'Serie A op stelten na transferschok'

door
'Serie A op stelten na transferschok'

De Italiaanse titelstrijd blijft dit seizoen razend spannend. AC Milan en SSC Napoli bekleden momenteel de eerste plekken in het klassement. Maar titelverdediger Internazionale, dat nog een wedstrijd te goed heeft, is momenteel derde op een beperkte afstand en doet dus ook nog volop mee.


En gezien de intrinsieke kwaliteiten in de selectie, lijkt Inter nog steeds over goede papieren te beschikken. Nochtans werd na het zomerse vertrek van kammpioenenmakers Antonio Conte, Romelu Lukaku en Achraf Hakimi een flinke terugval verwacht bij de Milanezen. Maar onder het bewind van nieuwe trainer Simone Inzaghi wordt de lijn van vorig seizoen gewoon doorgetrokken. En komende zomer wil Internazionale de macht in de Serie A nog meer naar zich toe trekken.

Zo melden onder meer Tuttosport en La Gazzetta dello Sport dat de titelverdediger wil uitpakken met de komst van Paulo Dybala. De Argentijn is al enkele jaren één van dé gezichten bij grote rivaal Juventus. Maar zijn contract in Turijn is aflopend en begin deze week geraakte bekend dat de kans op een verlenging nagenoeg onbestaande is geworden. De doorgaans goed ingevoerde Fabrizio Romano is er zeker van dat Dybala na het seizoen gratis de deur uitwandelt in Turijn.

INTER STAAT KLAAR
Maandagavond was er nog een laatste poging om tot een overeenkomst te komen, maar dat onderhoud leverde niets op. Internazionale ziet het alvast graag gebeuren. Sportieve baas Giuseppe Marotta, die een verleden heeft bij Juventus, zou serieus aandringen op de komst van Dybala. De Argentijn sluit de overgang naar Milaan niet uit, al heeft hij ook andere opties. Onder meer PSG, Manchester United en Tottenham zouden eveneens belangstelling tonen.

LEES OOK: 'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Wie wordt dit seizoen kampioen in Italië?

Meest recent

'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

50
50
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

32
32
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

135
135
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

131
131
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

130
130
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

388
388
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

287
287
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

468
468
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

434
434
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

572
572
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

131
131
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

496
496
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1091
1091
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

719
719
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

230
230
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

437
437
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

308
308
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

590
590
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

951
951
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

333
333
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

821
821
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

661
661
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

351
351
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

38
38
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

99
99

Meer sportnieuws