Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

door
Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

De Rode Duivels hebben de eerste interland-break van 2022 met een opsteker kunnen afsluiten. Dinsdagavond haalden de mannen van bondscoach Roberto Martinez het namelijk met duidelijke 3-0-cijfers van Burkina Faso. Het werd dus een betere prestatie dan afgelopen weekend tegen Ierland, al was niet iedereen op topniveau.


Martinez koos andermaal voor een behoorlijk experimentele basisploeg. Zo mocht onder meer Sebastiaan Bornauw nog eens opdraven. De verdediger van VfL Wolfsburg liet echter al een matige indruk achter tijdens zijn eerste interlands en kon die twijfels dit keer niet van zich afspelen. Vooral zijn wedstrijdstart was bijzonder matig. "Aarzelend begin met een dramatische terugspeelbal in minuut twee. Kreeg zijn zenuwen onder controle. Helaas ook een paar slordigheden na de rust", vatte Het Laatste Nieuws samen.

Ook La Dernière Heure vond de prestatie van Bornauw teleurstellend. "Bij de nationale ploeg wil het voor hem niet lukken. Na amper drie minuten miste hij een simpele bal, gelukkig werd hij gered door Sels en de ref. Beetje bij beetje herstelde hij van zijn fout en hij was beter in de tweede helft." Bij Het Nieuwsblad was men eveneens niet blind voor zijn slipper. "Al na twee minuten ging Bornauw in de fout door een te korte terugspeelbal op Sels, die stond gelukkig goed op te letten en was nog eerst bij de bal. Daarna wel op geen foutje meer te betrappen."

DÉJA-VU
Bornauw kon dus terug groeien in de match en mag op termijn zeker niet afgeschreven worden. Maar voor een WK-selectie lijkt hij toch tekort te komen. "Net als in zijn eerste twee wedstrijden bij de Duivels, maakte de bij Anderlecht opgeleide speler weer zijn foutje. In tegenstelling tot bij die twee eerste interlands, had de blunder dit keer geen gevolgen. Leverde daarna een goede lange bal op Foket en speelde een meer geruststellende tweede helft", verklaarde SudPresse zijn beoordeling van 5 op 10.

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Bornauw was de minste Duivel tegen Burkina Faso ...

Meest recent

'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

23
23
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

100
100
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

26
26
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

329
329
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

266
266
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

117
117
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

396
396
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

396
396
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

67
67
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

294
294
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

543
543
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

184
184
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

218
218
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

302
302
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

302
302
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

362
362
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

543
543
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

186
186
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

301
301
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

498
498
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

384
384
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

203
203
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

446
446
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

347
347
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

201
201

Meer sportnieuws