'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

312 stemmen
'Origi nadert transfer: contract van 4 jaar'

De Rode Duivels werken zaterdag een oefenpot in Ierland af, enkele dagen vormt Burkina Faso de sparringpartner van dienst. Voor een aantal spelers is dat een ideale gelegenheid om nog eens speelminuten te maken. Dat geldt onder meer voor Divock Origi, die bij Liverpool FC wederom vrede moet nemen met een rol in de schaduw.


De inmiddels 26-jarige aanvaller ging in 2015 op Anfield aan de slag, maar kon daar nooit aanspraak maken op een vaste plek in de basisploeg. Doorheen de jaren tekende hij zo nu en dan wel voor een belangrijk doelpunt, daar bleef het echter telkens bij. En in januari kwam er met Luis Diaz nog een zware concurrent bij. Desondanks drong Origi nooit echt aan op een vertrek. Maar zijn huidige contract is aflopend en het lijkt onwaarschijnlijk dat LFC zal trachten hem langer te houden.

Zijn zaakwaarnemers zijn momenteel dan ook op zoek naar een geschikte nieuwe club. De voorbije dagen geraakte alvast bekend dat AC Milan interesse vertoont. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet. Volgens de Italiaanse transferspecialist Nicolo Schira zijn de onderhandelingen met de Rossoneri zelfs al goed en wel aan de gang. Deze week nog zou een nieuw onderhoud tussen de entourage van Origi en sportieve baas Paulo Maldini gepland zijn.

CONTRACT VAN 4 JAAR
De Milanezen lijken alvast van plan om een fraaie aanbieding neer te leggen. Zo zou de Rode Duivel in San Siro een contract van 4 seizoenen kunnen tekenen. Jaarlijks zou hij er zo'n 3.5 miljoen euro verdienen. Ook sportief gezien lijkt de overstap aantrekkelijk. Na enkele moeizame jaren is Milan eindelijk weer op niveau geraakt. De club staat momenteel zelfs in de leiding van de Serie A. En het vooruitzicht op Champions League-voetbal zou de overstap alleen maar interessanter maken.

LEES OOK: Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Milan zou een uitstekende stap zijn voor Origi ...

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

17
17
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

58
58
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

127
127
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

167
167
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

81
81
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

65
65
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

273
273
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

250
250
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

330
330
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

196
196
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

998
998
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1309
1309
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws