Odoi komt met verrassend nieuws na Club-Genk

door
Odoi komt met verrassend nieuws na Club-Genk

Club Brugge heeft zondagmiddag tegen KRC Genk zijn zesde opeenvolgende competitiezege geboekt. Tijdens de komende twee weken kunnen coach Alfred Schreuder en zijn spelers even op adem komen alvorens de titelstrijd in de PO's helemaal losbarst. Behalve dan de internationals natuurlijk.


Zo ziet Blauw-Zwart opnieuw verschillende spelers uitzwermen naar hun respectievelijke nationale ploegen. Simon Mignolet, Charles De Ketelaere en Hans Vanaken moeten zich volgende week bijvoorbeeld melden in Tubeke bij de Rode Duivels. En Club is nu nog een opvallende international rijker.

Denis Odoi verraste na de wedstrijd tegen Genk namelijk met het nieuws dat hij is opgeroepen voor de nationale ploeg van Ghana. Vermits zijn vader van Ghanese afkomst is en hij nog geen officiële interland heeft gespeeld met België, startte de 33-jarige een tijd geleden een procedure op om voor Ghana te kunnen uitkomen. Uiteindelijk duurde het bijna 3 jaar, maar die procedure is eindelijk afgerond.

ZELF VERRAST
En dus kan Odoi volgende week debuteren in de belangrijke WK-kwalificatieduels tegen Nigeria. Ook voor de Brugse sterkhouder kwam zijn selectie als een verrassing. "Het duurde zo lang, dat ik eerst dacht dat ze me niet meer wilden. Totdat de bondscoach mij plots belde", reageerde Odoi bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

Odoi zou niet misstaan hebben in de huidige selectie Rode Duivels ...

Meest recent

'Saudische megaplannen: twee Duivels op verlanglijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

7
7
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

4
4
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

25
25
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

55
55
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

209
209
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

118
118
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

184
184
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

270
270
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

45
45
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

415
415
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

277
277
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

578
578
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

420
420
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

327
327
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

72
72
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

126
126
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

767
767
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

593
593
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

287
287
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

350
350
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

882
882
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

405
405
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

338
338
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

448
448
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185

Meer sportnieuws