Paniek rond Hazard: "Rijp voor pensioen"

285
Paniek rond Hazard:

De droomtransfer van Eden Hazard naar Real Madrid blijkt alsmaar meer een nachtmerrie. Sinds hij Chelsea inruilde voor Bernabéu vertoefde onze 31-jarige landgenoot haast voortdurend in de ziekenboeg, waardoor hij tot overmaat van ramp het vertrouwen van Carlo Ancelotti verloor. Nu ligt hij nog maar eens in de lappenmand.


Via de officiële kanalen maakte Real Madrid zopas immers bekend dat Hazard andermaal onder het mes moet, dit keer om een metalen plaat waar hij al een tijdje last van odnervindt te laten verwijderen. Door die ingreep staat de 116-voudig Rode Duivel naar verluidt wel wederom een maand aan de kant. Daardoor mist Hazard vermoedelijk onder meer de Champions League-confrontatie met zijn voormalige werkgever uit Londen. Hoewel het niet om een nieuwe blessure gaat, en hij wie weet zelfs sterker uit de operatiekamer komt, blijft de fysieke toestand van de dribbelkont dus serieus zorgen baren.

Niet in het minst bij de Madrileense aanhang, die de situatie stilaan zo beu als koude pap is. Op sociale media wordt Hazard, die in de Spaanse hoofdstad nog tot medio 2024 uitstekend zijn boterham kan verdienen, dan ook stevig op de korrel genomen. Het merendeel van de fans lijkt het er alleszins over eens dat Real de aanvaller best zo snel mogelijk kan dumpen. Al tonen anderen dan weer medelijden met het tragische verloop van zijn carrière gedurende de afgelopen jaren, waarbij sommigen zelfs tevens met de vinger richting het mismanagement van Los Blancos zélf als voornaamste oorzaak wijzen.

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Ziet u Hazard vroeg of laat nog in de JPL belanden?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

9
9
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

3
3
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

74
74
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

41
41
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

150
150
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

135
135
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

216
216
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

173
173
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

212
212
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

366
366
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

172
172
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

183
183
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

157
157
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

136
136
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

210
210
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

130
130
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

33
33
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

313
313
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

137
137

Meer sportnieuws