'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

312 stemmen
'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

De Rode Duivels werken zaterdag een oefenpot in Ierland af, enkele dagen vormt Burkina Faso de sparringpartner van dienst. Voor een aantal spelers is dat een ideale gelegenheid om nog eens speelminuten te maken. Dat geldt onder meer voor Divock Origi, die bij Liverpool FC wederom vrede moet nemen met een rol in de schaduw.


De inmiddels 26-jarige aanvaller ging in 2015 op Anfield aan de slag, maar kon daar nooit aanspraak maken op een vaste plek in de basisploeg. Doorheen de jaren tekende hij zo nu en dan wel voor een belangrijk doelpunt, daar bleef het echter telkens bij. En in januari kwam er met Luis Diaz nog een zware concurrent bij. Desondanks drong Origi nooit echt aan op een vertrek. Maar zijn huidige contract is aflopend en het lijkt onwaarschijnlijk dat LFC zal trachten hem langer te houden.

Zijn zaakwaarnemers zijn momenteel dan ook op zoek naar een geschikte nieuwe club. De voorbije dagen geraakte alvast bekend dat AC Milan interesse vertoont. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet. Volgens de Italiaanse transferspecialist Nicolo Schira zijn de onderhandelingen met de Rossoneri zelfs al goed en wel aan de gang. Deze week nog zou een nieuw onderhoud tussen de entourage van Origi en sportieve baas Paulo Maldini gepland zijn.

CONTRACT VAN 4 JAAR
De Milanezen lijken alvast van plan om een fraaie aanbieding neer te leggen. Zo zou de Rode Duivel in San Siro een contract van 4 seizoenen kunnen tekenen. Jaarlijks zou hij er zo'n 3.5 miljoen euro verdienen. Ook sportief gezien lijkt de overstap aantrekkelijk. Na enkele moeizame jaren is Milan eindelijk weer op niveau geraakt. De club staat momenteel zelfs in de leiding van de Serie A. En het vooruitzicht op Champions League-voetbal zou de overstap alleen maar interessanter maken.

LEES OOK: 'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Milan zou een uitstekende stap zijn voor Origi ...

Meest recent

‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

5
5
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

33
33
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

23
23
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

267
267
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

469
469
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

251
251
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

53
53
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

263
263
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

704
704
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

180
180
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

285
285
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

622
622
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

370
370
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

273
273
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

127
127
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

717
717
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

88
88
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

889
889
Fred Vanderbiest verrast en ziet dé sleutel tot nieuw succes

Na een historisch seizoen liggen de verwachtingen opnieuw bijzonder hoog bij KV Mechelen. Tegelijk ...

288
288
Fans gaan los op 'WK-schaamteshow': "Hele afkickkliniek?"

Niet alleen het voetbal maakt de tongen los tijdens de WK finale. De rustshow in typisch Amerikaanse ...

333
333
Donald Trump slaat iedereen met verstomming bij WK-finale

Daar is hij dan. Donald Trump verschijnt tijdens de WK finale voor het eerst in het stadion tijdens ...

324
324
Peter Vandenbempt beleeft ware nachtmerrie op WK

Al een dikke maand lang vliegt Peter Vandenbempt van het ene WK-stadion naar het andere. Vanavond ...

306
306
WK finale ontploft (nog) niet: Spanje zoekt opening

De spanning is om te snijden in de grootste voetbalwedstrijd van het jaar. Spanje en Argentinië ...

19
19
Bart De Wever weet nu al wie wereldkampioen wordt

Na weken vol verrassingen, sensationele uitslagen en een pak rake voorspellingen is het moment van ...

220
220

Meer sportnieuws