"Geweldig om Messi weer in Barça-shirt te zien spelen"

400 stemmen

Lionel Messi vertrok afgelopen zomer noodgedwongen bij FC Barcelona en tekende vervolgens bij Paris Saint-Germain. Maar daar lijkt hij zijn draai maar niet te vinden. De geruchten omtrent een terugkeer naar Camp Nou blijven dan ook circuleren en als het aan Jordi Alba ligt, worden die geruchten ook werkelijkheid.


De Argentijnse superster moest afgelopen zomer in tranen vertrekken bij Barça, de Catalaanse grootmacht was financieel gezien niet in staat om zijn aflopende contract te verlengen. PSG was er echter als de kippen bij om hem een lucratieve aanbieding voor te schotelen. Maar zijn overgang naar de Franse hoofdstad was tot dusver geen succes. Daarnaast wordt al een tijdje geopperd dat Messi en zijn gezin moeite hebben om zich te settelen in hun nieuwe omgeving.

Het lijkt dus niet uitgesloten dat de 34-jarige aanvaller na één seizoen alweer vertrekt uit het Parc des Princes. Zijn maatje Jordi Alba zou hem alvast met open arme ontvangen. "Zijn vertrek was niet makkelijk voor hem en voor iedereen bij Barcelona", werd de Spanjaard geciteerd bij VI. "Het is moeilijk om hem in een ander shirt te zien. Ik zou het geweldig vinden om weer met hem bij Barcelona te spelen. Ik heb geen enkele twijfel dat hij met afstand de beste ter wereld is. Hij heeft nog veel voetbal in hem."

NIET GELUKKIG IN PARIJS
Alba is overigens niet de enige speler die Messi graag zou zien terugkeren. Onlangs zette ook al Dani Alves een charme-offensief in. "Ik hoop dat hij terugkomt. Ik hoop dat hij hier terugkomt om weer van dit alles te profiteren, van het mooie leven hier en van deze club. Leo geniet op dit moment niet van het voetbal, dat voel en zie ik. Volgens mij is hij totaal niet op zijn gemak in Parijs. Leo woonde op de beste plek ter wereld om te doen waar hij van houdt", aldus de Braziliaan.

LEES OOK: Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

🚀

Messi keert op termijn terug naar Barça ...

Meest recent

Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

7
7
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

97
97
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

174
174
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

86
86
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

63
63
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

61
61
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

91
91
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

415
415
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

251
251
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

172
172
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

172
172
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

46
46
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

93
93
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

950
950
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

505
505
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

215
215
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

72
72
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

307
307
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

117
117
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

203
203
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

167
167

Meer sportnieuws