Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

door
Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

Roberto Martinez weerhield voor de huidige interlandbreak louter international met minder dan 50 caps achter hun naam, en dus is ook Eden Hazard niet van de partij. Nochtans zou de aanvoerder van de Rode Duivels wel wat ritme kunnen gebruiken, want bij Real Madrid degradeert Carlo Ancelotti hem alsmaar meer tot bankverwarmer.


De voorbije weken verscheen Hazard geen enkele keer tussen de lijnen, ook in de pandoering die Real recent kreeg van aartsrivaal Barcelona mocht onze landgenoot 90 minuten toekijken. Nochtans voelt hij zichzelf volgens diverse berichten na jaren gevuld met blessureleed fitter dan ooit. Al mag daar nu misschien toch een vraagteken achter worden geplaatst. Via de officiële kanalen maakten de Madrilenen zopas immers bekend dat de 31-jarige aanvaller nog maar eens onder het mes moet.

Dit keer gaat het schijnbaar wel louter om een soort van routineklus, waarbij een plaatje dat een tijdje geleden gebruikt werd bij een zogenaamde osteosynthese om zijn enkel te stabiliseren opnieuw zal worden weggehaald uit het rechterkuitbeen. Die ingreep staat volgens Los Blancos "de komende dagen" op het programma. Mogelijk kan Hazard de onderbreking dus gebruiken om te herstellen, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws toch nog maar eens minstens een maand buiten strijd zijn.

HINDER VAN DE BAAN?
De dribbelkont gaf alleszins meermaals aan hinder te ondervinden van het gesleutel aan zijn lichaam, en wil het metaal reeds langer verwijderd zien. Eerder bestond er echter nog geen consensus tussen de medische experten omtrent de kwestie, nu krijgt Hazard dus alsnog zijn zin. Hopelijk heeft hij het bij het rechte eind, en behoren zijn fysieke problemen binnenkort eindelijk tot het verleden. Wie weet zien we daarna toch nog eens de beste Hazard terug. Zelfs al is het maar voor heel eventjes.

LEES OOK: Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Denkt u dat Hazard nog eens zal kunnen knallen?

Meest recent

Neuer gooit alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

34
34
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

233
233
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

286
286
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

57
57
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

65
65
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

254
254
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

216
216
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

132
132
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

360
360
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

258
258
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

466
466
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

41
41
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

391
391
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

178
178
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

226
226
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

407
407
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

496
496
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

284
284
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

155
155
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

79
79
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

66
66
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

143
143
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

421
421
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

342
342
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

68
68

Meer sportnieuws