Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

220 stemmen
Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

Liverpool FC heeft zich weer helemaal in de Engelse titelstrijd geknokt en stond bij het ingaan van de interland-break op slechts één puntje achterstand van leider Manchester City. Dat hebben de Reds voor een groot deel aan sterspelers Mohamed Salah te danken. Toch oogt de toekomst van de Egyptenaar onzeker op Anfield.


Salah is bezig aan een grandioos seizoen. De aanvaller staat in de Premier League al op 20 doelpunten, waarmee hij ruim op kop gaat in het topschuttersklassement. Daar deed hij ook nog eens 10 assists in 27 competitieduels bovenop. In de Champions League staat de teller dan weer op 8 goals in evenveel wedstrijden. De waarde van de 29-jarige aanvaller staat dus buiten kijf. Maar Salah wil boter bij de vis en hengelt al een tijdje achter een verbeterd contract.

Liverpool wil de overeenkomst op zich ook wel verlengen, maar biedt vooralsnog te weinig en dus verlopen de gesprekken moeizaam. Nochtans gaat Salah komende zomer zijn laatste contractjaar in. De geruchten omtrent een vertrek weerklinken dan ook steeds luider. Maar clubboegbeeld Michael Owen stelt dat Liverpool zich geen zorgen moet maken. "Het zou me verrassen als Salah niet tekent. Welke andere opties heeft hij?", klonk het bij BBC. "Manchester City is een stap opzij en de rest is allemaal een stap omlaag, want dit zijn op dit moment de twee beste teams ter wereld."

GROOTSTE CONTRACT
Onder meer Juventus werd al genoemd als mogelijke bestemming, terwijl coach Xavi hem ook graag naar Barcelona zou zien komen. Maar volgens Owen zal Salah gewoon op Anfield blijven. "Laten we iedereen de tijd geven. We hebben het over een van de grootste club ter wereld en een van de grootste spelers ter wereld die het grootste contract van zijn leven gaat tekenen. Het is volledig normaal dat de onderhandelingen even duren."

LEES OOK: Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Salah blijft gewoon bij Liverpool ...

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

14
14
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

515
515
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

25
25
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

173
173
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

90
90
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

373
373
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

428
428
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

67
67
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

123
123
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

653
653
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

84
84
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

141
141
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

108
108
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

138
138
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

219
219
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

271
271
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

636
636
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74

Meer sportnieuws