Martinez onder druk gezet: "Hij is onbetwistbaar"

door
Martinez onder druk gezet:

Bondscoach Roberto Martinez wou van het oefentweeluik tegen Ierland en Burkina Faso gebruik maken om enkele lessen te trekken met oog op de WK-selectie. In het eerste duel maakte een aantal spelers alvast geen goede beurt. Al konden enkelen ook hun kandidatuur voor Qatar extra in de verf zetten.


Hans Vanaken bijvoorbeeld, speelde andermaal een meer dan behoorlijke partij in het shirt van de nationale ploeg en wist ook opnieuw te scoren. Tenzij hij in de komende maanden te maken krijgt met blessureleed of een zware vormdip, lijkt de spelmaker van Club Brugge stilaan een zekerheid voor Qatar en de komende Nations League-campagne.

Daarnaast maakte ook Michy Batshuayi een goede beurt. Hij scoorde zijn 23ste doelpunt in 38 interlands, waarvan hij een groot deel zelfs als invaller afwerkte. Daarmee staat hij inmiddels in de top 10 van spelers met het meeste aantal doelpunten voor de Rode Duivels. Bovendien maakt hij dankzij zijn uitleenbeurt aan Besiktas JK opnieuw voldoende minuten op clubniveau.

STATISTIEKEN LIEGEN NIET
Het wordt wel nog afwachten wat er met Batshuayi zal gebeuren tijdens de komende zomermercato. Maar volgens analist Philippe Albert kan Martinez nu al niet meer om hem heen als doublure van Romelu Lukaku. "Ik heb uiteraard geen glazen bol, maar de concurrentie hoeft zich geen illusies te maken. Je kan veel zeggen over de manier waarop zijn clubcarrière verloopt, maar zijn statistieken bij de nationale ploeg liegen niet. Batshuayi is de onbetwistbare doublure van Lukaku. Punt aan de lijn", aldus Albert bij SudPresse.

LEES OOK: Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Batshuayi is een zekerheid voor de WK-selectie ...

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

216
216
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

181
181
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

104
104
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

49
49
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

155
155
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

295
295
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

269
269
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

109
109
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

112
112
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

227
227
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

271
271
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

555
555
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

363
363
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

447
447
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

138
138
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

643
643
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

644
644
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

425
425
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2265
2265
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

153
153

Meer sportnieuws