Cercle legt Genk het vuur aan de schenen in strijd om play-offs

door
Cercle legt Genk het vuur aan de schenen in strijd om play-offs

De laatste drie speeldagen in de Jupiler Pro League beloven nog razend spannend te worden. Vooral in de strijd om de play-offs ligt nog veel open. Bovenaan strijden Anderlecht, Antwerp en AA Gent voor de laatste twee tickets voor Play-Off I, terwijl iets lager Cercle Brugge nog voor een enorme stunt kan zorgen door Play-Off II te halen.


De Bruggelingen deden vorig weekend alvast een uitstekende zaak in de strijd om de top acht. Ze klopten immers KV Kortrijk met 2-0 en profiteerden zo optimaal van de verrassende nederlaag van KRC Genk in de Limburgse derby tegen STVV. Cercle nadert zo tot op twee punten van de achtste plaats, waardoor plots alles weer mogelijkl lijkt.

"Met een negen op negen maken we een reële kans", stelt aanvoerder Hannes Van der Bruggen in Krant van West-Vlaanderen. Cercle zit alvast in een goede flow om die reeks neer te zetten, maar het programma in de laatste weken van de reguliere competitie oogt bijzonder pittig. Zaterdag moeten ze naar Charleroi en daarna wachten nog toppers tegen AA Gent en Antwerp.

BUUR
Cercle zal dan ook moeten rekenen op een helpende hand van buur Club, dat het zondag tegen Genk opneemt. Zeker omdat daarna het programma van de Limburgers haalbaar oogt, met confrontaties tegen staartploegen Eupen en Seraing. Maar Genk is al een heel seizoen wisselvallig en blikt terug op een vier op twaalf, en dus mogen ze bij Cercle blijven dromen.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Zal Cercle nog de play-offs halen?

Meest recent

Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

30
30
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

87
87
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

33
33
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

95
95
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

71
71
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

95
95
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

90
90
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

130
130
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

42
42
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

103
103
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

317
317
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

133
133
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

212
212
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

56
56
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

205
205
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

96
96
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

141
141
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

96
96
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

363
363
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

245
245
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

348
348
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

459
459

Meer sportnieuws