Kranten sabelen zondebok Anderlecht neer

door
Kranten sabelen zondebok Anderlecht neer

RSC Anderlecht oogstte de voorbije weken terecht heel wat lof voor zijn opmars in de Jupiler Pro League. Maar met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, dreigt Paars-Wit alsnog naast deelname aan de Champions' Play-Offs te grijpen. Zondag verloor RSCA immers de cruciale match op het veld van AA Gent.


De Buffalo's hielden de drie punten thuis na een doelpunt van de onvermijdelijke Tarik Tissoudali en sprongen zo over Anderlecht naar de vierde plaats. De Brusselaars moeten in de twee volgende matchen dus rekenen op puntenverlies van Gent en/of Antwerp om zich alsnog te plaatsen voor de belangrijkste nacompetitie. Een serieuze domper voor de recordkampioen, waar lang niet iedereen op het gewenste niveau acteerde.

Zo speelde vooral Joshua Zirkzee een erg matige wedstrijd. Het contrast met zijn prestatie een week eerder tegen Antwerp was opvallend groot. Bij La Dernière Heure heeft men het zelfs over een 'spookachtige' Zirkzee. "Hij kon de bal niet in de ploeg houden en wist Davy Roef amper te bedreigen. Hij probeerde ook te veel onmogelijke dingen. Een off-day die viel op een compleet verkeerd moment", klinkt het. Ook in Het Laatste Nieuws krijgt Zirkzee met 4 op 10 veruit de laagste beoordeling.

ONGEÏNSPIREERD
Bij Het Nieuwsblad zag men dan weer hoe de huurling van Bayern München het erg lastig had met de sterke thuisdefensie. "Hij had het niet onder de markt tegen de duelkrachtige beren Okumu, Ngadeu en Torunarigha. Knalde één keer op de vuisten van Roef, maar maakte ook slechte keuzes." Ook SudPresse tot slot, kon niet anders dan Zirkzee te buizen. "Zijn schot op Roef was één van zijn weinige waardevolle bijdragen aan het spel. Ongeïnspireerd stapelde hij de foute keuzes op."

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Wie vindt u intrinsiek de beste spits?

Meest recent

Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

0
0
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

38
38
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

37
37
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

46
46
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

203
203
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

28
28
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

343
343
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

253
253
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

324
324
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

19
19
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

31
31
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

62
62
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

102
102
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

66
66
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

413
413
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

158
158
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

320
320
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

476
476
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

282
282
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

236
236
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

175
175
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

257
257
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69

Meer sportnieuws