'Nederland onderhandelt al met nieuwe bondscoach'

79 stemmen
'Nederland onderhandelt al met nieuwe bondscoach'

Het wordt interessant om te zien hoe de aangepaste selectie van de Rode Duivels het er komende week vanaf brengt tegen Ierland en Burkina Faso. Maar het is ook al uitkijken naar de volgende interland-periode. Dan staat immers de Nations League-clash tegen Nederland op het programma.


En dat belooft een lastige wedstrijd te worden. Oranje beleefde vorige zomer een tegenvallend EK en sneuvelde in de tweede ronde tegen Tsjechië. Dat leidde tot het ontslag van bondscoach Frank de Boer. Om hem te vervangen werd niemand minder dan Louis van Gaal terug in huis gehaald. Met al zijn ervaring kreeg hij de ploeg al snel weer op de rails en plaatste hij onze noorderburen voor het WK 2022.

Van Gaal zal ook aan het roer staan tijdens de komende Nations League-campagne, maar de inmiddels 70-jarige succestrainer maakt er nooit een geheim van dat Qatar voor hem het eindstation wordt. En inmiddels maakt de Nederlandse bond zelfs al werk van een opvolger. Zo meldt de NOS dat de KNVB de onderhandelingen heeft opgestart met Ronald Koeman.

COMEBACK
Koeman was tussen 2018 en 2020 al aan de slag als bondscoach. Onder zijn bewind kon Oranje zich na een dramatische periode eindelijk weer plaatsen voor de eindronde van een groot tornooi. Maar toen FC Barcelona kwam aankloppen besloot hij om in te gaan op de aanbieding van de club van zijn hart. In Catalonië werd hij afgelopen najaar echter weer ontslagen. En nu staat Koeman dus voor een terugkeer naar de nationale ploeg. Het dienstverband zou wel pas ten vroegste in 2023 ingaan.

LEES OOK: Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Wie is volgens u de beste trainer?

Meest recent

Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

5
5
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

28
28
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

112
112
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

56
56
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

227
227
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

152
152
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

53
53
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

51
51
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

384
384
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

52
52
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

148
148
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

221
221
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

57
57
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

141
141
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

252
252
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

40
40
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

60
60
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

74
74
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

123
123
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

104
104
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

37
37
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

221
221
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

216
216
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

506
506
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

245
245

Meer sportnieuws