Messi krijgt Barça-deksel keihard op de neus

door
Messi krijgt Barça-deksel keihard op de neus

Lionel Messi vertrok afgelopen zomer noodgedwongen bij FC Barcelona en tekende vervolgens bij Paris Saint-Germain. Maar daar lijkt hij zijn draai maar niet te vinden. De geruchten omtrent een terugkeer naar Camp Nou blijven dan ook circuleren, toch is de kans klein dat het zover zal komen.


De Argentijnse superster moest afgelopen zomer in tranen vertrekken bij Barça, de Catalaanse grootmacht was financieel gezien niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen. PSG was er echter als de kippen bij om hem een lucratieve aanbieding voor te schotelen. Maar zijn overgang naar de Franse hoofdstad was tot dusver geen succes. Daarnaast wordt al een tijdje geopperd dat Messi en zijn gezin moeite hebben om zich te settelen in hun nieuwe omgeving.

Het lijkt dus niet uitgesloten dat de 34-jarige aanvaller na één seizoen alweer vertrekt uit het Parc des Princes. Hier en daar werd dan ook gewag gemaakt van een terugkeer naar Catalonië. Zijn ex-ploegmaats Jordi Alba en Dani Alves zette de deur voor een comeback ook wagenwijd open, terwijl zijn vader/makelaar al informele contacten zou hebben gelegd. Maar volgens voorzitter Joan Laporta is er geen sprake van een terugkeer.

BOUWEN AAN JONG TEAM
De preses ging in gesprek met RAC1 in op enkele belangrijke transferdossiers. En hij verklaarde daarbij dat een comeback van Messi totaal niet aan de orde is. "Ik heb niets van Leo of van zijn management gehoord", vertelde Laporta. "Op dit moment overwegen we zijn terugkeer niet. We bouwen aan een jong team, dat zichtbaar steeds beter wordt. Leo is Leo, de beste speler van de wereld, maar we denken nu niet aan zijn terugkeer."

LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Denkt u dat Messi ooit nog voor Barça zal spelen?

Meest recent

'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

80
80
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

136
136
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

201
201
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

142
142
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

281
281
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

340
340
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

320
320
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

137
137
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

200
200
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

109
109
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

337
337
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

164
164
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

203
203
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

180
180
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

149
149
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

499
499
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

83
83
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

173
173
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

88
88
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

414
414
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

348
348
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

241
241

Meer sportnieuws