'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

door
'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

Voor Anderlecht worden het nog spannende weken. Het kan in principe geen steek meer laten vallen richting de Champions’ Play-Offs, wil het niet moeten rekenen op misstappen van Antwerp en/of AA Gent. En het behalen van die top vier is toch absolute prioriteit voor Paars-Wit.


Volgend seizoen willen de Brusselaars immers kost wat kost opnieuw Europa in, en wie weet kunnen ze zelfs de voorronde van de Champions League bereiken. Daarvoor zal het dan evenwel een sterke kern ter beschikking moeten hebben, en dus niet al te veel sterkhouders laten vertrekken. Komende zomer wordt het in dat opzicht alvast uitkijken naar wat er zal gebeuren met Sergio Gomez.

Dé seizoensrevelatie van Anderlecht staat immers al enige tijd in buitenlandse belangstelling, waar ook ex-club FC Barcelona al werd genoemd. Bij Fichajes menen ze te weten dat die interesse allesbehalve is gaan liggen, en de Catalanen Gomez op het oog hebben als vervanger van Jordi Alba. Het feit dat de linksachter zijn jeugdopleiding kende in Barcelona, spreekt alleen maar in hun voordeel.

JACKPOT?
“Je weet nooit hoe de toekomst zal verlopen, maar het zou niet erg zijn om terug te keren naar wat acht jaar lang mijn thuis was. Ze hebben me als speler en als persoon enorm geholpen en daar ben ik Barcelona erg dankbaar voor”, wierp Gomez deze week zelf nog een lijntje uit richting Spanje.

Indien Barça hem effectief wil komen wegplukken, zal het alvast wel de nodige miljoenen op tafel moeten leggen. De marktwaarde van de Spanjaard bedraagt op dit moment 9 miljoen euro, maar heeft hij in het Lotto Park ook nog een contract tot 2026. De vraagprijs van Paars-Wit zal dan ook een stuk hoger liggen, en ruiken zij alweer een nieuwe jackpot.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Moet Anderlecht hem verkopen?

Meest recent

'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

19
19
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

159
159
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

211
211
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

57
57
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

232
232
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

49
49
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

106
106
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

97
97
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

206
206
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

125
125
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

128
128
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

49
49
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

183
183
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

565
565
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

474
474
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

95
95
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

358
358
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1656
1656
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

194
194
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

307
307
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

827
827
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

410
410
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

94
94
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

155
155

Meer sportnieuws