Nieuwe assistent weet hoe hij Rode Duivels beter zal maken

51 stemmen
Nieuwe assistent weet hoe hij Rode Duivels beter zal maken

Door de afwezigheid van een pak sterkhouders werden er deze week een aantal nieuwe gezichten verwacht bij de Rode Duivels, maar uiteindelijk werd er met Siebe Van der Heyden slechts één echte nieuwe speler bij de selectie gehaald. Dan is er meer vernieuwing merkbaar in de staf van Roberto Martinez, want daar maken twee nieuwe assistenten hun debuut.


Thomas Vermaelen kent iedereen natuurlijk al, maar Anthony Barry streek toch als minder bekende naam neer. Nochtans kan de 35-jarige Engelsman wel enkele adelbrieven voorleggen. Hij was al aan de slag in de staf van de Ierse nationale ploeg en combineert zijn job bij de Rode Duivels met die van assistent van Thomas Tuchel bij Chelsea.

Bij zijn persvoorstelling gaf Barry meteen aan dat hij de Rode Duivels meer wil laten halen uit stilstaande fases. "Ik zou mezelf allerminst een expert noemen, maar het is wel iets waar ik me mee bezig zal houden", verklaarde hij volgens Het Nieuwsblad. "k heb al een paar ideetjes om voor verbetering te zorgen. In het hedendaagse voetbal is dat aspect steeds belangrijker, zeker op grote toernooien."

HENRY
Martinez kan de voorbereiding op het WK zo aanvatten met maar liefst drie assistenten, want naast Vermaelen en Barry loopt ook Thierry Henry nog steeds bij de nationale ploeg rond. Het vertrek van Shaun Maloney, die in december koos voor een job als hoofdtrainer bij het Schotse Hibernian, werd dus ruimschoots opgevangen.

LEES OOK: Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Zal hij een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

0
0
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

15
15
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

95
95
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

37
37
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

262
262
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

210
210
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

81
81
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

131
131
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

445
445
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

329
329
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

108
108
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

319
319
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

201
201
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

219
219
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

148
148
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

84
84
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

517
517
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

441
441
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

530
530
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1052
1052
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

938
938
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

305
305
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

622
622
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

826
826
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

313
313

Meer sportnieuws