Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

door
Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

De Rode Duivels hebben de eerste interland-break van 2022 met een opsteker kunnen afsluiten. Dinsdagavond haalden de mannen van bondscoach Roberto Martinez het namelijk met duidelijke 3-0-cijfers van Burkina Faso. Het werd dus een betere prestatie dan afgelopen weekend tegen Ierland, al was niet iedereen op topniveau.


Martinez koos andermaal voor een behoorlijk experimentele basisploeg. Zo mocht onder meer Sebastiaan Bornauw nog eens opdraven. De verdediger van VfL Wolfsburg liet echter al een matige indruk achter tijdens zijn eerste interlands en kon die twijfels dit keer niet van zich afspelen. Vooral zijn wedstrijdstart was bijzonder matig. "Aarzelend begin met een dramatische terugspeelbal in minuut twee. Kreeg zijn zenuwen onder controle. Helaas ook een paar slordigheden na de rust", vatte Het Laatste Nieuws samen.

Ook La Dernière Heure vond de prestatie van Bornauw teleurstellend. "Bij de nationale ploeg wil het voor hem niet lukken. Na amper drie minuten miste hij een simpele bal, gelukkig werd hij gered door Sels en de ref. Beetje bij beetje herstelde hij van zijn fout en hij was beter in de tweede helft." Bij Het Nieuwsblad was men eveneens niet blind voor zijn slipper. "Al na twee minuten ging Bornauw in de fout door een te korte terugspeelbal op Sels, die stond gelukkig goed op te letten en was nog eerst bij de bal. Daarna wel op geen foutje meer te betrappen."

DÉJA-VU
Bornauw kon dus terug groeien in de match en mag op termijn zeker niet afgeschreven worden. Maar voor een WK-selectie lijkt hij toch tekort te komen. "Net als in zijn eerste twee wedstrijden bij de Duivels, maakte de bij Anderlecht opgeleide speler weer zijn foutje. In tegenstelling tot bij die twee eerste interlands, had de blunder dit keer geen gevolgen. Leverde daarna een goede lange bal op Foket en speelde een meer geruststellende tweede helft", verklaarde SudPresse zijn beoordeling van 5 op 10.

LEES OOK: 'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Bornauw was de minste Duivel tegen Burkina Faso ...

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

18
18
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

32
32
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

16
16
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

291
291
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

369
369
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

114
114
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

255
255
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

80
80
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

544
544
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

115
115
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

125
125
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

358
358
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

380
380
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

142
142
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

546
546
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

636
636
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

207
207
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

522
522
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

77
77
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

200
200
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

883
883
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

52
52
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

739
739
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws