'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

door
'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

Voor Anderlecht worden het nog spannende weken. Het kan in principe geen steek meer laten vallen richting de Champions’ Play-Offs, wil het niet moeten rekenen op misstappen van Antwerp en/of AA Gent. En het behalen van die top vier is toch absolute prioriteit voor Paars-Wit.


Volgend seizoen willen de Brusselaars immers kost wat kost opnieuw Europa in, en wie weet kunnen ze zelfs de voorronde van de Champions League bereiken. Daarvoor zal het dan evenwel een sterke kern ter beschikking moeten hebben, en dus niet al te veel sterkhouders laten vertrekken. Komende zomer wordt het in dat opzicht alvast uitkijken naar wat er zal gebeuren met Sergio Gomez.

Dé seizoensrevelatie van Anderlecht staat immers al enige tijd in buitenlandse belangstelling, waar ook ex-club FC Barcelona al werd genoemd. Bij Fichajes menen ze te weten dat die interesse allesbehalve is gaan liggen, en de Catalanen Gomez op het oog hebben als vervanger van Jordi Alba. Het feit dat de linksachter zijn jeugdopleiding kende in Barcelona, spreekt alleen maar in hun voordeel.

JACKPOT?
“Je weet nooit hoe de toekomst zal verlopen, maar het zou niet erg zijn om terug te keren naar wat acht jaar lang mijn thuis was. Ze hebben me als speler en als persoon enorm geholpen en daar ben ik Barcelona erg dankbaar voor”, wierp Gomez deze week zelf nog een lijntje uit richting Spanje.

Indien Barça hem effectief wil komen wegplukken, zal het alvast wel de nodige miljoenen op tafel moeten leggen. De marktwaarde van de Spanjaard bedraagt op dit moment 9 miljoen euro, maar heeft hij in het Lotto Park ook nog een contract tot 2026. De vraagprijs van Paars-Wit zal dan ook een stuk hoger liggen, en ruiken zij alweer een nieuwe jackpot.

LEES OOK: UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Moet Anderlecht hem verkopen?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

62
62
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

67
67
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

97
97
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

41
41
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

329
329
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

487
487
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

741
741
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

259
259
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

559
559
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

444
444
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

207
207
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

82
82
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

266
266
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

291
291
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

159
159
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

292
292
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

78
78
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

373
373
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

135
135
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

225
225
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

567
567
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

67
67
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

541
541
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63

Meer sportnieuws