Piqué duwt mes dieper in Madrileense wonde

226 stemmen
Piqué duwt mes dieper in Madrileense wonde

FC Barcelona heeft zich na de winterstop helemaal herpakt. Mede dankzij de kwaliteitsinjectie van in de wintermercato zijn de Catalanen al enkele weken sterk bezig. En zondagavond volgde zelfs een nieuw hoogtepunt: zo werd met duidelijke 0-4-cijfers gewonnen op het veld van aartsrivaal Real Madrid.


In de vorige Clasico's moest Barça nog telkens zijn meerdere erkennen, maar inmiddels is het tij dus gekeerd. De ploeg van coach Xavi Hernandez liet bij momenten uitstekend voetbal zien. Real moest Thibaut Courtois zelfs danken de wedstrijd nog niet gespeeld was aan de rust. En na de 0-4 ging de voet van het gaspedaal bij de Catalanen. De averij bij Real, dat het weliswaar zonder Karim Benzema moest doen, had dus veel erger kunnen zijn.

Achteraf liet Gerard Piqué het alvast niet na om het mes nog wat dieper in de wonde te steken. Zo stuurde hij een simpele, maar veelzeggende Tweet te wereld in. "We are back", klonk het. Volgens de ervaren verdediger is Barcelona dus helemaal terug op het gewenste topniveau. Men ging er nochtans vanuit dat de wederopbouw minstens nog enkele maanden in beslag zou nemen, maar Xavi en co staan dus voor op schema.

PRIJZEN WINNEN
In het klassement telt Barça wel nog steeds twaalf punten achterstand op Real. Maar het heeft één wedstrijd te goed ten opzichte van de leider en er zijn daarna nog negen speeldagen te gaan. Sergio Busquets sluit dan ook niets uit. "Als we een kans hebben, moeten we ervoor gaan. Het is heel moeilijk, maar in het voetbal kan er van alles gebeuren. We staan nu derde en moeten er eerst voor zorgen dat we tweede worden. Maar bij een club als Barcelona denk je altijd aan het winnen van prijzen", werd de middenvelder geciteerde bij VI.

LEES OOK: Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

🚀

Barça gaat nog meedoen om de titel ...

Meest recent

'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

15
15
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

6
6
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

10
10
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

214
214
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

207
207
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

521
521
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

130
130
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

124
124
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

487
487
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

644
644
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

322
322
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

74
74
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

370
370
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

877
877
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

198
198
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

315
315
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

676
676
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

429
429
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

332
332
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

138
138
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

814
814
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

89
89
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

953
953

Meer sportnieuws