Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

door
Salah maakt zich op voor 'contract van zijn leven'

Liverpool FC heeft zich weer helemaal in de Engelse titelstrijd geknokt en stond bij het ingaan van de interland-break op slechts één puntje achterstand van leider Manchester City. Dat hebben de Reds voor een groot deel aan sterspelers Mohamed Salah te danken. Toch oogt de toekomst van de Egyptenaar onzeker op Anfield.


Salah is bezig aan een grandioos seizoen. De aanvaller staat in de Premier League al op 20 doelpunten, waarmee hij ruim op kop gaat in het topschuttersklassement. Daar deed hij ook nog eens 10 assists in 27 competitieduels bovenop. In de Champions League staat de teller dan weer op 8 goals in evenveel wedstrijden. De waarde van de 29-jarige aanvaller staat dus buiten kijf. Maar Salah wil boter bij de vis en hengelt al een tijdje achter een verbeterd contract.

Liverpool wil de overeenkomst op zich ook wel verlengen, maar biedt vooralsnog te weinig en dus verlopen de gesprekken moeizaam. Nochtans gaat Salah komende zomer zijn laatste contractjaar in. De geruchten omtrent een vertrek weerklinken dan ook steeds luider. Maar clubboegbeeld Michael Owen stelt dat Liverpool zich geen zorgen moet maken. "Het zou me verrassen als Salah niet tekent. Welke andere opties heeft hij?", klonk het bij BBC. "Manchester City is een stap opzij en de rest is allemaal een stap omlaag, want dit zijn op dit moment de twee beste teams ter wereld."

GROOTSTE CONTRACT
Onder meer Juventus werd al genoemd als mogelijke bestemming, terwijl coach Xavi hem ook graag naar Barcelona zou zien komen. Maar volgens Owen zal Salah gewoon op Anfield blijven. "Laten we iedereen de tijd geven. We hebben het over een van de grootste club ter wereld en een van de grootste spelers ter wereld die het grootste contract van zijn leven gaat tekenen. Het is volledig normaal dat de onderhandelingen even duren."

LEES OOK: Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Salah blijft gewoon bij Liverpool ...

Meest recent

Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

0
0
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

12
12
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

33
33
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

44
44
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

117
117
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

47
47
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

277
277
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

201
201
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

499
499
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

124
124
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

322
322
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

59
59
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

355
355
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

518
518
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

637
637
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

140
140
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

246
246
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

25
25
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

389
389
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

341
341
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

348
348
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

241
241
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

406
406

Meer sportnieuws