'Serie A op stelten na transferschok'

door
'Serie A op stelten na transferschok'

De Italiaanse titelstrijd blijft dit seizoen razend spannend. AC Milan en SSC Napoli bekleden momenteel de eerste plekken in het klassement. Maar titelverdediger Internazionale, dat nog een wedstrijd te goed heeft, is momenteel derde op een beperkte afstand en doet dus ook nog volop mee.


En gezien de intrinsieke kwaliteiten in de selectie, lijkt Inter nog steeds over goede papieren te beschikken. Nochtans werd na het zomerse vertrek van kammpioenenmakers Antonio Conte, Romelu Lukaku en Achraf Hakimi een flinke terugval verwacht bij de Milanezen. Maar onder het bewind van nieuwe trainer Simone Inzaghi wordt de lijn van vorig seizoen gewoon doorgetrokken. En komende zomer wil Internazionale de macht in de Serie A nog meer naar zich toe trekken.

Zo melden onder meer Tuttosport en La Gazzetta dello Sport dat de titelverdediger wil uitpakken met de komst van Paulo Dybala. De Argentijn is al enkele jaren één van dé gezichten bij grote rivaal Juventus. Maar zijn contract in Turijn is aflopend en begin deze week geraakte bekend dat de kans op een verlenging nagenoeg onbestaande is geworden. De doorgaans goed ingevoerde Fabrizio Romano is er zeker van dat Dybala na het seizoen gratis de deur uitwandelt in Turijn.

INTER STAAT KLAAR
Maandagavond was er nog een laatste poging om tot een overeenkomst te komen, maar dat onderhoud leverde niets op. Internazionale ziet het alvast graag gebeuren. Sportieve baas Giuseppe Marotta, die een verleden heeft bij Juventus, zou serieus aandringen op de komst van Dybala. De Argentijn sluit de overgang naar Milaan niet uit, al heeft hij ook andere opties. Onder meer PSG, Manchester United en Tottenham zouden eveneens belangstelling tonen.

LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Wie wordt dit seizoen kampioen in Italië?

Meest recent

Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

6
6
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

85
85
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

122
122
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

469
469
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

92
92
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

291
291
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

521
521
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

495
495
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

384
384
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1005
1005
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

274
274
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

436
436
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

80
80
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1186
1186
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

218
218
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

348
348
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

456
456
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

365
365
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43

Meer sportnieuws