Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

148 stemmen
Hazard alwéér onder het mes, einde in zicht?

Roberto Martinez weerhield voor de huidige interlandbreak louter international met minder dan 50 caps achter hun naam, en dus is ook Eden Hazard niet van de partij. Nochtans zou de aanvoerder van de Rode Duivels wel wat ritme kunnen gebruiken, want bij Real Madrid degradeert Carlo Ancelotti hem alsmaar meer tot bankverwarmer.


De voorbije weken verscheen Hazard geen enkele keer tussen de lijnen, ook in de pandoering die Real recent kreeg van aartsrivaal Barcelona mocht onze landgenoot 90 minuten toekijken. Nochtans voelt hij zichzelf volgens diverse berichten na jaren gevuld met blessureleed fitter dan ooit. Al mag daar nu misschien toch een vraagteken achter worden geplaatst. Via de officiële kanalen maakten de Madrilenen zopas immers bekend dat de 31-jarige aanvaller nog maar eens onder het mes moet.

Dit keer gaat het schijnbaar wel louter om een soort van routineklus, waarbij een plaatje dat een tijdje geleden gebruikt werd bij een zogenaamde osteosynthese om zijn enkel te stabiliseren opnieuw zal worden weggehaald uit het rechterkuitbeen. Die ingreep staat volgens Los Blancos "de komende dagen" op het programma. Mogelijk kan Hazard de onderbreking dus gebruiken om te herstellen, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws toch nog maar eens minstens een maand buiten strijd zijn.

HINDER VAN DE BAAN?
De dribbelkont gaf alleszins meermaals aan hinder te ondervinden van het gesleutel aan zijn lichaam, en wil het metaal reeds langer verwijderd zien. Eerder bestond er echter nog geen consensus tussen de medische experten omtrent de kwestie, nu krijgt Hazard dus alsnog zijn zin. Hopelijk heeft hij het bij het rechte eind, en behoren zijn fysieke problemen binnenkort eindelijk tot het verleden. Wie weet zien we daarna toch nog eens de beste Hazard terug. Zelfs al is het maar voor heel eventjes.

LEES OOK: Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Denkt u dat Hazard nog eens zal kunnen knallen?

Meest recent

'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

24
24
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

98
98
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

114
114
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

144
144
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

56
56
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

116
116
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

281
281
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

315
315
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

75
75
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

529
529
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

68
68
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

393
393
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

598
598
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

232
232
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

290
290
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

95
95
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

883
883
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

481
481
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

147
147
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

446
446
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

585
585
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

80
80
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

110
110
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

217
217
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

60
60

Meer sportnieuws