Ongezien: Ajax-fan steelt shirt van uitblinker

179 stemmen
Ongezien: Ajax-fan steelt shirt van uitblinker

Ajax heeft zondagmiddag een cruciale thuiszege geboekt. De Amsterdammers haalden op eigen veld tot twee keer toe een achterstand op tegen aartsrivaal Feyenoord en wonnen met 3-2. Door deze zege behouden de Ajacieden hun leidersplaats, al ging de Klassieker wel gepaard met enkele opmerkelijke incidenten.


Zo moest de aftrap van de match even uitgesteld worden. De harde kern van Ajax wilde de spelers een extra hart onder de riem steken met pyrotechnisch materiaal. Maar bij die actie vatte één van de spandoeken vuur. Het brandje kon gelukkig vrij snel gedoofd worden, maar door de rookontwikkeling duurde het dus wat langer alvorens de match van start kon gaan.


In het slot van de partij kroonde Antony zich dan weer tot grote held door de 3-2-eindstand vast te zetten. Maar de Braziliaan zou de wedstrijd niet vol maken. In blessuretijd pakte hij op een bizarre wijze zijn tweede gele kaart. Antony wou wat tijdrekken en veinsde een blessure buiten de lijnen. Vervolgens ging hij weer het veld op, maar gebaarde aanvoerder Dusan Tadic dat hij opnieuw moest gaan liggen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon niet lachen met het toneelstukje en trok opnieuw geel.


En ook na de match eiste Antony de aandacht op, weliswaar ongewild. Zou ging de Braziliaan enkele bevriende supporters groeten in de tribune. Hij had zijn shirt ook al uitgetrokken, schijnbaar om uit te delen. Maar nog voor hij die kans kreeg, werd het shirt uit zijn handen getrokken door een andere man. Die maakte zich, met het truitje in zijn bezit, vervolgens zo snel mogelijk uit de voeten. Een bedenkelijke actie die op heel wat verbouwereerde acties op de sociale media werd onthaald.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Ajax wordt gewoon kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

1
1
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

62
62
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

35
35
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

56
56
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

105
105
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

82
82
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

35
35
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

392
392
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

60
60
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

36
36
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

220
220
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

165
165
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

392
392
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

340
340
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

89
89
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

60
60
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

190
190
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

171
171
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

63
63
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

447
447
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

317
317
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

83
83
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

336
336

Meer sportnieuws