Zlatan opvallend kwetsbaar: "Lichte paniek"

door
Zlatan opvallend kwetsbaar:

De Rode Duivels zijn inmiddels zeker van hun deelname aan het WK 2022, maar een aantal landen strijden in de komende dagen nog voor hun deelname aan de eindronde in Qatar. Zweden is daar alvast één van. Om zich te kwalificeren rekenen de Scandinaven onder meer op routinier Zlatan Ibrahimovic.


Donderdagavond speelt Zweden zijn eerste wedstrijd van de WK Play-Offs tegen Tsjechië. Dan zal er evenwel geen beroep kunnen gedaan worden op Ibrahimovic. De spits van AC Milan is namelijk geschorst voor het duel. Indien Zweden, dat over het thuisvoordeel beschikt, het duel met de Tsjechen tot een goed einde weet te brengen, zou Zlatan wel terug in actie kunnen komen tijdens de finale van de Play-Offs.

Maar in aanloop naar beide duels probeerde flamboyante aanvaller de aandacht op zichzelf te weerleggen. "Ik ben een oude man, maar wel weer fit", vertelde hij dinsdag op zijn persbabbel. "Mensen moeten echter niet meer op mij rekenen. Aanvallers als Anthony Elanga, Dejan Kulusevski en Alexander Isak zijn de toekomst voor Zweden. Ik ben hier enkel om hen te helpen."

LICHTE PANIEK
Ibrahimovic viert dit najaar zijn 41ste verjaardag en zijn contract bij AC Milan is aflopend. De kans op een verlenging blijft reeel, toch komt het einde van zijn carrière onvermijdelijk dichterbij. Maar daar wil de aanvaller zelf nog niet te veel van weten. "Ik voel lichte paniek als ik denk aan stoppen. Ik wil zolang mogelijk doorgaan als ik zonder pijn te lijden kan blijven presteren op het veld."

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Zlatan hoort bij de tien beste spitsen van het laatste decennium ...

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

15
15
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

23
23
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

40
40
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

201
201
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

158
158
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

103
103
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

286
286
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

243
243
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

790
790
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

554
554
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

216
216
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

164
164
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

355
355
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

167
167
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

326
326
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

235
235
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

209
209
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

396
396
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

279
279
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

430
430
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

206
206
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

190
190
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

651
651
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

240
240

Meer sportnieuws