Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

door
Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

Liverpool FC heeft zich weer helemaal in de Engelse titelstrijd geknokt en stond bij het ingaan van de interland-break op slechts één puntje achterstand van leider Manchester City. Dat hebben de Reds voor een groot deel aan sterspelers Mohamed Salah te danken. Toch oogt de toekomst van de Egyptenaar onzeker op Anfield.


Salah is bezig aan een grandioos seizoen. De aanvaller staat in de Premier League al op 20 doelpunten, waarmee hij ruim op kop gaat in het topschuttersklassement. Daar deed hij ook nog eens 10 assists in 27 competitieduels bovenop. In de Champions League staat de teller dan weer op 8 goals in evenveel wedstrijden. De waarde van de 29-jarige aanvaller staat dus buiten kijf. Maar Salah wil boter bij de vis en hengelt al een tijdje achter een verbeterd contract.

Liverpool wil de overeenkomst op zich ook wel verlengen, maar biedt vooralsnog te weinig en dus verlopen de gesprekken moeizaam. Nochtans gaat Salah komende zomer zijn laatste contractjaar in. De geruchten omtrent een vertrek weerklinken dan ook steeds luider. Maar clubboegbeeld Michael Owen stelt dat Liverpool zich geen zorgen moet maken. "Het zou me verrassen als Salah niet tekent. Welke andere opties heeft hij?", klonk het bij BBC. "Manchester City is een stap opzij en de rest is allemaal een stap omlaag, want dit zijn op dit moment de twee beste teams ter wereld."

GROOTSTE CONTRACT
Onder meer Juventus werd al genoemd als mogelijke bestemming, terwijl coach Xavi hem ook graag naar Barcelona zou zien komen. Maar volgens Owen zal Salah gewoon op Anfield blijven. "Laten we iedereen de tijd geven. We hebben het over een van de grootste club ter wereld en een van de grootste spelers ter wereld die het grootste contract van zijn leven gaat tekenen. Het is volledig normaal dat de onderhandelingen even duren."

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Salah blijft gewoon bij Liverpool ...

Meest recent

Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

6
6
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

42
42
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

63
63
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

59
59
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

27
27
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

37
37
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

49
49
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

43
43
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

21
21
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

418
418
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

110
110
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

111
111
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

371
371
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

56
56
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

490
490
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

557
557
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

114
114
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

299
299
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

283
283
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

311
311
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

201
201
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

70
70
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

184
184
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

256
256
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

204
204

Meer sportnieuws