Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

door
Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

Roberto Martinez weerhield voor de huidige interlandbreak louter international met minder dan 50 caps achter hun naam, en dus is ook Eden Hazard niet van de partij. Nochtans zou de aanvoerder van de Rode Duivels wel wat ritme kunnen gebruiken, want bij Real Madrid degradeert Carlo Ancelotti hem alsmaar meer tot bankverwarmer.


De voorbije weken verscheen Hazard geen enkele keer tussen de lijnen, ook in de pandoering die Real recent kreeg van aartsrivaal Barcelona mocht onze landgenoot 90 minuten toekijken. Nochtans voelt hij zichzelf volgens diverse berichten na jaren gevuld met blessureleed fitter dan ooit. Al mag daar nu misschien toch een vraagteken achter worden geplaatst. Via de officiële kanalen maakten de Madrilenen zopas immers bekend dat de 31-jarige aanvaller nog maar eens onder het mes moet.

Dit keer gaat het schijnbaar wel louter om een soort van routineklus, waarbij een plaatje dat een tijdje geleden gebruikt werd bij een zogenaamde osteosynthese om zijn enkel te stabiliseren opnieuw zal worden weggehaald uit het rechterkuitbeen. Die ingreep staat volgens Los Blancos "de komende dagen" op het programma. Mogelijk kan Hazard de onderbreking dus gebruiken om te herstellen, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws toch nog maar eens minstens een maand buiten strijd zijn.

HINDER VAN DE BAAN?
De dribbelkont gaf alleszins meermaals aan hinder te ondervinden van het gesleutel aan zijn lichaam, en wil het metaal reeds langer verwijderd zien. Eerder bestond er echter nog geen consensus tussen de medische experten omtrent de kwestie, nu krijgt Hazard dus alsnog zijn zin. Hopelijk heeft hij het bij het rechte eind, en behoren zijn fysieke problemen binnenkort eindelijk tot het verleden. Wie weet zien we daarna toch nog eens de beste Hazard terug. Zelfs al is het maar voor heel eventjes.

LEES OOK: The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Denkt u dat Hazard nog eens zal kunnen knallen?

Meest recent

Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

4
4
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

47
47
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

121
121
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

369
369
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

386
386
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

178
178
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

152
152
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

314
314
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

157
157
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

305
305
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

207
207
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

189
189
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

346
346
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

250
250
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

417
417
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

196
196
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

179
179
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

615
615
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

211
211
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

174
174
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

673
673
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

208
208
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

492
492
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

365
365

Meer sportnieuws