Nog één doel voor Beerschot: "Voelen ons schuldig"

door
Nog één doel voor Beerschot:

Sinds vorig weekend is de degradatie van Beerschot VA een feit. De club mikte al snel op een doorstart in 1B, maar moest wel nog drie wedstrijden afwerken voor het seizoen er definitief opzit. De eerste van die drie, zondagavond op het veld van STVV, ging alvast verloren: 3-2.


De Antwerpenaren speelden voor rust opnieuw een matige partij op Stayen, maar kwamen na de pauze wel beter voor de dag. Mits wat meer efficiëntie van Lawrence Shankland had er zelfs een puntje ingezeten. Toch werd het wederom een nederlaag: in de slotfase schonk invaller Aboubakary Koita de Kanaries de overwinning met een schuiver in de verste hoek.

Een nieuwe opdoffer dus voor het geplaagde Beerschot. "Die late goal komt wel even binnen, maar het is ook niet de eerste keer dit seizoen dat we zo'n klap krijgen", reageerde Ryan Sanusi bij Sporza. "We zijn vandaag begonnen met de intentie om er ondanks de degradatie een mooie wedstrijd van te maken. Voor de supporters, voor de club, maar ook als team naar elkaar toe. We zijn daar redelijk goed in geslaagd, helaas blijven we achter zonder punten."

NOG ÉÉN DOEL
Voor Beerschot zit er nu maar één ding op: de twee resterende duels alsnog in schoonheid afsluiten. Al wordt dat niet gemakkelijk tegen de nummers één en twee uit het klassement. "De voorbije week was moeilijk. Je voelt je als voetballer gewoon schuldig naar de club toe, je hebt de club veroordeeld tot degradatie naar tweede klasse. Maar het is nu zo en dan moet je de laatste wedstrijden op een zo goed mogelijk manier proberen te beëindigen. Dat gaan we ook proberen tegen Club Brugge en Union", aldus Sanusi.

LEES OOK: Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

Wie is volgens u de grootste schuldige aan de degradatie?

Meest recent

Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

11
11
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

50
50
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

52
52
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

32
32
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

38
38
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

24
24
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

32
32
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

92
92
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

130
130
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

261
261
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

296
296
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

123
123
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

145
145
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

449
449
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

58
58
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

125
125
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

45
45
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

548
548
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

810
810
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

230
230
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

305
305
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

390
390
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

248
248
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

266
266

Meer sportnieuws