'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

door
'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

Voor Anderlecht worden het nog spannende weken. Het kan in principe geen steek meer laten vallen richting de Champions’ Play-Offs, wil het niet moeten rekenen op misstappen van Antwerp en/of AA Gent. En het behalen van die top vier is toch absolute prioriteit voor Paars-Wit.


Volgend seizoen willen de Brusselaars immers kost wat kost opnieuw Europa in, en wie weet kunnen ze zelfs de voorronde van de Champions League bereiken. Daarvoor zal het dan evenwel een sterke kern ter beschikking moeten hebben, en dus niet al te veel sterkhouders laten vertrekken. Komende zomer wordt het in dat opzicht alvast uitkijken naar wat er zal gebeuren met Sergio Gomez.

Dé seizoensrevelatie van Anderlecht staat immers al enige tijd in buitenlandse belangstelling, waar ook ex-club FC Barcelona al werd genoemd. Bij Fichajes menen ze te weten dat die interesse allesbehalve is gaan liggen, en de Catalanen Gomez op het oog hebben als vervanger van Jordi Alba. Het feit dat de linksachter zijn jeugdopleiding kende in Barcelona, spreekt alleen maar in hun voordeel.

JACKPOT?
“Je weet nooit hoe de toekomst zal verlopen, maar het zou niet erg zijn om terug te keren naar wat acht jaar lang mijn thuis was. Ze hebben me als speler en als persoon enorm geholpen en daar ben ik Barcelona erg dankbaar voor”, wierp Gomez deze week zelf nog een lijntje uit richting Spanje.

Indien Barça hem effectief wil komen wegplukken, zal het alvast wel de nodige miljoenen op tafel moeten leggen. De marktwaarde van de Spanjaard bedraagt op dit moment 9 miljoen euro, maar heeft hij in het Lotto Park ook nog een contract tot 2026. De vraagprijs van Paars-Wit zal dan ook een stuk hoger liggen, en ruiken zij alweer een nieuwe jackpot.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Moet Anderlecht hem verkopen?

Meest recent

De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

45
45
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

11
11
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

137
137
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

86
86
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

132
132
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

83
83
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

66
66
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

59
59
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

52
52
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

221
221
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

125
125
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

113
113
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

308
308
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

129
129
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

405
405
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

46
46
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

568
568
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

379
379
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

484
484
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

185
185
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

308
308
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

194
194

Meer sportnieuws