'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

door
'Jackpot lonkt: Barça wil sterkhouder Anderlecht'

Voor Anderlecht worden het nog spannende weken. Het kan in principe geen steek meer laten vallen richting de Champions’ Play-Offs, wil het niet moeten rekenen op misstappen van Antwerp en/of AA Gent. En het behalen van die top vier is toch absolute prioriteit voor Paars-Wit.


Volgend seizoen willen de Brusselaars immers kost wat kost opnieuw Europa in, en wie weet kunnen ze zelfs de voorronde van de Champions League bereiken. Daarvoor zal het dan evenwel een sterke kern ter beschikking moeten hebben, en dus niet al te veel sterkhouders laten vertrekken. Komende zomer wordt het in dat opzicht alvast uitkijken naar wat er zal gebeuren met Sergio Gomez.

Dé seizoensrevelatie van Anderlecht staat immers al enige tijd in buitenlandse belangstelling, waar ook ex-club FC Barcelona al werd genoemd. Bij Fichajes menen ze te weten dat die interesse allesbehalve is gaan liggen, en de Catalanen Gomez op het oog hebben als vervanger van Jordi Alba. Het feit dat de linksachter zijn jeugdopleiding kende in Barcelona, spreekt alleen maar in hun voordeel.

JACKPOT?
“Je weet nooit hoe de toekomst zal verlopen, maar het zou niet erg zijn om terug te keren naar wat acht jaar lang mijn thuis was. Ze hebben me als speler en als persoon enorm geholpen en daar ben ik Barcelona erg dankbaar voor”, wierp Gomez deze week zelf nog een lijntje uit richting Spanje.

Indien Barça hem effectief wil komen wegplukken, zal het alvast wel de nodige miljoenen op tafel moeten leggen. De marktwaarde van de Spanjaard bedraagt op dit moment 9 miljoen euro, maar heeft hij in het Lotto Park ook nog een contract tot 2026. De vraagprijs van Paars-Wit zal dan ook een stuk hoger liggen, en ruiken zij alweer een nieuwe jackpot.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Moet Anderlecht hem verkopen?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

45
45
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

49
49
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

56
56
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

82
82
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

23
23
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

71
71
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

339
339
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

49
49
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

50
50
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

107
107
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

195
195
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

95
95
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

614
614
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

315
315
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

110
110
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

94
94
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

65
65
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

557
557

Meer sportnieuws