Zlatan opvallend kwetsbaar: "Lichte paniek"

door
Zlatan opvallend kwetsbaar:

De Rode Duivels zijn inmiddels zeker van hun deelname aan het WK 2022, maar een aantal landen strijden in de komende dagen nog voor hun deelname aan de eindronde in Qatar. Zweden is daar alvast één van. Om zich te kwalificeren rekenen de Scandinaven onder meer op routinier Zlatan Ibrahimovic.


Donderdagavond speelt Zweden zijn eerste wedstrijd van de WK Play-Offs tegen Tsjechië. Dan zal er evenwel geen beroep kunnen gedaan worden op Ibrahimovic. De spits van AC Milan is namelijk geschorst voor het duel. Indien Zweden, dat over het thuisvoordeel beschikt, het duel met de Tsjechen tot een goed einde weet te brengen, zou Zlatan wel terug in actie kunnen komen tijdens de finale van de Play-Offs.

Maar in aanloop naar beide duels probeerde flamboyante aanvaller de aandacht op zichzelf te weerleggen. "Ik ben een oude man, maar wel weer fit", vertelde hij dinsdag op zijn persbabbel. "Mensen moeten echter niet meer op mij rekenen. Aanvallers als Anthony Elanga, Dejan Kulusevski en Alexander Isak zijn de toekomst voor Zweden. Ik ben hier enkel om hen te helpen."

LICHTE PANIEK
Ibrahimovic viert dit najaar zijn 41ste verjaardag en zijn contract bij AC Milan is aflopend. De kans op een verlenging blijft reeel, toch komt het einde van zijn carrière onvermijdelijk dichterbij. Maar daar wil de aanvaller zelf nog niet te veel van weten. "Ik voel lichte paniek als ik denk aan stoppen. Ik wil zolang mogelijk doorgaan als ik zonder pijn te lijden kan blijven presteren op het veld."

LEES OOK: Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Zlatan hoort bij de tien beste spitsen van het laatste decennium ...

Meest recent

Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

3
3
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

36
36
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

178
178
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

184
184
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

214
214
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

268
268
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

51
51
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

233
233
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

172
172
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

176
176
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

419
419
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

361
361
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

295
295
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

192
192
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

556
556
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

717
717
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

423
423
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

173
173
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

654
654
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

620
620
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

390
390

Meer sportnieuws