'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

312 stemmen
'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

De Rode Duivels werken zaterdag een oefenpot in Ierland af, enkele dagen vormt Burkina Faso de sparringpartner van dienst. Voor een aantal spelers is dat een ideale gelegenheid om nog eens speelminuten te maken. Dat geldt onder meer voor Divock Origi, die bij Liverpool FC wederom vrede moet nemen met een rol in de schaduw.


De inmiddels 26-jarige aanvaller ging in 2015 op Anfield aan de slag, maar kon daar nooit aanspraak maken op een vaste plek in de basisploeg. Doorheen de jaren tekende hij zo nu en dan wel voor een belangrijk doelpunt, daar bleef het echter telkens bij. En in januari kwam er met Luis Diaz nog een zware concurrent bij. Desondanks drong Origi nooit echt aan op een vertrek. Maar zijn huidige contract is aflopend en het lijkt onwaarschijnlijk dat LFC zal trachten hem langer te houden.

Zijn zaakwaarnemers zijn momenteel dan ook op zoek naar een geschikte nieuwe club. De voorbije dagen geraakte alvast bekend dat AC Milan interesse vertoont. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet. Volgens de Italiaanse transferspecialist Nicolo Schira zijn de onderhandelingen met de Rossoneri zelfs al goed en wel aan de gang. Deze week nog zou een nieuw onderhoud tussen de entourage van Origi en sportieve baas Paulo Maldini gepland zijn.

CONTRACT VAN 4 JAAR
De Milanezen lijken alvast van plan om een fraaie aanbieding neer te leggen. Zo zou de Rode Duivel in San Siro een contract van 4 seizoenen kunnen tekenen. Jaarlijks zou hij er zo'n 3.5 miljoen euro verdienen. Ook sportief gezien lijkt de overstap aantrekkelijk. Na enkele moeizame jaren is Milan eindelijk weer op niveau geraakt. De club staat momenteel zelfs in de leiding van de Serie A. En het vooruitzicht op Champions League-voetbal zou de overstap alleen maar interessanter maken.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Milan zou een uitstekende stap zijn voor Origi ...

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

22
22
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

64
64
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

370
370
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

33
33
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

42
42
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

292
292
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

410
410
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

490
490
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

819
819
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

111
111
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

519
519
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

137
137
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

95
95
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

147
147
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

396
396
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

712
712
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

301
301
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

501
501
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

406
406
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

230
230
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

104
104
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws