'Anderlecht stapje dichter bij gewenste transfer'

door
'Anderlecht stapje dichter bij gewenste transfer'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht gaat andermaal een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Zo zal de selectie op verschillende posities van extra versterking voorzien worden. Daarnaast belooft het ook aan uitgaande zijde weer behoorlijk druk te worden op Neerpede.


CEO Peter Verbeke en co zullen onder meer op zoek moeten naar een nieuwe spits gezien de aflopende huurcontract van Christian Kouamé en Joshua Zirkzee. Maar de grootste uitdaging bevindt zich wederom aan uitgaande zijde. Vorige zomer wist RSCA een pak overbodige spelers van de hand te doen, maar het merendeel daarvan werd elders op huurbasis gestald en keert na het seizoen dus terug naar Brussel.

Eén van hun is Michel Vlap. De spelmaker werd in de zomer van 2019 nog voor een slordige 8 miljoen euro van sc Heerenveen overgenomen, maar kon zich bij Anderlecht nooit echt doorzetten. Dit seizoen speelt hij op huurbasis bij FC Twente. En daar begint de Nederlander steeds belangrijker te worden. Coach Ron Jans liet dan ook al verstaan dat hij Vlap graag nog wat langer in Enschede zou houden.

GELUKKIG BIJ TWENTE
Dan zal Twente wel een financieel akkoord moeten vinden met Paars-Wit, waar Vlap nog tot medio 2024 onder contract ligt. Maar ook de speler zelf geeft nu aan dat hij openstaat voor een verlengd verblijf. "Wie weet ben ik er volgend jaar weer, als ze tevreden over me zijn", klinkt het bij De Telegraaf. "Ik heb het in ieder geval ontzettend naar mijn zin. Op dit moment is niet te zeggen wat er gaat gebeuren. Er is af en toe app-contact met Anderlecht en verder weet ik nog niet welke kant het op zal gaan."

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Anderlecht moet Vlap gewoon een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

38
38
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

107
107
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

102
102
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

127
127
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

62
62
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

559
559
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

283
283
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

134
134
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

294
294
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

207
207
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

367
367
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

351
351
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

472
472
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

211
211
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

101
101
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

412
412
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

378
378
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

291
291
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

222
222
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

296
296
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

166
166

Meer sportnieuws