Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

door
Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

Roberto Martinez weerhield voor de huidige interlandbreak louter international met minder dan 50 caps achter hun naam, en dus is ook Eden Hazard niet van de partij. Nochtans zou de aanvoerder van de Rode Duivels wel wat ritme kunnen gebruiken, want bij Real Madrid degradeert Carlo Ancelotti hem alsmaar meer tot bankverwarmer.


De voorbije weken verscheen Hazard geen enkele keer tussen de lijnen, ook in de pandoering die Real recent kreeg van aartsrivaal Barcelona mocht onze landgenoot 90 minuten toekijken. Nochtans voelt hij zichzelf volgens diverse berichten na jaren gevuld met blessureleed fitter dan ooit. Al mag daar nu misschien toch een vraagteken achter worden geplaatst. Via de officiële kanalen maakten de Madrilenen zopas immers bekend dat de 31-jarige aanvaller nog maar eens onder het mes moet.

Dit keer gaat het schijnbaar wel louter om een soort van routineklus, waarbij een plaatje dat een tijdje geleden gebruikt werd bij een zogenaamde osteosynthese om zijn enkel te stabiliseren opnieuw zal worden weggehaald uit het rechterkuitbeen. Die ingreep staat volgens Los Blancos "de komende dagen" op het programma. Mogelijk kan Hazard de onderbreking dus gebruiken om te herstellen, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws toch nog maar eens minstens een maand buiten strijd zijn.

HINDER VAN DE BAAN?
De dribbelkont gaf alleszins meermaals aan hinder te ondervinden van het gesleutel aan zijn lichaam, en wil het metaal reeds langer verwijderd zien. Eerder bestond er echter nog geen consensus tussen de medische experten omtrent de kwestie, nu krijgt Hazard dus alsnog zijn zin. Hopelijk heeft hij het bij het rechte eind, en behoren zijn fysieke problemen binnenkort eindelijk tot het verleden. Wie weet zien we daarna toch nog eens de beste Hazard terug. Zelfs al is het maar voor heel eventjes.

LEES OOK: 'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

Denkt u dat Hazard nog eens zal kunnen knallen?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

37
37
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

12
12
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

36
36
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

27
27
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

21
21
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

53
53
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

34
34
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

48
48
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

67
67
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

65
65
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

144
144
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

484
484
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

144
144
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

205
205
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

258
258
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

190
190
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

458
458
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

262
262
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

153
153
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

705
705
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

153
153
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws