Degryse diep teleurgesteld in twee Rode Duivels

door
Degryse diep teleurgesteld in twee Rode Duivels

De Rode Duivels zijn zaterdagavond niet voorbij Ierland geraakt in hun onderlinge oefenduel: 2-2. De Belgen startten weliswaar behoorlijk, maar speelden over het algemeen een vrij povere wedstrijd in Dublin. Een aantal spelers scoorde niet bepaald punten met oog op een mogelijke WK-deelname.


Toegegeven, het was allerminst de A-ploeg die we te zien kregen tegen de stugge Ieren. Toch moeten ook de reserve-spelers beter kunnen. Voor hun was het bovendien een ideale gelegenheid om zich te tonen met oog op een eventuele WK-selectie. Maar een aantal Duivels kon die kans niet grijpen en maakte een slechte beurt.

In zijn column voor Het Laatste Nieuws uit analist Marc Degryse bijvoorbeeld zijn teleurstelling in Alexis Saelemaekers en Charles De Ketelaere. Die laatste kende een belabberde eerste helft, vooral defensief liet hij de nodige steken vallen. Aan de rust werd hij dan ook al vervangen. Het goudhaantje van Club Brugge speelde op zijn beurt dan weer een redelijk anonieme en slordige wedstrijd.

GEBREK AAN OVERGAVE
Toegegeven, Saelemaekers en De Ketelaere hebben nog niet zoveel ervaring op het internationale niveau en hebben uiteraard recht op een mindere wedstrijd. Maar vooral het gebrek aan drang om zich te tonen zat Degryse dwars. "De overgave die Doku op het EK toonde tegen Italië, miste ik in Ierland bij Saelemaekers en De Ketelaere. Alsof het besef er niet was...", aldus de analist.

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Wie vond u de minste Duivel tegen Ierland?

Meest recent

Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

20
20
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

2
2
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

42
42
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

165
165
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

78
78
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

365
365
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

132
132
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

118
118
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

148
148
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

112
112
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

203
203
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

181
181
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

200
200
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

319
319
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

233
233
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

382
382
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

165
165
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

179
179
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

109
109
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

240
240
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

879
879
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

232
232
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

584
584
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

408
408
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

266
266

Meer sportnieuws