Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

door
Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

Roberto Martinez weerhield voor de huidige interlandbreak louter international met minder dan 50 caps achter hun naam, en dus is ook Eden Hazard niet van de partij. Nochtans zou de aanvoerder van de Rode Duivels wel wat ritme kunnen gebruiken, want bij Real Madrid degradeert Carlo Ancelotti hem alsmaar meer tot bankverwarmer.


De voorbije weken verscheen Hazard geen enkele keer tussen de lijnen, ook in de pandoering die Real recent kreeg van aartsrivaal Barcelona mocht onze landgenoot 90 minuten toekijken. Nochtans voelt hij zichzelf volgens diverse berichten na jaren gevuld met blessureleed fitter dan ooit. Al mag daar nu misschien toch een vraagteken achter worden geplaatst. Via de officiële kanalen maakten de Madrilenen zopas immers bekend dat de 31-jarige aanvaller nog maar eens onder het mes moet.

Dit keer gaat het schijnbaar wel louter om een soort van routineklus, waarbij een plaatje dat een tijdje geleden gebruikt werd bij een zogenaamde osteosynthese om zijn enkel te stabiliseren opnieuw zal worden weggehaald uit het rechterkuitbeen. Die ingreep staat volgens Los Blancos "de komende dagen" op het programma. Mogelijk kan Hazard de onderbreking dus gebruiken om te herstellen, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws toch nog maar eens minstens een maand buiten strijd zijn.

HINDER VAN DE BAAN?
De dribbelkont gaf alleszins meermaals aan hinder te ondervinden van het gesleutel aan zijn lichaam, en wil het metaal reeds langer verwijderd zien. Eerder bestond er echter nog geen consensus tussen de medische experten omtrent de kwestie, nu krijgt Hazard dus alsnog zijn zin. Hopelijk heeft hij het bij het rechte eind, en behoren zijn fysieke problemen binnenkort eindelijk tot het verleden. Wie weet zien we daarna toch nog eens de beste Hazard terug. Zelfs al is het maar voor heel eventjes.

LEES OOK: Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Denkt u dat Hazard nog eens zal kunnen knallen?

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

20
20
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

12
12
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

29
29
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

313
313
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

490
490
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

201
201
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

78
78
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

84
84
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

343
343
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

146
146
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

234
234
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

252
252
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

437
437
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

185
185
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

66
66
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

539
539
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

109
109
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

279
279
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

157
157
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

120
120
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24

Meer sportnieuws