Courtois blaast Real-maats omver: "Hij shockeert ons"

door
Courtois blaast Real-maats omver:

In de Spaanse Primera Division staat zondagavond een nieuwe editie van El Clasico op het programma. Door de recente prestaties van FC Barcelona belooft het alvast een interessante clash te worden op het veld van Real Madrid. De Madrilenen kunnen op hun beurt dan weer rekenen op een sluitstuk in topvorm.


Thibaut Courtois is namelijk bezig aan een fantastisch seizoen. De Rode Duivel is één van de hoofdredenen waarom Real momenteel met een ruime voorsprong aan de leiding staat in La Liga. Hij geldt alvast als de topfavoriet om met de Trofeo Zamora, de prijs voor beste doelman in de Spaanse competitie, aan de haal te gaan. Ook in de Champions League hield hij zijn ploeg al meermaals recht. Volgens velen is Courtois momenteel dan ook de beste keeper ter wereld.

Ploegmaat Eduardo Camavinga vindt het moeilijk om daarover te oordelen. Maar hij maakte ook op training al kennis met het fenomenale keeperswerk van onze landgenoot. "Op training shockeert hij ons allemaal, hij stopt echt alles", vertelt de Franse middenvelder bij Eleven Sports. "We zijn echt blij dat hij bij ons in doel staat in plaats van dat hij tegen ons speelt."

MOOISTE ERKENNING
Mooie woorden, die Courtois zelf ook veel deugd doen. In het recente verleden kreeg hij immers niet altijd de erkenning die hij verdiende. "De grootste appreciatie is degene die je krijgt van tegenstanders, van trainers en zeker ook van je ploegmaats. Zij zeggen dan bijvoorbeeld dat ik onklopbaar ben. Zulke commentaren zijn de mooiste om te horen", aldus de boomlange Limburger.

Voorspel El Clasico en win een getekend shirt van Courtois!

LEES OOK: Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Courtois is momenteel de beste doelman ter wereld ...

Meest recent

'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

0
0
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

59
59
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

49
49
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

116
116
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

56
56
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

79
79
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

52
52
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

25
25
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

287
287
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

169
169
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

394
394
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

38
38
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

400
400
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

217
217
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

358
358
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

132
132
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

223
223
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

136
136
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

178
178
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

185
185
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

699
699
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

708
708
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

344
344
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

111
111

Meer sportnieuws