"Geweldig om Messi weer in Barça-shirt te zien spelen"

door

Lionel Messi vertrok afgelopen zomer noodgedwongen bij FC Barcelona en tekende vervolgens bij Paris Saint-Germain. Maar daar lijkt hij zijn draai maar niet te vinden. De geruchten omtrent een terugkeer naar Camp Nou blijven dan ook circuleren en als het aan Jordi Alba ligt, worden die geruchten ook werkelijkheid.


De Argentijnse superster moest afgelopen zomer in tranen vertrekken bij Barça, de Catalaanse grootmacht was financieel gezien niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen. PSG was er echter als de kippen bij om hem een lucratieve aanbieding voor te schotelen. Maar zijn overgang naar de Franse hoofdstad was tot dusver geen succes. Daarnaast wordt al een tijdje geopperd dat Messi en zijn gezin moeite hebben om zich te settelen in hun nieuwe omgeving.

Het lijkt dus niet uitgesloten dat de 34-jarige aanvaller na één seizoen alweer vertrekt uit het Parc des Princes. Zijn maatje Jordi Alba zou hem alvast met open arme ontvangen. "Zijn vertrek was niet makkelijk voor hem en voor iedereen bij Barcelona", werd de Spanjaard geciteerd bij VI. "Het is moeilijk om hem in een ander shirt te zien. Ik zou het geweldig vinden om weer met hem bij Barcelona te spelen. Ik heb geen enkele twijfel dat hij met afstand de beste ter wereld is. Hij heeft nog veel voetbal in hem."

NIET GELUKKIG IN PARIJS
Alba is overigens niet de enige speler die Messi graag zou zien terugkeren. Onlangs zette ook al Dani Alves een charme-offensief in. "Ik hoop dat hij terugkomt. Ik hoop dat hij hier terugkomt om weer van dit alles te profiteren, van het mooie leven hier en van deze club. Leo geniet op dit moment niet van het voetbal, dat voel en zie ik. Volgens mij is hij totaal niet op zijn gemak in Parijs. Leo woonde op de beste plek ter wereld om te doen waar hij van houdt", aldus de Braziliaan.

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Messi keert op termijn terug naar Barça ...

Meest recent

Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

2
2
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

43
43
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

76
76
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

239
239
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

113
113
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

300
300
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

288
288
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

272
272
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

243
243
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

140
140
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

250
250
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

155
155
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

110
110
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

105
105
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

82
82
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

289
289
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

513
513
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

534
534
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

73
73
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

70
70
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

360
360
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

27
27
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

207
207
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

315
315
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

390
390

Meer sportnieuws