"Geweldig om Messi weer in Barça-shirt te zien spelen"

door

Lionel Messi vertrok afgelopen zomer noodgedwongen bij FC Barcelona en tekende vervolgens bij Paris Saint-Germain. Maar daar lijkt hij zijn draai maar niet te vinden. De geruchten omtrent een terugkeer naar Camp Nou blijven dan ook circuleren en als het aan Jordi Alba ligt, worden die geruchten ook werkelijkheid.


De Argentijnse superster moest afgelopen zomer in tranen vertrekken bij Barça, de Catalaanse grootmacht was financieel gezien niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen. PSG was er echter als de kippen bij om hem een lucratieve aanbieding voor te schotelen. Maar zijn overgang naar de Franse hoofdstad was tot dusver geen succes. Daarnaast wordt al een tijdje geopperd dat Messi en zijn gezin moeite hebben om zich te settelen in hun nieuwe omgeving.

Het lijkt dus niet uitgesloten dat de 34-jarige aanvaller na één seizoen alweer vertrekt uit het Parc des Princes. Zijn maatje Jordi Alba zou hem alvast met open arme ontvangen. "Zijn vertrek was niet makkelijk voor hem en voor iedereen bij Barcelona", werd de Spanjaard geciteerd bij VI. "Het is moeilijk om hem in een ander shirt te zien. Ik zou het geweldig vinden om weer met hem bij Barcelona te spelen. Ik heb geen enkele twijfel dat hij met afstand de beste ter wereld is. Hij heeft nog veel voetbal in hem."

NIET GELUKKIG IN PARIJS
Alba is overigens niet de enige speler die Messi graag zou zien terugkeren. Onlangs zette ook al Dani Alves een charme-offensief in. "Ik hoop dat hij terugkomt. Ik hoop dat hij hier terugkomt om weer van dit alles te profiteren, van het mooie leven hier en van deze club. Leo geniet op dit moment niet van het voetbal, dat voel en zie ik. Volgens mij is hij totaal niet op zijn gemak in Parijs. Leo woonde op de beste plek ter wereld om te doen waar hij van houdt", aldus de Braziliaan.

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

🚀

Messi keert op termijn terug naar Barça ...

Meest recent

'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

5
5
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

21
21
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

74
74
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

91
91
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

132
132
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

26
26
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

68
68
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

226
226
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

143
143
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

245
245
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

457
457
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

154
154
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

46
46
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

265
265
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

374
374
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

374
374
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

143
143
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

361
361
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

147
147
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

49
49
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

96
96

Meer sportnieuws