'Serie A op stelten na transferschok'

door
'Serie A op stelten na transferschok'

De Italiaanse titelstrijd blijft dit seizoen razend spannend. AC Milan en SSC Napoli bekleden momenteel de eerste plekken in het klassement. Maar titelverdediger Internazionale, dat nog een wedstrijd te goed heeft, is momenteel derde op een beperkte afstand en doet dus ook nog volop mee.


En gezien de intrinsieke kwaliteiten in de selectie, lijkt Inter nog steeds over goede papieren te beschikken. Nochtans werd na het zomerse vertrek van kammpioenenmakers Antonio Conte, Romelu Lukaku en Achraf Hakimi een flinke terugval verwacht bij de Milanezen. Maar onder het bewind van nieuwe trainer Simone Inzaghi wordt de lijn van vorig seizoen gewoon doorgetrokken. En komende zomer wil Internazionale de macht in de Serie A nog meer naar zich toe trekken.

Zo melden onder meer Tuttosport en La Gazzetta dello Sport dat de titelverdediger wil uitpakken met de komst van Paulo Dybala. De Argentijn is al enkele jaren één van dé gezichten bij grote rivaal Juventus. Maar zijn contract in Turijn is aflopend en begin deze week geraakte bekend dat de kans op een verlenging nagenoeg onbestaande is geworden. De doorgaans goed ingevoerde Fabrizio Romano is er zeker van dat Dybala na het seizoen gratis de deur uitwandelt in Turijn.

INTER STAAT KLAAR
Maandagavond was er nog een laatste poging om tot een overeenkomst te komen, maar dat onderhoud leverde niets op. Internazionale ziet het alvast graag gebeuren. Sportieve baas Giuseppe Marotta, die een verleden heeft bij Juventus, zou serieus aandringen op de komst van Dybala. De Argentijn sluit de overgang naar Milaan niet uit, al heeft hij ook andere opties. Onder meer PSG, Manchester United en Tottenham zouden eveneens belangstelling tonen.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Wie wordt dit seizoen kampioen in Italië?

Meest recent

Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

1
1
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

17
17
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

32
32
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

294
294
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

17
17
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

212
212
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

21
21
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

50
50
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

31
31
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

71
71
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

58
58
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

44
44
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

401
401
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

112
112
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

64
64
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

220
220
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

135
135
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

62
62
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

160
160
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

520
520
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

161
161
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

57
57
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

123
123

Meer sportnieuws