Neymar strijkt monsterloon op, Denayer best betaalde Belg

door
Neymar strijkt monsterloon op, Denayer best betaalde Belg

Het Franse L'Equipe maakte de lonen bekend van de spelers. Het is uiteraard geen verrassing dat Neymar en Lionel Messi het meeste verdienen. Jason Denayer is de best betaalde Belg.


Neymar verdient maandelijks maar liefst 4,08 miljoen euro, terwijl Messi aftikt op 3,37 miljoen euro. PSG moet voor de twee aanvallers jaarlijks maar liefst 89 miljoen euro betalen. Het is nog maar eens een bewijs dat er in het voetbal veel te veel geld omgaat. Kylian Mbappé is met 2,2 miljoen euro per maand ook een grootverdiener. Deze drie maken de top drie uit in Frankrijk.

De Belgen moeten het met een stuk minder doen. Denayer verdient met een maandloon van 260.000 euro ook zeer goed zijn geld. Jérémy Doku (120.000 euro), Anthony Limbombe (100.000 euro), Matz Sels (100.000 euro), Thomas Foket (100.000 euro) en Wout Faes (60.000 euro) hun lonen werden ook prijsgegeven. Eerder geraakte al bekend dat Philippe Clement maandelijks 150.000 euro verdient. 

PSG

Zoals verwacht is PSG de club die veruit het meeste loon geeft aan zijn spelers. Bij de Parijzenaars verdient een speler maandelijks gemiddeld 990.000 euro. Marseille is de nummer twee met 226.000 euro, waardoor duidelijk is dat PSG door het geld uit Qatar ver boven de rest uitsteekt. In de top 23 staan maar liefst 21 spelers van PSG en het is dus geen toeval dat PSG weer ruim aan de leiding staat, maar desondanks speelt het geen goed seizoen. Afgelopen weekend werd nog kansloos met 3-0 verloren op het veld van AS Monaco.


LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Gaat er te veel geld om in het voetbal?

Meest recent

'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

2
2
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

2
2
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

90
90
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

95
95
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

214
214
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

57
57
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

450
450
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

611
611
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

181
181
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

421
421
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

248
248
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

201
201
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

92
92
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

80
80
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

50
50
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

224
224
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

182
182
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

230
230
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

48
48
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

132
132
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

222
222
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

139
139
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

83
83

Meer sportnieuws