TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Club, Rode Duivel naar Serie A'

156 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Club, Rode Duivel naar Serie A'

In verschillende andere continenten blijft de transferperiode geopend, waardoor ook de Europese ploegen nog namen kunnen zien vertrekken. Bovendien kunnen spelers uit Oekraïense en Russische competities tijdelijk van club veranderen. Daarnaast wordt er achter de schermen ook al volop gewerkt aan transfers voor volgend seizoen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste nieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De eerste zomerse vertrekker bij Club Brugge lijkt Bas Dost te gaan worden. De loopt komende zomer loopt hij dus uit contract, maar van een verlenging was tot dusver geen sprake. Eerder deze week kwamen dan ook al berichten naar buiten over een mogelijk vertrek na het seizoen. En die geruchten worden nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het dagblad meldt dat Club inmiddels besloten heeft om het contract van Dost niet te verlengen.



Afgelopen zondag was een scout van Ajax aanwezig tijdens de partij RSC Anderlecht-Antwerp FC, zo melden goed ingevoerde bronnen aan onze redactie. Zij zullen wellicht twee spelers in de gaten hebben gehouden: Sergio Gomez en Manuel Benson. Gomez werd eerder al gelinkt aan Ajax en past met zijn manier van voetballen als gegoten bij de Nederlandse topclub. Ook Benson zou al een tijdje gevolgd worden door de Ajacieden. Van een concreet bod is momenteel echter geen sprake.



Cercle Brugge nam de 20-jarige David Sousa in de zomer op huurbasis over van Botafogo, maar voorlopig slaagt hij er niet in om een basisplaats af te dwingen. Volgens journalist Ekrem Konur is Cercle voorlopig dan ook niet van plan om zijn aankoopoptie te lichten, al lijkt Sousa wel nog even tijd te hebben om de Vereniging te overtuigen. Zijn huurcontract loopt immers in principe nog door tot eind volgend seizoen.



Volgens onze bronnen heeft KV Kortrijk een bod gedaan om Sunday Jang naar België te halen. Die naam zal zeker een belletje laten rinkelen, want de 19-jarige aanvaller uit Kameroen staat al ruim een jaar op de radar van de Kerels. Jang bracht al een bezoek aan de club, maar tot een deal kwam het nog niet. KVK verloor hem allerminst uit het oog en ondernam dus een nieuwe poging.

BUITENLAND
De makelaars van Divock Origi zijn volop bezig om hem in Italië te slijten. De ex-jeugdspeler van KRC Genk werd volgens lokale bronnen ook aangeboden bij Internazionale en Juventus, maar daar lieten ze verstaan dat ze geen interesse hebben in de Rode Duivel. AC Milan is dat wel, net als Atalanta. In ieder geval lijkt de Rode Duivel goed op weg naar de uitgang bij Liverpool FC, waar hij al jarenlang een vaste supersub is.



Juventus werd deze week pijnlijk uitgeschakeld in de Champions League, en dat is voor de Oude Dame het signaal om zich stevig te versterken. Antonio Rüdiger staat alvast hoog genoteerd op de verlanglijst. De verdediger werd nochtans getipt om te vertrekken naar Real Madrid, maar volgens Calciomercato zijn de Italianen dus weer in de race om de Duitser. Sowieso vertrekt Rüdiger na het seizoen transfervrij bij Chelsea FC.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Club Brugge moet een poging doen voor Origi ...

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

9
9
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

83
83
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

234
234
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

243
243
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

308
308
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

121
121
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

92
92
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

156
156
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

724
724
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

433
433
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

262
262
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

751
751
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

587
587
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

457
457
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

391
391
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

161
161
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws