Degryse diep teleurgesteld in twee Rode Duivels

door
Degryse diep teleurgesteld in twee Rode Duivels

De Rode Duivels zijn zaterdagavond niet voorbij Ierland geraakt in hun onderlinge oefenduel: 2-2. De Belgen startten weliswaar behoorlijk, maar speelden over het algemeen een vrij povere wedstrijd in Dublin. Een aantal spelers scoorde niet bepaald punten met oog op een mogelijke WK-deelname.


Toegegeven, het was allerminst de A-ploeg die we te zien kregen tegen de stugge Ieren. Toch moeten ook de reserve-spelers beter kunnen. Voor hun was het bovendien een ideale gelegenheid om zich te tonen met oog op een eventuele WK-selectie. Maar een aantal Duivels kon die kans niet grijpen en maakte een slechte beurt.

In zijn column voor Het Laatste Nieuws uit analist Marc Degryse bijvoorbeeld zijn teleurstelling in Alexis Saelemaekers en Charles De Ketelaere. Die laatste kende een belabberde eerste helft, vooral defensief liet hij de nodige steken vallen. Aan de rust werd hij dan ook al vervangen. Het goudhaantje van Club Brugge speelde op zijn beurt dan weer een redelijk anonieme en slordige wedstrijd.

GEBREK AAN OVERGAVE
Toegegeven, Saelemaekers en De Ketelaere hebben nog niet zoveel ervaring op het internationale niveau en hebben uiteraard recht op een mindere wedstrijd. Maar vooral het gebrek aan drang om zich te tonen zat Degryse dwars. "De overgave die Doku op het EK toonde tegen Italië, miste ik in Ierland bij Saelemaekers en De Ketelaere. Alsof het besef er niet was...", aldus de analist.

LEES OOK: HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

Wie vond u de minste Duivel tegen Ierland?

Meest recent

Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

0
0
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

34
34
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

58
58
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

312
312
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

28
28
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

147
147
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

40
40
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

63
63
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

63
63
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

52
52
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

98
98
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

387
387
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

220
220
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

320
320
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

694
694
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

604
604
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

335
335
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

131
131
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

119
119
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

490
490
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

509
509
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

599
599
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

645
645

Meer sportnieuws