Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

220
Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

Liverpool FC heeft zich weer helemaal in de Engelse titelstrijd geknokt en stond bij het ingaan van de interland-break op slechts één puntje achterstand van leider Manchester City. Dat hebben de Reds voor een groot deel aan sterspelers Mohamed Salah te danken. Toch oogt de toekomst van de Egyptenaar onzeker op Anfield.


Salah is bezig aan een grandioos seizoen. De aanvaller staat in de Premier League al op 20 doelpunten, waarmee hij ruim op kop gaat in het topschuttersklassement. Daar deed hij ook nog eens 10 assists in 27 competitieduels bovenop. In de Champions League staat de teller dan weer op 8 goals in evenveel wedstrijden. De waarde van de 29-jarige aanvaller staat dus buiten kijf. Maar Salah wil boter bij de vis en hengelt al een tijdje achter een verbeterd contract.

Liverpool wil de overeenkomst op zich ook wel verlengen, maar biedt vooralsnog te weinig en dus verlopen de gesprekken moeizaam. Nochtans gaat Salah komende zomer zijn laatste contractjaar in. De geruchten omtrent een vertrek weerklinken dan ook steeds luider. Maar clubboegbeeld Michael Owen stelt dat Liverpool zich geen zorgen moet maken. "Het zou me verrassen als Salah niet tekent. Welke andere opties heeft hij?", klonk het bij BBC. "Manchester City is een stap opzij en de rest is allemaal een stap omlaag, want dit zijn op dit moment de twee beste teams ter wereld."

GROOTSTE CONTRACT
Onder meer Juventus werd al genoemd als mogelijke bestemming, terwijl coach Xavi hem ook graag naar Barcelona zou zien komen. Maar volgens Owen zal Salah gewoon op Anfield blijven. "Laten we iedereen de tijd geven. We hebben het over een van de grootste club ter wereld en een van de grootste spelers ter wereld die het grootste contract van zijn leven gaat tekenen. Het is volledig normaal dat de onderhandelingen even duren."

Salah blijft gewoon bij Liverpool ...

Meest recent

Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

15
15
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

28
28
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

32
32
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

119
119
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

191
191
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

64
64
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

378
378
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

369
369
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

179
179
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

117
117
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

190
190
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

189
189
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1650
1650
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

385
385
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

304
304
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

325
325
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

94
94
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

253
253

Meer sportnieuws