Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

door
Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

Liverpool FC heeft zich weer helemaal in de Engelse titelstrijd geknokt en stond bij het ingaan van de interland-break op slechts één puntje achterstand van leider Manchester City. Dat hebben de Reds voor een groot deel aan sterspelers Mohamed Salah te danken. Toch oogt de toekomst van de Egyptenaar onzeker op Anfield.


Salah is bezig aan een grandioos seizoen. De aanvaller staat in de Premier League al op 20 doelpunten, waarmee hij ruim op kop gaat in het topschuttersklassement. Daar deed hij ook nog eens 10 assists in 27 competitieduels bovenop. In de Champions League staat de teller dan weer op 8 goals in evenveel wedstrijden. De waarde van de 29-jarige aanvaller staat dus buiten kijf. Maar Salah wil boter bij de vis en hengelt al een tijdje achter een verbeterd contract.

Liverpool wil de overeenkomst op zich ook wel verlengen, maar biedt vooralsnog te weinig en dus verlopen de gesprekken moeizaam. Nochtans gaat Salah komende zomer zijn laatste contractjaar in. De geruchten omtrent een vertrek weerklinken dan ook steeds luider. Maar clubboegbeeld Michael Owen stelt dat Liverpool zich geen zorgen moet maken. "Het zou me verrassen als Salah niet tekent. Welke andere opties heeft hij?", klonk het bij BBC. "Manchester City is een stap opzij en de rest is allemaal een stap omlaag, want dit zijn op dit moment de twee beste teams ter wereld."

GROOTSTE CONTRACT
Onder meer Juventus werd al genoemd als mogelijke bestemming, terwijl coach Xavi hem ook graag naar Barcelona zou zien komen. Maar volgens Owen zal Salah gewoon op Anfield blijven. "Laten we iedereen de tijd geven. We hebben het over een van de grootste club ter wereld en een van de grootste spelers ter wereld die het grootste contract van zijn leven gaat tekenen. Het is volledig normaal dat de onderhandelingen even duren."

LEES OOK: 'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Salah blijft gewoon bij Liverpool ...

Meest recent

Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

13
13
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

17
17
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

34
34
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

47
47
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

24
24
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

295
295
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

56
56
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

343
343
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

131
131
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

241
241
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

152
152
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

120
120
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

474
474
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

110
110
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

87
87
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

200
200
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

181
181
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

459
459
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

650
650
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

331
331
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

603
603
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

351
351
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1495
1495
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

420
420

Meer sportnieuws