'Serie A op stelten na transferschok'

door
'Serie A op stelten na transferschok'

De Italiaanse titelstrijd blijft dit seizoen razend spannend. AC Milan en SSC Napoli bekleden momenteel de eerste plekken in het klassement. Maar titelverdediger Internazionale, dat nog een wedstrijd te goed heeft, is momenteel derde op een beperkte afstand en doet dus ook nog volop mee.


En gezien de intrinsieke kwaliteiten in de selectie, lijkt Inter nog steeds over goede papieren te beschikken. Nochtans werd na het zomerse vertrek van kammpioenenmakers Antonio Conte, Romelu Lukaku en Achraf Hakimi een flinke terugval verwacht bij de Milanezen. Maar onder het bewind van nieuwe trainer Simone Inzaghi wordt de lijn van vorig seizoen gewoon doorgetrokken. En komende zomer wil Internazionale de macht in de Serie A nog meer naar zich toe trekken.

Zo melden onder meer Tuttosport en La Gazzetta dello Sport dat de titelverdediger wil uitpakken met de komst van Paulo Dybala. De Argentijn is al enkele jaren één van dé gezichten bij grote rivaal Juventus. Maar zijn contract in Turijn is aflopend en begin deze week geraakte bekend dat de kans op een verlenging nagenoeg onbestaande is geworden. De doorgaans goed ingevoerde Fabrizio Romano is er zeker van dat Dybala na het seizoen gratis de deur uitwandelt in Turijn.

INTER STAAT KLAAR
Maandagavond was er nog een laatste poging om tot een overeenkomst te komen, maar dat onderhoud leverde niets op. Internazionale ziet het alvast graag gebeuren. Sportieve baas Giuseppe Marotta, die een verleden heeft bij Juventus, zou serieus aandringen op de komst van Dybala. De Argentijn sluit de overgang naar Milaan niet uit, al heeft hij ook andere opties. Onder meer PSG, Manchester United en Tottenham zouden eveneens belangstelling tonen.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Wie wordt dit seizoen kampioen in Italië?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

32
32
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

68
68
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

220
220
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

29
29
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

74
74
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

725
725
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

400
400
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

586
586
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

16
16
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

333
333
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

303
303
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

272
272
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

218
218
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

258
258
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

583
583
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

536
536
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

121
121
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

513
513
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

610
610
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

281
281
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

317
317
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

540
540

Meer sportnieuws