Nog één doel voor Beerschot: "Voelen ons schuldig"

454 stemmen
Nog één doel voor Beerschot:

Sinds vorig weekend is de degradatie van Beerschot VA een feit. De club mikte al snel op een doorstart in 1B, maar moest wel nog drie wedstrijden afwerken voor het seizoen er definitief opzit. De eerste van die drie, zondagavond op het veld van STVV, ging alvast verloren: 3-2.


De Antwerpenaren speelden voor rust opnieuw een matige partij op Stayen, maar kwamen na de pauze wel beter voor de dag. Mits wat meer efficiëntie van Lawrence Shankland had er zelfs een puntje ingezeten. Toch werd het wederom een nederlaag: in de slotfase schonk invaller Aboubakary Koita de Kanaries de overwinning met een schuiver in de verste hoek.

Een nieuwe opdoffer dus voor het geplaagde Beerschot. "Die late goal komt wel even binnen, maar het is ook niet de eerste keer dit seizoen dat we zo'n klap krijgen", reageerde Ryan Sanusi bij Sporza. "We zijn vandaag begonnen met de intentie om er ondanks de degradatie een mooie wedstrijd van te maken. Voor de supporters, voor de club, maar ook als team naar elkaar toe. We zijn daar redelijk goed in geslaagd, helaas blijven we achter zonder punten."

NOG ÉÉN DOEL
Voor Beerschot zit er nu maar één ding op: de twee resterende duels alsnog in schoonheid afsluiten. Al wordt dat niet gemakkelijk tegen de nummers één en twee uit het klassement. "De voorbije week was moeilijk. Je voelt je als voetballer gewoon schuldig naar de club toe, je hebt de club veroordeeld tot degradatie naar tweede klasse. Maar het is nu zo en dan moet je de laatste wedstrijden op een zo goed mogelijk manier proberen te beëindigen. Dat gaan we ook proberen tegen Club Brugge en Union", aldus Sanusi.

LEES OOK: Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Wie is volgens u de grootste schuldige aan de degradatie?

Meest recent

'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

50
50
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

309
309
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

8
8
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

60
60
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

107
107
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

256
256
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

57
57
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

33
33
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

647
647
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

233
233
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

381
381
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

663
663
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

262
262
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

401
401
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

395
395
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

116
116
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

139
139
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

120
120
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

156
156
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

560
560
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

407
407
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

94
94

Meer sportnieuws