Nieuwe assistent weet hoe hij Rode Duivels beter zal maken

door
Nieuwe assistent weet hoe hij Rode Duivels beter zal maken

Door de afwezigheid van een pak sterkhouders werden er deze week een aantal nieuwe gezichten verwacht bij de Rode Duivels, maar uiteindelijk werd er met Siebe Van der Heyden slechts één echte nieuwe speler bij de selectie gehaald. Dan is er meer vernieuwing merkbaar in de staf van Roberto Martinez, want daar maken twee nieuwe assistenten hun debuut.


Thomas Vermaelen kent iedereen natuurlijk al, maar Anthony Barry streek toch als minder bekende naam neer. Nochtans kan de 35-jarige Engelsman wel enkele adelbrieven voorleggen. Hij was al aan de slag in de staf van de Ierse nationale ploeg en combineert zijn job bij de Rode Duivels met die van assistent van Thomas Tuchel bij Chelsea.

Bij zijn persvoorstelling gaf Barry meteen aan dat hij de Rode Duivels meer wil laten halen uit stilstaande fases. "Ik zou mezelf allerminst een expert noemen, maar het is wel iets waar ik me mee bezig zal houden", verklaarde hij volgens Het Nieuwsblad. "k heb al een paar ideetjes om voor verbetering te zorgen. In het hedendaagse voetbal is dat aspect steeds belangrijker, zeker op grote toernooien."

HENRY
Martinez kan de voorbereiding op het WK zo aanvatten met maar liefst drie assistenten, want naast Vermaelen en Barry loopt ook Thierry Henry nog steeds bij de nationale ploeg rond. Het vertrek van Shaun Maloney, die in december koos voor een job als hoofdtrainer bij het Schotse Hibernian, werd dus ruimschoots opgevangen.

LEES OOK: Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Zal hij een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

11
11
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

25
25
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

199
199
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

45
45
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

77
77
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

212
212
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

228
228
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

44
44
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

109
109
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

200
200
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

61
61
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

188
188
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

107
107
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

89
89
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

89
89
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

94
94
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

227
227
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

255
255
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

163
163
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

87
87
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

251
251
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

526
526
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

73
73

Meer sportnieuws