Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

door
Kranten duiden zwakke schakel aan bij Duivels

De Rode Duivels hebben de eerste interland-break van 2022 met een opsteker kunnen afsluiten. Dinsdagavond haalden de mannen van bondscoach Roberto Martinez het namelijk met duidelijke 3-0-cijfers van Burkina Faso. Het werd dus een betere prestatie dan afgelopen weekend tegen Ierland, al was niet iedereen op topniveau.


Martinez koos andermaal voor een behoorlijk experimentele basisploeg. Zo mocht onder meer Sebastiaan Bornauw nog eens opdraven. De verdediger van VfL Wolfsburg liet echter al een matige indruk achter tijdens zijn eerste interlands en kon die twijfels dit keer niet van zich afspelen. Vooral zijn wedstrijdstart was bijzonder matig. "Aarzelend begin met een dramatische terugspeelbal in minuut twee. Kreeg zijn zenuwen onder controle. Helaas ook een paar slordigheden na de rust", vatte Het Laatste Nieuws samen.

Ook La Dernière Heure vond de prestatie van Bornauw teleurstellend. "Bij de nationale ploeg wil het voor hem niet lukken. Na amper drie minuten miste hij een simpele bal, gelukkig werd hij gered door Sels en de ref. Beetje bij beetje herstelde hij van zijn fout en hij was beter in de tweede helft." Bij Het Nieuwsblad was men eveneens niet blind voor zijn slipper. "Al na twee minuten ging Bornauw in de fout door een te korte terugspeelbal op Sels, die stond gelukkig goed op te letten en was nog eerst bij de bal. Daarna wel op geen foutje meer te betrappen."

DÉJA-VU
Bornauw kon dus terug groeien in de match en mag op termijn zeker niet afgeschreven worden. Maar voor een WK-selectie lijkt hij toch tekort te komen. "Net als in zijn eerste twee wedstrijden bij de Duivels, maakte de bij Anderlecht opgeleide speler weer zijn foutje. In tegenstelling tot bij die twee eerste interlands, had de blunder dit keer geen gevolgen. Leverde daarna een goede lange bal op Foket en speelde een meer geruststellende tweede helft", verklaarde SudPresse zijn beoordeling van 5 op 10.

LEES OOK: 'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

Bornauw was de minste Duivel tegen Burkina Faso ...

Meest recent

‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

132
132
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

16
16
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

14
14
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

154
154
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

111
111
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

169
169
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

170
170
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

95
95
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

311
311
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

314
314
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

181
181
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

141
141
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

493
493
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

94
94
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

160
160
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

101
101
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

274
274
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

205
205
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

535
535
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221

Meer sportnieuws