Nog één doel voor Beerschot: "Voelen ons schuldig"

door
Nog één doel voor Beerschot:

Sinds vorig weekend is de degradatie van Beerschot VA een feit. De club mikte al snel op een doorstart in 1B, maar moest wel nog drie wedstrijden afwerken voor het seizoen er definitief opzit. De eerste van die drie, zondagavond op het veld van STVV, ging alvast verloren: 3-2.


De Antwerpenaren speelden voor rust opnieuw een matige partij op Stayen, maar kwamen na de pauze wel beter voor de dag. Mits wat meer efficiëntie van Lawrence Shankland had er zelfs een puntje ingezeten. Toch werd het wederom een nederlaag: in de slotfase schonk invaller Aboubakary Koita de Kanaries de overwinning met een schuiver in de verste hoek.

Een nieuwe opdoffer dus voor het geplaagde Beerschot. "Die late goal komt wel even binnen, maar het is ook niet de eerste keer dit seizoen dat we zo'n klap krijgen", reageerde Ryan Sanusi bij Sporza. "We zijn vandaag begonnen met de intentie om er ondanks de degradatie een mooie wedstrijd van te maken. Voor de supporters, voor de club, maar ook als team naar elkaar toe. We zijn daar redelijk goed in geslaagd, helaas blijven we achter zonder punten."

NOG ÉÉN DOEL
Voor Beerschot zit er nu maar één ding op: de twee resterende duels alsnog in schoonheid afsluiten. Al wordt dat niet gemakkelijk tegen de nummers één en twee uit het klassement. "De voorbije week was moeilijk. Je voelt je als voetballer gewoon schuldig naar de club toe, je hebt de club veroordeeld tot degradatie naar tweede klasse. Maar het is nu zo en dan moet je de laatste wedstrijden op een zo goed mogelijk manier proberen te beëindigen. Dat gaan we ook proberen tegen Club Brugge en Union", aldus Sanusi.

LEES OOK: Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident
313

Wie is volgens u de grootste schuldige aan de degradatie?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

73
73
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

18
18
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

167
167
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

10
10
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

98
98
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

19
19
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

395
395
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

202
202
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

326
326
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

267
267
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

641
641
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

602
602
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

95
95
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

228
228
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

169
169
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

95
95
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

328
328
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

393
393

Meer sportnieuws