'Bolat verlaat AA Gent door achterpoortje'

door
'Bolat verlaat AA Gent door achterpoortje'

AA Gent staat voor twee cruciale matchen. Donderdag willen de Buffalo's zich tegen PAOK plaatsten voor de kwartfinales van de Conference League, enkele dagen later wacht in eigen land de kraker tegen RSC Anderlecht. Maar ondanks het belang van deze duels, is een aantal spelers nu al bezig met het volgend seizoen.


Sinan Bolat behoort alvast tot die laatste categorie. De doelman zit momenteel in zijn laatste contractmaanden bij de Buffalo's en vond tot dusver geen akkoord over een verlenging. Het lijkt onwaarschijnlijk dat daar nog verandering in zal komen. Afgelopen winter had het sluitstuk dan ook al zijn zinnen gezet op een vertrek, maar uiteindelijk werd daarover geen akkoord gevonden.

Door alle transferperikelen verloor Bolat ook zijn vaste basisplaats aan Davy Roef, die op zijn beurt een degelijke indruk maakte. Voor de Turk wordt het dus aftellen tot zijn contract definitief verstreken is. Maar ondanks zijn degradatie mag Bolat nog steeds op een fraaie transfer rekenen. Zo zou hij goed en wel onderweg zijn naar Fenerbahçe.

TWEEDE DOELMAN
Volgens het medium Ajansspor neemt de grootmacht uit Istanbul na het seizoen afscheid van Berke Özer, die eveneens einde contract is. Om de jongeling te vervangen zou de keuze op Bolat zijn gevallen. Hij zal bij Fener de doublure van vaste doelman Altay Bayindir moeten worden, de deal zou bijna rond zijn. Voor de Turk is het op zijn 33ste alvast nog een fraaie transfer, al verlaat hij Gent wel door een achterpoortje.

LEES OOK: De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

Gent heeft Bolat te snel laten vallen ...

Meest recent

'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

19
19
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

19
19
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

41
41
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

89
89
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

331
331
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

45
45
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

23
23
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

54
54
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

92
92
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

23
23
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

71
71
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

47
47
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

46
46
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

101
101
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

50
50
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

194
194
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

131
131
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

125
125
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

50
50
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

723
723
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

78
78
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

97
97
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

218
218
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

115
115

Meer sportnieuws