'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

312 stemmen
'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

De Rode Duivels werken zaterdag een oefenpot in Ierland af, enkele dagen vormt Burkina Faso de sparringpartner van dienst. Voor een aantal spelers is dat een ideale gelegenheid om nog eens speelminuten te maken. Dat geldt onder meer voor Divock Origi, die bij Liverpool FC wederom vrede moet nemen met een rol in de schaduw.


De inmiddels 26-jarige aanvaller ging in 2015 op Anfield aan de slag, maar kon daar nooit aanspraak maken op een vaste plek in de basisploeg. Doorheen de jaren tekende hij zo nu en dan wel voor een belangrijk doelpunt, daar bleef het echter telkens bij. En in januari kwam er met Luis Diaz nog een zware concurrent bij. Desondanks drong Origi nooit echt aan op een vertrek. Maar zijn huidige contract is aflopend en het lijkt onwaarschijnlijk dat LFC zal trachten hem langer te houden.

Zijn zaakwaarnemers zijn momenteel dan ook op zoek naar een geschikte nieuwe club. De voorbije dagen geraakte alvast bekend dat AC Milan interesse vertoont. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet. Volgens de Italiaanse transferspecialist Nicolo Schira zijn de onderhandelingen met de Rossoneri zelfs al goed en wel aan de gang. Deze week nog zou een nieuw onderhoud tussen de entourage van Origi en sportieve baas Paulo Maldini gepland zijn.

CONTRACT VAN 4 JAAR
De Milanezen lijken alvast van plan om een fraaie aanbieding neer te leggen. Zo zou de Rode Duivel in San Siro een contract van 4 seizoenen kunnen tekenen. Jaarlijks zou hij er zo'n 3.5 miljoen euro verdienen. Ook sportief gezien lijkt de overstap aantrekkelijk. Na enkele moeizame jaren is Milan eindelijk weer op niveau geraakt. De club staat momenteel zelfs in de leiding van de Serie A. En het vooruitzicht op Champions League-voetbal zou de overstap alleen maar interessanter maken.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Milan zou een uitstekende stap zijn voor Origi ...

Meest recent

Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

0
0
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

39
39
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

60
60
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

136
136
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

87
87
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

88
88
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

276
276
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

131
131
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

242
242
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

160
160
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

120
120
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

123
123
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

99
99
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

763
763
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

224
224
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

214
214
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

808
808
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

249
249
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1275
1275
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

474
474

Meer sportnieuws