'Alves hamert op miljoenentransfer bij Barça'

148 stemmen
'Alves hamert op miljoenentransfer bij Barça'

FC Barcelona is de laatste weken weer helemaal onder stoom geraakt. De Catalanen plaatsten zich voor de kwartfinale van de Europa League en maakten in eigen land brandhout van aartsrivaal Real Madrid. Barça zit dus weer op het goede spoor, maar er blijft nog werk aan de winkel.


De club haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe aanwinsten in huis en die kwaliteitsinjectie werpt momenteel zijn vruchten af. Maar om weer definitief de aansluiting te maken met de Europese top is nog meer versterking nodig. Het bestuur maakt momenteel dan ook werk van een aantal, veelal transfervrije, doelwitten. AC Milan-middenvelder Franck Kessié zou bijvoorbeeld op komst zijn, ook Chelsea-duo Andreas Christensen-César Azpilicueta wordt nadrukkelijk genoemd.

Barcelona zou het drietal dus transfervrij willen oppikken, zodat het zijn middelen kan sparen voor andere aanwinsten. Dani Alves, die eind vorig kalenderjaar zijn comeback maakte op Camp Nou, heeft alvast een ideaal doelwit in gedachten. Volgens UOL Esporte hamert de Braziliaanse routinier immers op de komst van zijn landgenoot Antony. Volgens Alves vormt zijn ploegmaat van bij de nationale ploeg een perfecte aanvulling op de huidige aanvalslinie. Zeker gezien Ousmane Dembélé allicht vertrekt.

DURE VOGEL
Antony speelt momenteel nog voor Ajax, waar hij bijna wekelijks tot de uitblinkers behoort. De vraag is evenwel of Barcelona voldoende financiële slagkracht heeft om zijn komst te bekostigen. De Amsterdammers zouden immers een slordige 40 miljoen euro verlangen. Die prijs kan bovendien nog stijgen indien straks ook andere Europese toppers zich aan het front melden. Naast Antony zou met Raphina (Leeds United) nog een andere Braziliaan in beeld zijn.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

50
50
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

59
59
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

129
129
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

73
73
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

103
103
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

99
99
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

709
709
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1028
1028
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

65
65
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

490
490
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

151
151
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

286
286
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

602
602
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

154
154
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

141
141
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

337
337
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

209
209
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

213
213
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

248
248
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

763
763
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

511
511
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

608
608
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

277
277
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

297
297

Meer sportnieuws