Piqué duwt mes dieper in Madrileense wonde

226 stemmen
Piqué duwt mes dieper in Madrileense wonde

FC Barcelona heeft zich na de winterstop helemaal herpakt. Mede dankzij de kwaliteitsinjectie van in de wintermercato zijn de Catalanen al enkele weken sterk bezig. En zondagavond volgde zelfs een nieuw hoogtepunt: zo werd met duidelijke 0-4-cijfers gewonnen op het veld van aartsrivaal Real Madrid.


In de vorige Clasico's moest Barça nog telkens zijn meerdere erkennen, maar inmiddels is het tij dus gekeerd. De ploeg van coach Xavi Hernandez liet bij momenten uitstekend voetbal zien. Real moest Thibaut Courtois zelfs danken de wedstrijd nog niet gespeeld was aan de rust. En na de 0-4 ging de voet van het gaspedaal bij de Catalanen. De averij bij Real, dat het weliswaar zonder Karim Benzema moest doen, had dus veel erger kunnen zijn.

Achteraf liet Gerard Piqué het alvast niet na om het mes nog wat dieper in de wonde te steken. Zo stuurde hij een simpele, maar veelzeggende Tweet te wereld in. "We are back", klonk het. Volgens de ervaren verdediger is Barcelona dus helemaal terug op het gewenste topniveau. Men ging er nochtans vanuit dat de wederopbouw minstens nog enkele maanden in beslag zou nemen, maar Xavi en co staan dus voor op schema.

PRIJZEN WINNEN
In het klassement telt Barça wel nog steeds twaalf punten achterstand op Real. Maar het heeft één wedstrijd te goed ten opzichte van de leider en er zijn daarna nog negen speeldagen te gaan. Sergio Busquets sluit dan ook niets uit. "Als we een kans hebben, moeten we ervoor gaan. Het is heel moeilijk, maar in het voetbal kan er van alles gebeuren. We staan nu derde en moeten er eerst voor zorgen dat we tweede worden. Maar bij een club als Barcelona denk je altijd aan het winnen van prijzen", werd de middenvelder geciteerde bij VI.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

Barça gaat nog meedoen om de titel ...

Meest recent

'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

81
81
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

308
308
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

174
174
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

287
287
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

188
188
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

386
386
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

126
126
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

195
195
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

196
196
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

86
86
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

227
227
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

505
505
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

150
150
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

210
210
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

389
389
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

97
97
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

642
642
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

64
64
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

267
267
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

433
433
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1028
1028
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

538
538
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

524
524

Meer sportnieuws