Nieuwe assistent weet hoe hij Rode Duivels beter zal maken

51
Nieuwe assistent weet hoe hij Rode Duivels beter zal maken

Door de afwezigheid van een pak sterkhouders werden er deze week een aantal nieuwe gezichten verwacht bij de Rode Duivels, maar uiteindelijk werd er met Siebe Van der Heyden slechts één echte nieuwe speler bij de selectie gehaald. Dan is er meer vernieuwing merkbaar in de staf van Roberto Martinez, want daar maken twee nieuwe assistenten hun debuut.


Thomas Vermaelen kent iedereen natuurlijk al, maar Anthony Barry streek toch als minder bekende naam neer. Nochtans kan de 35-jarige Engelsman wel enkele adelbrieven voorleggen. Hij was al aan de slag in de staf van de Ierse nationale ploeg en combineert zijn job bij de Rode Duivels met die van assistent van Thomas Tuchel bij Chelsea.

Bij zijn persvoorstelling gaf Barry meteen aan dat hij de Rode Duivels meer wil laten halen uit stilstaande fases. "Ik zou mezelf allerminst een expert noemen, maar het is wel iets waar ik me mee bezig zal houden", verklaarde hij volgens Het Nieuwsblad. "k heb al een paar ideetjes om voor verbetering te zorgen. In het hedendaagse voetbal is dat aspect steeds belangrijker, zeker op grote toernooien."

HENRY
Martinez kan de voorbereiding op het WK zo aanvatten met maar liefst drie assistenten, want naast Vermaelen en Barry loopt ook Thierry Henry nog steeds bij de nationale ploeg rond. Het vertrek van Shaun Maloney, die in december koos voor een job als hoofdtrainer bij het Schotse Hibernian, werd dus ruimschoots opgevangen.

LEES OOK: Vertonghen schaakmat gezet: straffe beelden duiken op

Zal hij een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

0
0
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

3
3
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

56
56
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

12
12
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

65
65
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

135
135
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

81
81
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

116
116
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

80
80
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

234
234
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

31
31
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

36
36
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

300
300
Stroeykens slaat ferm op tafel: “Niet rond de pot draaien”

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in de Europa League. Paars-Wit won met overtuigende 0-3 ...

331
331
AA Gent likt wonden: spelers steken koppen bij elkaar voor Anderlecht

KAA Gent is de leider van de Jupiler Pro League, maar de afgelopen wedstrijden kreeg het klappen. In ...

167
167
'D'Onofrio laat zich weer zien bij Standard'

De laatste echte gloriejaren van Standard liggen intussen toch al even achter ons. De laatste ...

233
233
Albert onder de indruk bij Anderlecht: "Hij is dé leider"

Anderlecht heeft donderdag na een woelige week de rust doen terugkeren. Na de nederlagen tegen ...

255
255
Marca kiest 100 beste spelers: 2 Belgen én 2 Club-spelers

Maandagavond wordt in Londen de Gouden Bal uitgereikt om de beste speler van vorig seizoen te ...

227
227
Geweldige Belgische week in Europa: extra zuur verlies Gent

Het Belgische voetbal kan terugblikken op een uitstekende week. Maar liefst vier van de vijf ...

198
198
Opmars KV Mechelen: Vanderbiest doet forse uitspraak

Na bekervoetbal vorig weekend en een Europese midweek wordt er dit weekend weer gevoetbald in de ...

120
120
Bayern schrijft geschiedenis: monsterdeal van 250 miljoen

Bayern München hoopt dit seizoen de Champions League te kunnen winnen, nadat het vorig seizoen ...

348
348
Anderlecht legt pijnpunt bloot na crisisweek: "Dat deden we minder"

Het was de voorbije dagen code rood bij Anderlecht na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

149
149
'Godts is het helemaal beu: PSG gaat veel te ver'

Kvaratskhelia is maanden geblesseerd, maar Mika Godts mocht dinsdag tegen Barcelona niet eens ...

400
400
Union spreekt straffe ambitie uit na 7 op 9

Union blijft indruk maken in de Europa League. Nadat het zijn openingsmatch al vlot gewonnen had op ...

77
77

Meer sportnieuws