'Huurling op terugweg naar Anderlecht'

door
'Huurling op terugweg naar Anderlecht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht gaat andermaal een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Zo zal de selectie op verschillende posities van extra versterking voorzien worden. Daarnaast belooft het ook aan uitgaande zijde weer behoorlijk druk te worden op Neerpede.


CEO Peter Verbeke en co zullen onder meer op zoek moeten naar een nieuwe spits gezien de aflopende huurcontract van Christian Kouamé en Joshua Zirkzee. Maar de grootste uitdaging bevindt zich wederom aan uitgaande zijde. Vorige zomer wist RSCA een pak overbodige spelers van de hand te doen, maar het merendeel daarvan werd elders op huurbasis gestald en keert na het seizoen dus terug naar Brussel.

Eén van hun is Timon Wellenreuther. Door de blessure van Hendrik Van Crombrugge was het Duitse sluitstuk vorig seizoen lange tijd basisspeler. Maar hij was nooit echt onomstreden. Bij aanvang van de Play-Offs verloor hij dan ook zijn basisstek aan de jonge Bart Verbruggen. En toen Van Crombrugge terug fit werd bevonden, was er voor Wellenreuther helemaal geen plaats meer. Daarom keerde hij tijdens de zomermercato tijdelijk terug naar Nederland.

NIET TERUG NAAR TILBURG
Zo werd Wellenreuther een jaartje verhuurd aan Willem II. Daar staat hij doorgaans in de basis en droeg hij zelfs af en toe de aanvoerdersband. Desondanks meldt Brabants Dagblad dat Wellenreuther komende zomer normaal gezien niet meer terugkeert bij Willem II. En bij RSCA lijkt er evenmin een plek voor hem voorzien. Verbeke en zijn team hebben er dus nog lastig dossier bij.

JOUW MENING TELT:
Anderlecht moet volgend seizoen een nieuwe nummer één aanstellen ...

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

101
101
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

30
30
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

43
43
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

92
92
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

157
157
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

655
655
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

90
90
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

390
390
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1183
1183
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

681
681
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

484
484
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1707
1707
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

735
735
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

644
644
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

517
517
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

99
99
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

571
571
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

422
422
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws