Barça slaat toe: twee aanwinsten bevestigd

door
Barça slaat toe: twee aanwinsten bevestigd

FC Barcelona is de laatste weken weer helemaal onder stoom geraakt. De Catalanen plaatsten zich voor de kwartfinale van de Europa League en maakten in eigen land brandhout van aartsrivaal Real Madrid. Barça zit dus weer op het goede spoor, maar er blijft nog werk aan de winkel.


De club haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe aanwinsten in huis en die kwaliteitsinjectie werpt momenteel zijn vruchten af. Maar om weer definitief de aansluiting te maken met de Europese top is nog meer versterking nodig. Het bestuur maakt momenteel dan ook werk van een aantal, veelal transfervrije, doelwitten.

AC Milan-middenvelder Franck Kessié zou bijvoorbeeld goed en wel op komst zijn. Eerder deze week geraakte bekend dat de Ivoriaan inmiddels zelfs al zijn medische proeven heeft afgelegd. Ook met Chelsea-verdediger Andreas Christensen lopen naar verluidt al een tijdje gesprekken. De Deen loopt eind dit seizoen eveneens uit zijn contract en zou al in grote lijnen rond zijn met Barça.

LAPORTA BEVESTIGT
Die geruchten worden nu ook concreet. In een gesprek met RAC1 bevestigde preses Joan Laporta namelijk dat de club inmiddels al rond is met haar eerste twee zomeraanwinsten. "Een centrale verdediger en een middenvelder? Dat zou heel goed kunnen. Maar ik mag geen namen noemen", aldus Laporta. Daarnaast gaf de voorzitter ook toe dat hij gecharmeerd is door Raphinha (Leeds United) en Joao Félix (Atlético Madrid), maar over hun is er absoluut (nog?) geen akkoord.

LEES OOK: 'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

Laporta levert goed werk als Barça-preses ...

Meest recent

Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

4
4
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

12
12
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

28
28
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

132
132
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

44
44
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

30
30
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

173
173
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

64
64
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

33
33
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

120
120
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

196
196
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

493
493
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

119
119
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

428
428
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

117
117
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

161
161
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

449
449
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

242
242
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

234
234
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

281
281
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0

Meer sportnieuws