'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

312 stemmen
'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

De Rode Duivels werken zaterdag een oefenpot in Ierland af, enkele dagen vormt Burkina Faso de sparringpartner van dienst. Voor een aantal spelers is dat een ideale gelegenheid om nog eens speelminuten te maken. Dat geldt onder meer voor Divock Origi, die bij Liverpool FC wederom vrede moet nemen met een rol in de schaduw.


De inmiddels 26-jarige aanvaller ging in 2015 op Anfield aan de slag, maar kon daar nooit aanspraak maken op een vaste plek in de basisploeg. Doorheen de jaren tekende hij zo nu en dan wel voor een belangrijk doelpunt, daar bleef het echter telkens bij. En in januari kwam er met Luis Diaz nog een zware concurrent bij. Desondanks drong Origi nooit echt aan op een vertrek. Maar zijn huidige contract is aflopend en het lijkt onwaarschijnlijk dat LFC zal trachten hem langer te houden.

Zijn zaakwaarnemers zijn momenteel dan ook op zoek naar een geschikte nieuwe club. De voorbije dagen geraakte alvast bekend dat AC Milan interesse vertoont. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet. Volgens de Italiaanse transferspecialist Nicolo Schira zijn de onderhandelingen met de Rossoneri zelfs al goed en wel aan de gang. Deze week nog zou een nieuw onderhoud tussen de entourage van Origi en sportieve baas Paulo Maldini gepland zijn.

CONTRACT VAN 4 JAAR
De Milanezen lijken alvast van plan om een fraaie aanbieding neer te leggen. Zo zou de Rode Duivel in San Siro een contract van 4 seizoenen kunnen tekenen. Jaarlijks zou hij er zo'n 3.5 miljoen euro verdienen. Ook sportief gezien lijkt de overstap aantrekkelijk. Na enkele moeizame jaren is Milan eindelijk weer op niveau geraakt. De club staat momenteel zelfs in de leiding van de Serie A. En het vooruitzicht op Champions League-voetbal zou de overstap alleen maar interessanter maken.

LEES OOK: Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Milan zou een uitstekende stap zijn voor Origi ...

Meest recent

'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

5
5
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

45
45
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

94
94
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

115
115
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

120
120
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

419
419
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

383
383
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

398
398
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

161
161
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

284
284
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

649
649
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

585
585
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

137
137
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

222
222
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

430
430
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

468
468
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

182
182
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

122
122
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

446
446
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

293
293
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

307
307
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

505
505
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

197
197
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

160
160

Meer sportnieuws