Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

door
Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

De Rode Duivels hebben de eerste interland-break van 2022 met een opsteker kunnen afsluiten. Dinsdagavond haalden de mannen van bondscoach Roberto Martinez het namelijk met duidelijke 3-0-cijfers van Burkina Faso. Het werd dus een betere prestatie dan afgelopen weekend tegen Ierland, al was niet iedereen op topniveau.


Martinez koos andermaal voor een behoorlijk experimentele basisploeg. Zo mocht onder meer Sebastiaan Bornauw nog eens opdraven. De verdediger van VfL Wolfsburg liet echter al een matige indruk achter tijdens zijn eerste interlands en kon die twijfels dit keer niet van zich afspelen. Vooral zijn wedstrijdstart was bijzonder matig. "Aarzelend begin met een dramatische terugspeelbal in minuut twee. Kreeg zijn zenuwen onder controle. Helaas ook een paar slordigheden na de rust", vatte Het Laatste Nieuws samen.

Ook La Dernière Heure vond de prestatie van Bornauw teleurstellend. "Bij de nationale ploeg wil het voor hem niet lukken. Na amper drie minuten miste hij een simpele bal, gelukkig werd hij gered door Sels en de ref. Beetje bij beetje herstelde hij van zijn fout en hij was beter in de tweede helft." Bij Het Nieuwsblad was men eveneens niet blind voor zijn slipper. "Al na twee minuten ging Bornauw in de fout door een te korte terugspeelbal op Sels, die stond gelukkig goed op te letten en was nog eerst bij de bal. Daarna wel op geen foutje meer te betrappen."

DÉJA-VU
Bornauw kon dus terug groeien in de match en mag op termijn zeker niet afgeschreven worden. Maar voor een WK-selectie lijkt hij toch tekort te komen. "Net als in zijn eerste twee wedstrijden bij de Duivels, maakte de bij Anderlecht opgeleide speler weer zijn foutje. In tegenstelling tot bij die twee eerste interlands, had de blunder dit keer geen gevolgen. Leverde daarna een goede lange bal op Foket en speelde een meer geruststellende tweede helft", verklaarde SudPresse zijn beoordeling van 5 op 10.

LEES OOK: 'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Bornauw was de minste Duivel tegen Burkina Faso ...

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

31
31
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

20
20
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

32
32
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

42
42
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

40
40
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

296
296
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

127
127
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

88
88
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

408
408
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

178
178
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

71
71
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

362
362
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

358
358
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

294
294
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

497
497
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

376
376
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

128
128
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

722
722

Meer sportnieuws