'Alves hamert op miljoenentransfer bij Barça'

door
'Alves hamert op miljoenentransfer bij Barça'

FC Barcelona is de laatste weken weer helemaal onder stoom geraakt. De Catalanen plaatsten zich voor de kwartfinale van de Europa League en maakten in eigen land brandhout van aartsrivaal Real Madrid. Barça zit dus weer op het goede spoor, maar er blijft nog werk aan de winkel.


De club haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe aanwinsten in huis en die kwaliteitsinjectie werpt momenteel zijn vruchten af. Maar om weer definitief de aansluiting te maken met de Europese top is nog meer versterking nodig. Het bestuur maakt momenteel dan ook werk van een aantal, veelal transfervrije, doelwitten. AC Milan-middenvelder Franck Kessié zou bijvoorbeeld op komst zijn, ook Chelsea-duo Andreas Christensen-César Azpilicueta wordt nadrukkelijk genoemd.

Barcelona zou het drietal dus transfervrij willen oppikken, zodat het zijn middelen kan sparen voor andere aanwinsten. Dani Alves, die eind vorig kalenderjaar zijn comeback maakte op Camp Nou, heeft alvast een ideaal doelwit in gedachten. Volgens UOL Esporte hamert de Braziliaanse routinier immers op de komst van zijn landgenoot Antony. Volgens Alves vormt zijn ploegmaat van bij de nationale ploeg een perfecte aanvulling op de huidige aanvalslinie. Zeker gezien Ousmane Dembélé allicht vertrekt.

DURE VOGEL
Antony speelt momenteel nog voor Ajax, waar hij bijna wekelijks tot de uitblinkers behoort. De vraag is evenwel of Barcelona voldoende financiële slagkracht heeft om zijn komst te bekostigen. De Amsterdammers zouden immers een slordige 40 miljoen euro verlangen. Die prijs kan bovendien nog stijgen indien straks ook andere Europese toppers zich aan het front melden. Naast Antony zou met Raphina (Leeds United) nog een andere Braziliaan in beeld zijn.

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

9
9
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

58
58
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

58
58
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

182
182
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

192
192
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

97
97
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

279
279
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

66
66
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

262
262
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

98
98
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

77
77
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

171
171
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

209
209
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

485
485
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

115
115
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

80
80
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

192
192
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

701
701
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

299
299
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

261
261
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

858
858
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

413
413
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

160
160
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

153
153

Meer sportnieuws