164
164
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

166
166
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

109
109
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

290
290
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

126
126
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

595
595
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

183
183
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

427
427
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

241
241
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

104
104
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

157
157
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

300
300
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

209
209
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

358
358
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

278
278
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

57
57
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

102
102

Meer sportnieuws