'Serie A op stelten na transferschok'

door
'Serie A op stelten na transferschok'

De Italiaanse titelstrijd blijft dit seizoen razend spannend. AC Milan en SSC Napoli bekleden momenteel de eerste plekken in het klassement. Maar titelverdediger Internazionale, dat nog een wedstrijd te goed heeft, is momenteel derde op een beperkte afstand en doet dus ook nog volop mee.


En gezien de intrinsieke kwaliteiten in de selectie, lijkt Inter nog steeds over goede papieren te beschikken. Nochtans werd na het zomerse vertrek van kammpioenenmakers Antonio Conte, Romelu Lukaku en Achraf Hakimi een flinke terugval verwacht bij de Milanezen. Maar onder het bewind van nieuwe trainer Simone Inzaghi wordt de lijn van vorig seizoen gewoon doorgetrokken. En komende zomer wil Internazionale de macht in de Serie A nog meer naar zich toe trekken.

Zo melden onder meer Tuttosport en La Gazzetta dello Sport dat de titelverdediger wil uitpakken met de komst van Paulo Dybala. De Argentijn is al enkele jaren één van dé gezichten bij grote rivaal Juventus. Maar zijn contract in Turijn is aflopend en begin deze week geraakte bekend dat de kans op een verlenging nagenoeg onbestaande is geworden. De doorgaans goed ingevoerde Fabrizio Romano is er zeker van dat Dybala na het seizoen gratis de deur uitwandelt in Turijn.

INTER STAAT KLAAR
Maandagavond was er nog een laatste poging om tot een overeenkomst te komen, maar dat onderhoud leverde niets op. Internazionale ziet het alvast graag gebeuren. Sportieve baas Giuseppe Marotta, die een verleden heeft bij Juventus, zou serieus aandringen op de komst van Dybala. De Argentijn sluit de overgang naar Milaan niet uit, al heeft hij ook andere opties. Onder meer PSG, Manchester United en Tottenham zouden eveneens belangstelling tonen.

LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Wie wordt dit seizoen kampioen in Italië?

Meest recent

'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

27
27
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

26
26
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

25
25
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

50
50
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

167
167
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

651
651
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

69
69
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

60
60
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

76
76
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

292
292
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

354
354
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

374
374
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

562
562
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

198
198
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

252
252
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

472
472
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

366
366
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

272
272
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

242
242
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

261
261
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

129
129
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

423
423
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

507
507
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

394
394

Meer sportnieuws