Cercle legt Genk het vuur aan de schenen in strijd om play-offs

door
Cercle legt Genk het vuur aan de schenen in strijd om play-offs

De laatste drie speeldagen in de Jupiler Pro League beloven nog razend spannend te worden. Vooral in de strijd om de play-offs ligt nog veel open. Bovenaan strijden Anderlecht, Antwerp en AA Gent voor de laatste twee tickets voor Play-Off I, terwijl iets lager Cercle Brugge nog voor een enorme stunt kan zorgen door Play-Off II te halen.


De Bruggelingen deden vorig weekend alvast een uitstekende zaak in de strijd om de top acht. Ze klopten immers KV Kortrijk met 2-0 en profiteerden zo optimaal van de verrassende nederlaag van KRC Genk in de Limburgse derby tegen STVV. Cercle nadert zo tot op twee punten van de achtste plaats, waardoor plots alles weer mogelijkl lijkt.

"Met een negen op negen maken we een reële kans", stelt aanvoerder Hannes Van der Bruggen in Krant van West-Vlaanderen. Cercle zit alvast in een goede flow om die reeks neer te zetten, maar het programma in de laatste weken van de reguliere competitie oogt bijzonder pittig. Zaterdag moeten ze naar Charleroi en daarna wachten nog toppers tegen AA Gent en Antwerp.

BUUR
Cercle zal dan ook moeten rekenen op een helpende hand van buur Club, dat het zondag tegen Genk opneemt. Zeker omdat daarna het programma van de Limburgers haalbaar oogt, met confrontaties tegen staartploegen Eupen en Seraing. Maar Genk is al een heel seizoen wisselvallig en blikt terug op een vier op twaalf, en dus mogen ze bij Cercle blijven dromen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Zal Cercle nog de play-offs halen?

Meest recent

'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

56
56
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

142
142
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

77
77
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

26
26
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

57
57
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

390
390
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

51
51
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

551
551
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

364
364
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

21
21
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

69
69
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

145
145
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

375
375
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

195
195
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

642
642
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

535
535
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

260
260
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

70
70
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

318
318
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

55
55
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

893
893
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

197
197
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

147
147
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

56
56

Meer sportnieuws