Ongezien: Ajax-fan steelt shirt van uitblinker

door
Ongezien: Ajax-fan steelt shirt van uitblinker

Ajax heeft zondagmiddag een cruciale thuiszege geboekt. De Amsterdammers haalden op eigen veld tot twee keer toe een achterstand op tegen aartsrivaal Feyenoord en wonnen met 3-2. Door deze zege behouden de Ajacieden hun leidersplaats, al ging de Klassieker wel gepaard met enkele opmerkelijke incidenten.


Zo moest de aftrap van de match even uitgesteld worden. De harde kern van Ajax wilde de spelers een extra hart onder de riem steken met pyrotechnisch materiaal. Maar bij die actie vatte één van de spandoeken vuur. Het brandje kon gelukkig vrij snel gedoofd worden, maar door de rookontwikkeling duurde het dus wat langer alvorens de match van start kon gaan.


In het slot van de partij kroonde Antony zich dan weer tot grote held door de 3-2-eindstand vast te zetten. Maar de Braziliaan zou de wedstrijd niet vol maken. In blessuretijd pakte hij op een bizarre wijze zijn tweede gele kaart. Antony wou wat tijdrekken en veinsde een blessure buiten de lijnen. Vervolgens ging hij weer het veld op, maar gebaarde aanvoerder Dusan Tadic dat hij opnieuw moest gaan liggen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon niet lachen met het toneelstukje en trok opnieuw geel.


En ook na de match eiste Antony de aandacht op, weliswaar ongewild. Zou ging de Braziliaan enkele bevriende supporters groeten in de tribune. Hij had zijn shirt ook al uitgetrokken, schijnbaar om uit te delen. Maar nog voor hij die kans kreeg, werd het shirt uit zijn handen getrokken door een andere man. Die maakte zich, met het truitje in zijn bezit, vervolgens zo snel mogelijk uit de voeten. Een bedenkelijke actie die op heel wat verbouwereerde acties op de sociale media werd onthaald.

LEES OOK: 'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Ajax wordt gewoon kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

63
63
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

22
22
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

58
58
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

21
21
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

128
128
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

109
109
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

132
132
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

44
44
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

55
55
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

586
586
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

320
320
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

556
556
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

431
431
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

307
307
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

131
131
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

117
117
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

371
371
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

189
189
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

295
295
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

363
363
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

52
52
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

126
126
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

213
213
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

658
658
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

184
184

Meer sportnieuws